Προς το περιεχόμενο

Αστυνομία παίζει Macarena και Barry Manilow κατα διαδηλωτών


Yannis Methenitis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Οι αρχές στη Νέα Ζηλανδία παίζουν σε λούπα 15 λεπτών, το Macarena και τις μεγαλύτερες επιτυχίες του Barry Manilow, Mandy και Could It Be Magic σε μια προσπάθεια να απομακρύνουν τους διαδηλωτές που είχαν κατασκηνώσει έξω από το κτίριο του κοινοβουλίου.🤣

 

Οι διαδηλωτές, οι οποίοι είναι θυμωμένοι αντιεμβολιαστές, απάντησαν παίζοντας τραγούδια όπως το We're Not Gonna Take It των Twisted Sister.

 

Οι διαδηλώσεις ξεκίνησαν την Τρίτη όταν μια συνοδεία οχημάτων έφτασε στο κοινοβούλιο.

https://www.bbc.com/news/world-asia-60362529

 

Αυτά συμβαίνουν μόνο σε χώρες που παίρνουν τη μουσική τους στα σοβαρά. 😄

 

Ο δε James Blunt το πήγε ακόμα παραπέρα, "παίξτε κατι δικό μου αν δεν πιάσει ο Barry."😄

 

 

  • Χαχα 3

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Yannis Methenitis changed the title to Αστυνομία παίζει Macarena και Barry Manilow κατα διαδηλωτών

έχει τόσα ραπ και τριπ χιπ χοπ να βάλουν.

Το μακαρένα είναι Θεϊκό άσμα

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξοργίζουν τους διαδηλωτές περισσότερο δηλαδή.

 Γιατί απλά είναι τα πράγματα.

 Οι κυβερνήσεις προκαλούν πλέον την αντίδραση για να έρθει ως λύση η εφαρμογή της ατζέντας του

 ΜΕΓΑΛΟΥ RESET.

 

 Η μεγάλη επανεκκίνηση, σε αντίθεση με την κοινή πεποίθηση δεν είναι κάτι κακό.

 

 Μετά την αποκάλυψη της μακρόχρονης συνεργασίας των κυβερνήσεων μέσω του ΟΗΕ με τους ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ και  τώρα που η κοινωνία είναι πιο δεκτική λόγω των καταπιέσεων για την ΔΗΘΕΝ αντιμετώπιση του covid, θα γίνουν οι απαραίτητες μεταρρυθμίσεις για την ένταξη μας με μορφή ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΟΥ ΣΧΗΜΑΤΟΣ σε ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΛΑΝΗΤΩΝ του Α ΤΕΤΑΡΤΗΜΟΡΙΟΥ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ.

 

 Οι ζωές μας θα βελτιωθούν.

 

 Τι πιο αποτελεσματικό σε αυτή την περίπτωση λοιπόν που συζητάμε για να εξοργιστεί το πλήθος και να αντιδράσει περισσότερο, από το να του βάλεις ΜΑCΑRΕΝΑ

 

 Τίποτα δεν είναι ΤΥΧΑΙΟ.

 Όλα είναι προσχεδιασμένα και ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΑ.

 

Stream The Great Reset: Resetting the World by The World Economic Forum |  Listen online for free on SoundCloud

 

Θα ζήσουμε όμως καλύτερα.

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Yannis Methenitis είπε

Οι αρχές στη Νέα Ζηλανδία παίζουν σε λούπα 15 λεπτών, το Macarena και τις μεγαλύτερες επιτυχίες του Barry Manilow, Mandy και Could It Be Magic σε μια προσπάθεια να απομακρύνουν τους διαδηλωτές που είχαν κατασκηνώσει έξω από το κτίριο του κοινοβουλίου.🤣

 

 

Σιγα το πραγμα. Οι εργαζομενοι στα τζαμπο δουλευουν οχταωρο υπο τους ηχους των ποντικοζουζουνιων, beat that if you can. :-) 

  • Λυπάμαι 1

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, fenderiarhs είπε

Οι εργαζομενοι στα τζαμπο δουλευουν οχταωρο ....

 

.... που έχει 11 ώρες.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Yannis Methenitis είπε

Οι αρχές στη Νέα Ζηλανδία παίζουν σε λούπα 15 λεπτών, το Macarena και τις μεγαλύτερες επιτυχίες του Barry Manilow, Mandy και Could It Be Magic σε μια προσπάθεια να απομακρύνουν τους διαδηλωτές που είχαν κατασκηνώσει έξω από το κτίριο του κοινοβουλίου.🤣

 

Οι διαδηλωτές, οι οποίοι είναι θυμωμένοι αντιεμβολιαστές, απάντησαν παίζοντας τραγούδια όπως το We're Not Gonna Take It των Twisted Sister.

 

 

Τι μου θύμισες βρε Γιάννη ...

 

Όταν ήμουν έφηβος, περνάγαμε οικογενειακώς τα καλοκαίρια στο Πόρτο Ράφτη.

Είχαμε λοιπόν πολλούς φίλους από τα γειτονικά σπίτια.

Ο πατέρας ενός φίλου μου (στο διπλανό σπίτι) έβαζε κάθε πρωί το ακόλουθο κομμάτι.

 

 

 

 

Ένα πρωί λοιπόν, με βλέπει και μου λέει "Ακούς τι λέει εδώ? Έτσι είναι τα πράγματα Στράτο μου".

Ε, δεν άντεξα κι εγώ, έβγαλα το κασσετόφωνο και έβαλα αυτό σε τέρμα ένταση.

 

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου