Προς το περιεχόμενο

μη βιαστείτε να με κρεμάσετε στα μανταλάκια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αλλά μου το πρότεινε το γιουτουμπι και ο τίτλος ήταν πολύ τραβηχτικός....god only knows, δεν είναι ό,τι κι ό,τι.

Πέραν των άλλων σχολίων, το κορίτσι το εκτελεί (μην πω άλλη λέξη και πιαστείτε) πάρα πολύ ωραία.... Και είναι δύσκολο κομμάτι...

Και η τέλε έχει ωραίο χρώμα

 

 

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μπααα... δεν είναι για τα μανταλάκια το θέμα. Αντίθετα, είναι food for thought για τους luthiers.

 

Να δημιουργήσουν women friendly κιθάρες...

  • Χαχα 2

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, roberto30 είπε

Οπλοβαστός η Tele...

#metoo ρε!  Δεν το περίμενα αυτό από εσένα Απόστολε....😇

 

Πάω να ακούσω το κομμάτι σου πάλι...

Επεξεργασμένο από cigaret13
  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σχόλια αρχίζουν και ξεφευγουν της πολιτικής ορθότητας και θα ήθελα να επιστήσω την προσοχή. Παρακαλώ σχολιάζετε μόνο το παίξιμο και τον ήχο. 😜😜

Επεξεργασμένο από PAL
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσο και να το είπα εξ αρχής, κάποιος βιάστηκε να μου τα κρεμάσει και μάλιστα με προσωπικό μήνυμα.

 

Λυπάμαι, ειλικρινά.

Διότι αν ήθελε να πει κάτι (όπως του απάντησα) ας το έλεγε εδώ.

7 χρόνια με καθημερινή παρουσία στο χώρο αυτό δεν έχω δώσει την ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ αφορμή.

Και αν δεν κάνω λάθος το φορουμ έχει moderation.

 

Τεσπα, αν κάποιος έχει πρόβλημα ας το αφαιρέσουν οι διαχειριστές.

 

Βέβαια κουβέντα δεν άκουσα για την απόδοση του God only knows. Δεν είναι εύκολο, αλλά ούτε και αδύνατον. Δεν ξέρω πόσο παιδεύτηκε η κοπέλα (που σημειωτέον για τον αγανακτισμένο συμφορουμίτη, την είχαμε ξανασυζητήσει εδώ και στο κανάλι της παίζει πολύ καλά) για να το παίξει, παντως εγώ ΔΕΝ μπορώ να το παίξω έτσι, τουλάχιστον αν δεν κάνω 10 μέρες πρόβες.

 

Και πάλι λυπάμαι....

  • Λυπάμαι 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κυρίες και κύριοι... Keep it down. Χαλαρά και με ευπρέπεια. Μεγάλα παιδιά είμαστε. 

 

Δεν υπάρχει λόγος να χάσουμε την αλέγκρα διάθεση μας, αλλά πάντα με τον γνωστό, κομψό τρόπο που μας διακρίνει.

@dimsonic  προσωπικά δεν βρίσκω λόγο για κατέβασμα- αρκεί πάντα να είμαστε κόσμιοι- και φυσικά αν συμβεί κάτι εκτός των κανόνων της εύρυθμης λειτουργίας του forum, δεν θα είναι με δική σου υπαιτιότητα καθώς έχεις εκφραστεί by the book. 

 

ΥΓ: Κοινώς, το νου σας ρεμάλια (που έλεγε και ο αείμνηστος Κωνσταντάρας).  

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου