Προς το περιεχόμενο

Νέος, παλιός mod


Yannis Methenitis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Θα ήθελα να καλωσορίσω τον @Terry RoscoeBeck5 στην ομάδα του moderation.

Γνωστός και μη εξαιρετέος στην παρέα, μετά απο ένα διάλειμμα γονικής αδείας ένεκα διδύμων (γνωστών και ως ι&ι), επιστρέφει στην ενεργό δράση και δίνει τον τόνο και τον ρυθμό ως τετράχορδος με πεντάχορδο username.

Είναι ορθολογιστής και ψύχραιμος (; ) (αφου τα βγάζει πέρα σαν υπομονετικός μπαμπάς) και με την απέραντη μπασο-ορολογία του μπορεί να βοηθήσει στην ανάπτυξη και σωστή κατεύθυνση των συζητήσεων.

Welcome to the crew, Terry.

  • Like 20

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ευχαριστώ, ευχαριστώ, δεν ήταν ανάγκη... Τιμή μου και δηλώνω ότι θα προσπαθήσω αόκνως να υπηρετήσω το forum, τις υψηλές αξίες του και τα ιδανικά του. 😄

  • Like 2

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Να σου ζήσουν τα παιδιά Terry! Μεγάλη μας χαρά που επιστρέφεις, είσαι πολύ δυνατός παίκτης και ωραίος τύπος.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλώστονε!

αν και το νοιζ εδώ και αρκετό καιρό δεν έχει ανάγκη από μοντς. Τουλάχιστον αυτό εισπράττω

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 λεπτά πριν, dimsonic είπε

αν και το νοιζ εδώ και αρκετό καιρό δεν έχει ανάγκη από μοντς. Τουλάχιστον αυτό εισπράττω

 

Η αλήθεια είναι ότι σε σχέση με το (ταραχώδες) παρελθόν, το forum είναι "παιδική χαρά"- με την καλή έννοια και όχι σε σχέση με την αλήστου μνήμης ομώνυμη κατηγορία. Εξάλλου μεγάλα παιδιά είμαστε, φίλοι, συνεργάτες, γνωστοί κλπ, γιατί τα πράγματα να είναι διαφορετικά άλλωστε. 

Ε, ας πούμε ότι το moderation είναι "τυπικότητα" που μας έχει μείνει. 

 

Πάντως, muchas gracias κυρίες και κύριοι.

 

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, dimsonic είπε

το νοιζ εδώ και αρκετό καιρό δεν έχει ανάγκη από μοντς.

 

 

Είναι πολύς κόσμος που κάνει και την βρώμικη δουλειά πια, είναι μαζικό το moderation.

Μια παραίνεση ο ένας, λίγη αυστηρότητα ο άλλος, λίγο λογική ο τρίτος ... βγαίνει η δουλειά εύκολα (μην το ματιάσουμε κιόλας βέβαια).

 

Κι άμα ασούμε δεν πιάσει τίποτα από τα παραπάνω, πέφτει και κανένα μπαν που και που.

 

Κυριλίκια.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ήμουν ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ MODERATOR όπως εξάλλου ήμουν ο καλύτερος σε ΟΛΑ, έτσι πίστευα, αλλά μετά από λίγο μου είπαν πως δεν ΚΑΜΩ και με έβγαλαν 🤣🤣 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα🤣

 

 Καλή θητεία στον θρυλικό και αξιαγάπητο, εξαιρετικό συμφορουμίτη και από εμένα και ΖΗΤΩ ΤΟ ΧΙΛΙΑΧΡΟΝΟ NOIZ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!❤️

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι νέοπας και δε τον γνωρίζω τον κύριο αλλά καλωσήλθε και πάλι!

Επεξεργασμένο από Alex Raptakis
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου