Προς το περιεχόμενο

Without A Trace (Full Album) by Misty Route


Lefteris Sa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρετε!
 

Πριν από λίγες καιρό (στις 26/12/2021) ανέβηκε στο youtube ολόκληρο το ντεμπούτο άλμπουμ του συγκροτήματος μας, #MistyRoute, με τίτλο "Without A Trace".

 

Θα ήταν μεγάλη μας χαρά να πάρουμε πολύτιμο και αμερόληπτο feedback από ακροατές που έχουν πάθος με τη μουσική, όπως εμείς.

Η γνώμη και η εποικοδομητική κριτική σας θα σήμαινε πολλά για εμάς!

 

Εννοείται πως είμαστε ανοιχτοί στο να ακούσουμε και εμείς με τη σειρά μας δικά σας τραγούδια και να παραθέσουμε αντίστοιχα τις εντυπώσεις μας.

 

Ευχαριστούμε προκαταβολικά! Καλή ακρόαση!

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μπράβο παιδιά.

Μου άρεσε ότι συνδυάσατε ατμόσφαιρα, "ξύλο", κλασικό (τουλάχιστον για τα αυτιά μου) metal (και όχι μόνο) και καταλήξατε σε αυτό το αποτέλεσμα. 

Όπως σας άκουσα, "άκουσα" σε σημεία αρκετούς tool- πρέπει να είναι ψηλά στις προτιμήσεις σας. Επίσης αλλού (πάλι στα δικά μου αυτιά) ως προς την ατμόσφαιρα μου αφήσατε μια υποψία από Queensryche.

Καλή συνέχεια να έχετε.

 

 

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Μπράβο παιδιά.

Μου άρεσε ότι συνδυάσατε ατμόσφαιρα, "ξύλο", κλασικό (τουλάχιστον για τα αυτιά μου) metal (και όχι μόνο) και καταλήξατε σε αυτό το αποτέλεσμα. 

Όπως σας άκουσα, "άκουσα" σε σημεία αρκετούς tool- πρέπει να είναι ψηλά στις προτιμήσεις σας. Επίσης αλλού (πάλι στα δικά μου αυτιά) ως προς την ατμόσφαιρα μου αφήσατε μια υποψία από Queensryche.

Καλή συνέχεια να έχετε.

 

 

Ευχαριστούμε πάρα πολύ πραγματικά για τα καλά λόγια και για τη στήριξη!
Μας παθιάζει και μας ενθουσιάζει όταν ακούμε από ανθρώπους εκτός του κύκλου μας ότι βρίσκουν κάτι το ενδιαφέρον στη μουσική μας. Σίγουρα, οι μπάντες που αναφέρεις έχουν στοιχεία που αγαπάμε σαν ακροατές και προσπαθούμε να ενσωματώνουμε και εμείς στις μουσικές μας συνθέσεις...οπότε είναι ευχάριστο το ότι γίνονται αντιληπτά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου