Προς το περιεχόμενο

*Coraline* Μια παραγωγή που μας πήρε μήνες για να γίνει και θα ήθελα να τη μοιραστώ με σας!


Xara Sterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά δεν βλέπω να έχει να ζηλέψει κάτι από διεθνείς παραγωγές..... τηρουμένων των αναλογιών.

 Λίγο τα τύμπανα σε κάποια σημεία μου ακούστηκαν busy, αλλά αυτό είναι θέμα γούστου (δική μου παραξενιά..)

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης

Μπράβο παιδιά. Δεν το στέλνετε ως promo στην Dreamworks (τη δισκογραφική, όχι την κινηματογραφική) μπας και; ποτέ δε ξέρεις.. πάντως έχει ο,τι χρειάζεται για να τους αρέσει. Δηλαδή οι eels καλύτεροι ήταν;

 

Congrats

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε Χαρά.

Μπορεί να κουραστήκατε αλλά άξιζε τον κόπο!

Πολύ καλό αποτέλεσμα.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως είναι το 1ο κομμάτι σας που μου άφησε ανάμεικτα συναισθήματα. Μ' άρεσε το κουπλέ, οι κιθάρες, αλλά το break και τα τύμπανα μ' έκαναν να θέλω να το κλείσω.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαγγελματική δουλειά σε όλα τα επίπεδα! 

Πρέπει να το προωθήσετε είναι κρίμα να μην πάει μπροστά  αυτό το κομμάτι. 

Συγχαρητήρια! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή δουλειά, ωραίο και το βίντεο. Το κομμάτι μου φάνηκε λίγο άδειο και η μείξη μέτρια, αλλά είναι και λίγο θέμα γούστου, έχω συνηθήσει σε πιο μοντέρνο είδος μιξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

συγχαρητήρια... η δουλειά και το μεράκι φαίνονται... η παραγωγή μου άρεσε πλην τυμπάνων που δεν ανέπνεαν δυναμικά αλλά αν ήταν επιλογή (άποψη), η γνώμη μου περισσεύει... μπράβο και πάλι για το όλον...👏

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@cigaret13 ξερω ειναι δικο μου χουι τα συγκεκριμενα τυμπανα ηθελα να υπαρχουν σε ενα τραγουδι μας ! ευχαριστουμε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Πάνος Χελιδόνης πολυ ωραια το θετεις χαχα <3

@fusiongtr χαιρομαι που σ αρεσει !!

@Nestoras το καταλαβαινω δεν ειναι σα τα συνηθισμενα μας ! ειναι αρκετα πιο ιδιαιτερο και οχι για ολα τα γουστα εννοειται!

@roberto30 ευχαριστουμε πολυ <3

@Alex Raptakis Nαι ξεκαθαρα πιστευω ειναι θεμα γουστου ! Σιγουρα καμια μουσικη στον πλανητη δε μπορει να τους ευχαριστησει ολους !!

@npap Σε ευχαριστουμε πολυ <3 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου