Προς το περιεχόμενο

Cello and piano piece


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Καλημέρα παιδιά και καλή Κυριακή να έχουμε.

Επισυνάπτω το 9ο κομμάτι για τσέλο και πιάνο που έγραψα για το παιχνίδι, πάνω στο οποίο δουλεύω. Η διαφορά με τα υπόλοιπα που ανέβασα είναι ότι πλέον οι ηχογαφήσεις έχουν τελειώσει και τα κομμάτια έχουν μιξαριστεί και έχουν φάει και ολίγο compression.

Περιμένω τα σχόλια σας. Και αν έχετε και καμμία ιδέα για τίτλο του κομματιού, παρακαλώ μοιραστείτε το, γιατί έχω κουραστεί να βρίσκω τίτλους για 51 κομμάτια και μου έχουν ξεμείνει λίγα...

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Πολύ όμορφο κομμάτι και τα όργανα ισορροπημένα μεταξύ τους. Βέβαια αυτό πρέπει να ταυτίζεται και με τα υπόλοιπα στην συλλογή. Δεν θα πείραζα πολλά έως και καθόλου.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Thanks και στους δύο.

Αρχηγέ τα κομμάτια πήγαν για μίξη και μαστερίνγκ σε επαγγελματία... ;) Δε μπορούσα να τα κάνω όλα μόνος μου. Φτάνει που γράφω τη μουσική, κάνω τις παρτιτούρες και παίζω το πιάνο! χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Nikolas είπε


Περιμένω τα σχόλια σας. Και αν έχετε και καμμία ιδέα για τίτλο του κομματιού, παρακαλώ μοιραστείτε το, γιατί έχω κουραστεί να βρίσκω τίτλους για 51 κομμάτια και μου έχουν ξεμείνει λίγα...

 

Goblin dance (the goblin dance)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

υπέροχο κομμάτι (αν θυμάμαι και άλλα που έχεις βάλει, τελικά δεν ξέρω αν θα μ αρέσει το παιχνίδι αλλά θα ψάξω σίγουρα το soundtrack)...👏

η παραγωγή λίγο "σκληρή και στενή" για τα δικά μου γούστα αλλά περί κολοκυθόπιτας τα γνωστά...😉

για τίτλο θα πρότεινα το "Gyroscope"...

καλή συνέχεια Νικόλα...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Σε ευχαριστώ Νικόδημε,

Το παιχνίδι είναι μάλλον πιο πολύ ένα music training app, για παρτιτούρες... παρά ένα παιχνίδι, αλλά προσπαθώ να το περάσω έτσι...

Ναι, πρέπει να είναι καθαρά τα πάντα στις ηχογραφήσεις, γιατί ο παίκτης θα πρέπει να ακούει τι παίζει κάθε φορά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου