Προς το περιεχόμενο

Πάμε για 3ο Παγκόσμιο Πόλεμο ή παίζουνε war games;


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, ekim είπε

Βρε παιδιά μπορεί να με πείτε ρομαντικό αλλά δεν μπορώ να διανοηθώ πως απ’ τη μια φτιάχνουμε James Webb telescope και απ’ την άλλη γίνεται το σημερινό μετά από δεν ξέρω κι εγώ πόσα χρόνια «εξέλιξης»

 

Κι όμως Μιχάλη μου, κι όμως ....

Το ένα είναι φιλοδοξία και ίσως και αυταρέσκεια του είδους μας, και το άλλο η φύση του είδους μας, κατά την γνώμη μου.

 

 

2 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Ας μην ανησυχούμε εδώ πάντως.

 

 

Αρκεί να μην χιονίσει.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Jazzjoker είπε

Έρχονται ακόμα πιο δύσκολες εποχές από τα τελευταία 10 χρόνια. Μην πουλάτε τώρα φέντερ, κρατήστε τες γιατί σε καμιά εικοσαριά χρόνια, με στρατ θα αγοράζεις σπίτι.

 Σπύρο να μου πεις για ακουστικές κιθάρες, ok. Αλλά για ηλεκτρικά όργανα σε καμιά εικοσαριά χρόνια, να δω που θα τα ακούς χωρίς ρεύμα....

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, cigaret13 είπε

Αλλά για ηλεκτρικά όργανα σε καμιά εικοσαριά χρόνια, να δω που θα τα ακούς χωρίς ρεύμα....

Εγώ έχω πάρει απόφαση ότι σε καμιά εικοσαριά χρόνια (αν είμαι ακόμα εδώ), δε θα ακούω τίποτα ούτως ή άλλως. Και είμαι και πολύ ευχαριστημένος με αυτό.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
7 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 Και τα σύνορά μας τα προστατεύει το ΔΙΕΘΝΕΣ ΔΙΚΑΙΟ🤣χαχαχαχαχαχαχαχα

Θέλω να ελπίζω ότι με αυτό απευθύνεσαι σε αυτούς που δεν ψήφισαν τον αμυντικό προϋπολογισμό, πριν δύο μήνες στη Βουλή. 

Ονόματα φυσικά δεν λέμε και (το κυριότερο) υπολήψεις δεν θίγουμε 🥳

 

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Jazzjoker είπε

Εγώ έχω πάρει απόφαση ότι σε καμιά εικοσαριά χρόνια (αν είμαι ακόμα εδώ), δε θα ακούω τίποτα ούτως ή άλλως. Και είμαι και πολύ ευχαριστημένος με αυτό.

Φαντάζεσαι μια ζωή χωρίς μουσική βρε Σπύρο;  🤐

 

 

Terry RoscoeBeck5    ήρεμααααα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Θέλω να ελπίζω ότι με αυτό απευθύνεσαι σε αυτούς που δεν ψήφισαν τον αμυντικό προϋπολογισμό, πριν δύο μήνες στη Βουλή. 

Ονόματα φυσικά δεν λέμε και (το κυριότερο) υπολήψεις δεν θίγουμε 🥳

 

Λοιπόν ακούστε.

 Θα προχωρήσει στην Πολωνία και θα επιτεθεί Γερμανία.

 Η τουρκία θα κάνει Μπλιτζκριεγκ στην Ελλάδα για να αναπτυχθεί απέναντι από την Ιταλία και η Κίνα θα ρίξει πυρηνικά στην Αμερική. Το Ισλαμικό κράτος θα βρεί την ευκαιρία να οργανωθεί και θα γίνουν και επιθέσεις παράλληλα βομβιστικές μέσα σε πόλεις της Ευρώπης.

 

 Η Ευρώπη θα πέσει μέχρι τέλη Μαρτίου.

 

 Μετά δεν ξέρω τι θα γίνει.

 Άμα μάθω κάτι θα σας πω. χαχαχαχ

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
6 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

 

Terry RoscoeBeck5    ήρεμααααα...

 

Συγχαρητήρια: Έθεσες σοβαρή υποψηφιότητα για μια θέση εντός των τάξεων των άγρυπνων mod του Noiz 😎

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Συγχαρητήρια: Έθεσες σοβαρή υποψηφιότητα για μια θέση εντός των τάξεων των άγρυπνων mod του Noiz 😎

Εάν πληρώνει ψυχοθεραπευτή ο Admin για τα όποια "προβλήματα" που θα μου προκύψουν μετά την ένταξη, ναι γιατί όχι....🤓

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Κι όμως Μιχάλη μου, κι όμως ....

Το ένα είναι φιλοδοξία και ίσως και αυταρέσκεια του είδους μας, και το άλλο η φύση του είδους μας, κατά την γνώμη μου.

Κι όμως Στράτο μου, χιλιάδες χρόνια συσσωρευμένης γνώσης, εμπειρίας, εξέλιξης θα επαναλάβω, και ακόμα δεν έχουμε μάθει ούτε καταλάβει τίποτα, τίποτα όμως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Yannis Methenitis changed the title to Πάμε για 3ο Παγκόσμιο Πόλεμο ή παίζουνε war games;

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου