Προς το περιεχόμενο

Πάμε για 3ο Παγκόσμιο Πόλεμο ή παίζουνε war games;


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Πόσο μεγάλα ήταν αυτά τα ρεβίθια για περάσουν από τη σούβλα; Με σοκάρεις...

 

Σουβλιστά στην κατσαρόλα τα είχα κάνει.

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Τι κάνει λέει?

Τα μαύρα της τα χάλια έχει αρχηγέ μου ,ειδικά από το 2014 και μετά συναγωνιζεται ακόμα και....εμάς  :)

Είναι χώρα κρυψίνους, δεν τα βγάζει όλα στην φόρα....😇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Και εγώ είχα την εντύπωση πως αναπτύσσεται και πως η Ευρώπη σιγά σιγά βρίσκει τον Σοσιαλιστικό της δρόμο.

 Μπορεί να κάνω λάθος🤣

χαχαχαχαχαχαχαχα

 

Κοίτα δεν ξέρω για την Ευρώπη αλλά η Ελλάδα σίγουρα τον ξαναβρίσκει. 

Είμαστε σίγουρα η μοναδική χώρα στον πλανήτη που την ημέρα που η ΡΩΣΙΑ εισβάλει σε μια ξένη χώρα εμείς διαδηλώνουμε ενάντια στις...ΗΠΑ έξω από την Αμερικανική πρεσβεία  

 

:) :) :)

 

Καλά εννοείται ότι η πλειοψηφία των ιθαγενών στη χώρα μας είναι με τον Πουτιν και το κΣανθο γένος   :) :)

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Είμαστε σίγουρα η μοναδική χώρα στον πλανήτη που την ημέρα που η ΡΩΣΙΑ εισβάλει σε μια ξένη χώρα εμείς διαδηλώνουμε ενάντια στις...ΗΠΑ έξω από την Αμερικανική πρεσβεία  

 

 

Ααααα, εμείς φίλος είμαστε πιστοί στις παραδόσεις. Έτσι μάθαμε από τους παππούδες μας. 

 

Άσε δε, που ανάθεμα και αν ξέρει κανείς που βρίσκεται η ρώσικη πρεσβεία. Ούτε με navigator... 

Ενώ την άλλη την ξέρεις. Που να τρέχεις να ψάχνεις... 😄

  • Χαχα 2
  • Συμφωνώ 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Καλά εννοείται ότι η πλειοψηφία των ιθαγενών στη χώρα μας είναι με τον Πουτιν και το κΣανθο γένος   :) :)

Νίκο το θέμα μας δεν είναι το τι κάνουμε εμείς στον μικρόκοσμο μας, που στο κάτω κάτω δεν ενδιαφέρει κανέναν στον κόσμο..., αλλά τι γίνεται στα διεθνή δρώμενα, που φυσικά θα επηρεάσει κι εμάς τα μάλα!

Επεξεργασμένο από cigaret13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Έτσι μάθαμε από τους παππούδες μας. 

 

Έτσι. 

Αφού οι Ρώσοι είναι....φίλοι μας 

 

:) :)

 

https://www.protagon.gr/apopseis/giati-yparxoun-ellines-pou-einai-me-ton-poutin-44342449488

4 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Νίκο το θέμα μας δεν είναι το τι κάνουμε εμείς στον μικρόκοσμο μας, που στο κάτω κάτω δεν ενδιαφέρει κανέναν στον κόσμο..., αλλά τι γίνετε στα διεθνή δρώμενα, που φυσικά θα επηρεάσει κι εμάς τα μάλα!

 

Τίποτα δεν θα γίνει.

Το πράγμα είναι σικέ και μιλημενο.

Κριμαία all over again και δεν θα ανοίξει μύτη. 

Σιγά μην ασχοληθεί κανείς με τους Ουκρανους.

Θέατρο θα παίξει ** πάλι η "δυση" και θα αφήσει τον δικτάτορα να κάνει ότι θέλει μια και δεν μπορεί να κάνει αλλιώς. 

 

** παίζει ήδη,οι "κυρώσεις " έγιναν σε πρόσωπα και εταιρείες που είναι ήδη υπό καθεστώς κυρώσεων από το 2016..

 

 

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
5 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Έτσι. 

Αφού οι Ρώσοι είναι....φίλοι μας 

 

 

Σαφέστατα...

Και εκείνο το μικρό παρ' ολίγον... ατύχημα στα Ορλωφικά, μια μικρή υποσημείωση στην ιστορία μας (που για έναν περίεργο λόγο έχει περάσει στο ντούκου, ενώ λίγο έλειψε να κοστίσει τα κεφάλια μας συνολικά) 😇

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Κοίτα δεν ξέρω για την Ευρώπη αλλά η Ελλάδα σίγουρα τον ξαναβρίσκει. 

Είμαστε σίγουρα η μοναδική χώρα στον πλανήτη που την ημέρα που η ΡΩΣΙΑ εισβάλει σε μια ξένη χώρα εμείς διαδηλώνουμε ενάντια στις...ΗΠΑ έξω από την Αμερικανική πρεσβεία  

 

:) :) :)

 

Καλά εννοείται ότι η πλειοψηφία των ιθαγενών στη χώρα μας είναι με τον Πουτιν και το κΣανθο γένος   :) :)

Εμένα πάγιο αίτημά μου είναι οι αυξήσεις εισοδήματος στους χαμηλόμισθους, η πάταξη της φοροδιαφυγής και της εισφοροδιαφυγής που καλπάζει στα 45 περίπου δις το χρόνο σε ένα επίπεδο που να ικανοποιήσει το αίτημα μου, με έναν πρόχειρο υπολογισμό με 7 δις από τα 45 θα φτιάξει το θέμα μου και οι άλλοι θα συνεχίσουν να είναι πλούσιοι που τα τρώνε με τους κουμπάρους τους πολιτικούς.

 

 Έχω και άλλες προτάσεις να παραθέσω αλλά το τι παραθέτω και πως επιχειρηματολογώ δεν έχει σημασία για την ΕΞΟΥΣΙΑ. Η εξουσία φοβάται μην της ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΕΙΚΟΝΑ και για να γίνει αυτό πρέπει να ΒΓΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΟΥΜΕ. Τα αιτήματά μας είναι ΔΙΚΑΙΑ, η κοινωνία είναι μαζί μας και το μόνο που χρειάζεται είναι η ΗΓΕΣΙΑ του ΚΙΝΗΜΑΤΟΣ, δηλαδή ένας άνθρωπος σαν ΕΜΕΝΑ που μπορεί να δώσει το ΟΡΑΜΑ, να πείσει , να συμφιλιώσει και να οδηγήσει στην υλοποίηση του οράματος αυτού.

 

 Είναι πλέον καθήκον μου και υποχρέωση να συμβάλλω στο να ξαναέρθει ο ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ στις ΚΑΡΔΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ.

 

 Καληνύχτα σας. 🤣

 χαχαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Σαφέστατα...

Και εκείνο το μικρό παρ' ολίγον... ατύχημα στα Ορλοφικά, μια μικρή υποσημείωση στην ιστορία μας (που για έναν περίεργο λόγο έχει περάσει στο ντούκου, ενώ λίγο έλειψε να κοστίσει τα κεφάλια μας συνολικά) 😇

Που είναι ένας Moderatοr όταν τον χρειάζεσαι;  Άρε LK, λείπεις....

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο η Μαμά ΜΕΡΚΕΛ ήταν στο τιμόνι της ΕΕ ο Πούτιν δεν τολμούσε.

 Μόλις έφυγε η ΓΑΤΑ άρχισαν να χορεύουν τα ΠΟΝΤΙΚΙΑ

 χαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Yannis Methenitis changed the title to Πάμε για 3ο Παγκόσμιο Πόλεμο ή παίζουνε war games;

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου