Προς το περιεχόμενο

Πάμε για 3ο Παγκόσμιο Πόλεμο ή παίζουνε war games;


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 minutes ago, Flotzen said:

Ειρωνεία ήταν επειδή ακριβώς δεν είναι στο ΝΑΤΟ.

 

Συγνώμη δεν το κατάλαβα...

Επεξεργασμένο από PAL
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

 Απλά θερμή παράκληση προς άπαντες (συμπεριλαμβανομένου και εμού), επειδή το θέμα μπορεί τρόπον τινά να "παρεκτραπεί", ας κρατήσουμε χαμηλά τον πήχη. 

 Μπα δεν νομίζω.. περάσαν εκείνες οι εποχές! Και στο κάτω κάτω δεν νομίζω κάποιος από εδώ να πάρει το μέρος Δύσης ή Ανατολής σε τέτοιο σοβαρό θέμα.

8 λεπτά πριν, Flotzen είπε

Για ενεργειακή κρίση και πληθωρισμούς με διψήφια limit ups για τα επόμενα ένα - δυο χρονάκια... το συζητάμε.

Μακάρι να είναι μόνο γι'αυτά και να γλυτώσουμε τα χειρότερα... Βέβαια βενζίνη 3,00 Eu και πανάκριβη ζωή με άδειες τσέπες δεν είναι ότι καλύτερο, αλλά πάλι..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, cigaret13 είπε

 Μπα δεν νομίζω.. περάσαν εκείνες οι εποχές! Και στο κάτω κάτω δεν νομίζω κάποιος από εδώ να πάρει το μέρος Δύσης ή Ανατολής σε τέτοιο σοβαρό θέμα.

 

Ήταν precautionary strike... 😄

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

 Μπα δεν νομίζω.. περάσαν εκείνες οι εποχές! Και στο κάτω κάτω δεν νομίζω κάποιος από εδώ να πάρει το μέρος Δύσης ή Ανατολής σε τέτοιο σοβαρό θέμα.

Μακάρι να είναι μόνο γι'αυτά και να γλυτώσουμε τα χειρότερα... Βέβαια βενζίνη 3,00 Eu και πανάκριβη ζωή με άδειες τσέπες δεν είναι ότι καλύτερο, αλλά πάλι..... 

Πτωχοί έ πτωχοί...

https://m.youtube.com/watch?v=CFGfBo9NhSc

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

δεν νομίζω κάποιος από εδώ να πάρει το μέρος Δύσης ή Ανατολής ....

 

 

Που έτσι κι αλλιώς ακολουθούν πια το ίδιο οικονομικό μοντέλο ....

 

  • Συμφωνώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Αετός είπε

Πτωχοί έ πτωχοί...

https://m.youtube.com/watch?v=CFGfBo9NhSc

Εντάξει μην το πάμε στα δικά μας γιατί οι Moderatοrs παραμονεύουν.... πάντως μεγάλος ....... ο Πόρτο.!

 

 

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

 

Μακάρι να είναι μόνο γι'αυτά και να γλυτώσουμε τα χειρότερα... Βέβαια βενζίνη 3,00 Eu και πανάκριβη ζωή με άδειες τσέπες δεν είναι ότι καλύτερο, αλλά πάλι..... 

 

δεν ξέρω πόσοι από σας το προλάβανε, αλλά εγώ το θυμάμαι γιατί κάπου εκεί στα μέσα της 10ετίας του 70 είχα αρχίσει να οδηγω και πήρα δίπλωμα. Τότε με την πρώτη πετρελαϊκή κρίση οι πιό κουλ λέγανε "φιλαράκι, ποιά κρίση, εγώ 50 έβαζα 50 βάζω"   (δραχμές αυτα ε?)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, fusiongtr είπε

 

Που έτσι κι αλλιώς ακολουθούν πια το ίδιο οικονομικό μοντέλο ....

 

Γιατί υπάρχει κι άλλο...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως κάθε πρωί παίρνω καφέ και μου τον φτιάχνει μια κοπέλα  Ουκρανή και της λέω προχθές γιατί πάτε να μπείτε στο ΝΑΤΟ και εσείς και δεν κάθεστε φρόνιμοι 😀και μου την είπε δηλαδής, μου λέει, θα μας πείτε τι θα κάνουμε, όπου θέλουμε θα πάμε και τέτοια και ωρυόταν🤣 . χαχαχαχαχαχαχαχα

 

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Yannis Methenitis changed the title to Πάμε για 3ο Παγκόσμιο Πόλεμο ή παίζουνε war games;

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου