Προς το περιεχόμενο

2022 Resolutions


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, cos_dr είπε

Εγώ έχω έναν έκτακτο στόχο. Να βγάλω το 21 γιατί ΝΟΣΗΣΑ και μάλλον είμαι θετικός, έχω συμπτώματα από το μεσημέρι και πονάω και για να δούμε. Μήπως αυτό είναι το τελος του cos_dr. 😂

 Και πρόσεχα και εμβολιασμενος ήμουν. Είναι να το λέμε κύριε Ευαγγελάτο μου και να ΤΡΑΒΑΜΕ ΤΙΣ Κ@&€+ΤΡΙΧΕΣ ΜΑΣ. 

 

 ΆΤΙΜΕ ΝΠΙΛ ΓΚΕΙΤΖ ΜΕ ΘΕΡΙΣΕΣ😂 και ούτε τα Windows 11 δεν προκαμα να δω 😂

 

 Καλή Πρωτοχρονιά 😂 Εγώ θα ψοφολογω στον καναπέ βλέποντας το Σάκη να τραγουδάει μόνος του, κανεις δεν με πλησιάζει😂😂😂😂

Περαστικά.Το πέρασα κι εγώ τον Απρίλιο,με ήπια συμπτώματα.

Να μετράς το οξυγόνο σου.

Θα τα γνωρίζεις καλύτερα, βέβαια.

Φούλ βιταμίνη c και d.

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περαστικά cos. Μην ανησυχείτε παίδες, την όμικρον όλοι θα την περάσουμε. Η συντριπτική πλειοψηφία απ' ό,τι φαίνεται, πολύ ελαφρά. Οι μισοί φίλοι μου και συγγενείς είναι αυτή τη στιγμή θετικοί και το περνάνε σα συνάχι. Όλοι με τριπλή δόση βέβαια.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Jazzjoker είπε

Περαστικά cos. Μην ανησυχείτε παίδες, την όμικρον όλοι θα την περάσουμε. Η συντριπτική πλειοψηφία απ' ό,τι φαίνεται, πολύ ελαφρά. Οι μισοί φίλοι μου και συγγενείς είναι αυτή τη στιγμή θετικοί και το περνάνε σα συνάχι. Όλοι με τριπλή δόση βέβαια.

Μην λέμε όλη την περάσαμε εκτός από τον cos. Είμαι χάλια και έχω χεστει πάνω μου και είμαι σαν κομπρεσέρ καθε μια ώρα από τα ρίγη. 

 Είναι πως θα σου βγει. 

 Οφφφφ να στε καλά παιδιά και να είμαστε καλά πάνω από όλα και όλα τα άλλα γίνονται.

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονια σε ολους.

Κωστα, συμβουλες δεν ξερω να σου δωσω, δεν εχω εμπειρία, μονο περαστικα να σου πω και σιδερενιος  χαχαχαχαχα.

(σαν πολλοι να κολλησαν τις τελευταιες μερες)

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/12/2021 στις 12:47 ΠΜ, BillTrantos είπε

Καλησπέρα φίλοι, ελπίζω όλοι να είστε καλά και ασφαλείς. Τώρα που τελειώνει ο χρόνος, σκεφτόμουν πώς θα ήθελα να είμαι το 2022, μιας και δε βρίσκω νόημα στο να σκέφτομαι πώς θα είναι το ίδιο το 2022. Προς το παρόν θα το κρατήσω σε μουσικό πλαίσιο, αλλά αν στην πορεία πούμε και πράγματα για τη ζωή γενικότερα θα επανέλθω.

 

Τα τελευταία 2 χρόνια με έχουν νικήσει ξανά κατά κράτος η τελειομανία με την αναβλητικότητά μου. Θέλω να κάνω μια σοβαρή προσπάθεια να το αλλάξω αυτό. Έχω κάτι περίεργες φοβίες ότι θα ξοδεύω χρόνο για να γράφω αηδίες και αυτό με έχει αποτρέψει από οποιαδήποτε προσπάθεια, παρά το γεγονός ότι έχω έντονη ανάγκη για έκφραση μέσω της μουσικής. Περίεργη λούπα, αλλά είναι για άλλο thread.

 

Μέσα στο 2022 λοιπόν θα ήθελα να ξεκινήσω πάλι να γράφω, οτιδήποτε. Δε θέλω να σταθώ σε είδη, πολυπλοκότητα, τεχνική, κλπ. Θέλω απλά να μπορέσω να εκφραστώ, ακόμα κι αν είναι 4 κανάλια με stock ήχους από το DAW. Ο στόχος του 2022 λοιπόν για μένα είναι η έκφραση.

 

Για σας;

Καλή χρονιά σε όλους, με υγεία και ευτυχία. 

 

Βάλε το πιο άμεσο μέσο να γράψεις τις μελωδίες που έχεις στο μυαλό σου, και μην αφήνεις την τεχνολογία και το internet να σε διακόπτουν.  Η μουσική είναι μελωδία, και το στυλ οι ενορχηστρώσεις. Η τεχνολογία είναι το μέσο. 

 

Εγώ εύχομαι και ελπίζω στην αποποινικοποίηση της μουσικής, να βρω μουσικούς να παίζω, και υγεία για όλους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά θα ήθελα να παραμείνω εν ζωή το 2022 

 

Καλή Χρονιά και Χρόνια Πολλά και Καλά σε όλους σας καθώς και σε όλους τους  αγαπημένους σας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κατακτήσω την Κωνσταντινούπολη και να στεφθώ Αυτοκράτωρ της Ρωμανίας ελέω Θεού στην Αγία Σοφία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Να κατακτήσω την Κωνσταντινούπολη και να στεφθώ Αυτοκράτωρ της Ρωμανίας ελέω Θεού στην Αγία Σοφία.

Έχεις έξι δάχτυλα σε κάθε χέρι και πόδι ή έτσι μιλάμε....

Επεξεργασμένο από cigaret13
  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Έχεις έξι δάχτυλα σε κάθε χέρι και πόδι ή έτσι μιλάμε....

Μην πιστεύεις στις δεισιδαιμονίες.

Απλά μου ανήκει δικαιωματικά ο Θρόνος.Αφου πρώτα βγάλω από την μέση το βδέλυγμα της ανομίας.Τον αφορεσμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου