Προς το περιεχόμενο

Πάμε για 3ο Παγκόσμιο Πόλεμο ή παίζουνε war games;


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, cos_dr είπε

Έτσι όμως όπως θέτεις το θέμα για ένα ΠΑΝΟ απλά, συμφωνώ γιατί τα υπόλοιπα όντως πρέπει να επεξηγούνται καλύτερα για να μην παρεξηγούνται.

 

Τι να επεξηγήσουμε ρε αρχηγε ? Και τι να παρεξηγησουμε?

 

Τα ιδια και τα ιδια που.......επεξηγουμε εδω και 50 χρονια ("ΕΟΚ και ΝΑΤΟ το ιδΓιο συνδικατο" & "Φονιαδες των λαΓων ΑμερικΛανοι")  και τα έχουν μαθει απ'εξω στην Ελλαδα ακομα και οι πετρες? Αντι για ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑΤΑ τα λεει το 50% των Ελληνων στα παιδια του αυτα,νησαφι πΓια... 

 

Είναι σαν να σκονταψει και να πεσει και να σκοτωθει ενας ΓΕΡΟΝΤΑΣ στο πρωκτοπεζοδρομιο του δήμου Αθηναίων μπροστα σου και αντι να μπινελικιάσεις τον δημο που τα ξυνει ολημερις και δεν φτιαχνει τα πεζοδρομια να αρχισεις αναλύσεις του τυπου "ενταξει σκοτωθηκε ο γεροντας αλλα εχουν και οι συνδικαληστΑΙ του δημου τα δικια τους αφου δεν τους εκαΜαν φετος αυξηση 256% και θα βγαινουν πλεον στη συνταξη στα 39 και οχι στα 27.Καλα κανουν και δεν δουλευουν .Αλητη Βενιζελε και Σαμαρα με τα μνημονια σας μας καταστρεπΣατε ".

 

Μπουρδες δηλαδη.

 

Ειδες πουθενα ΑΛΛΟΥ στον πλανητη γη να καταδικαζεται η εισβολη του χασαπη με....αστερισκους και επεξηγησεις ?

 

Αν ειναι δυνατον ......

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΞΑΝΑΛΕΩ🤣

 

Γιατί άμα καταδικάσουμε ΜΟΝΟ τον εισβολέα θα ξεπλύνουμε αυτόματα και όσους συνέβαλαν με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο στην εισβολή.

 Θα πρέπει να καταδικάσουμε και να πράξουμε ανάλογα παράλληλα για όλους όσους συντελούν στο να καταλήγουν τα πράγματα σε εισβολές, εκτός βέβαια από τη χώρα που σε προκείμενη περίπτωση δέχεται την εισβολή, αυτή δεν μπορούμε να την καταδικάσουμε γιατί έχει ούτως η άλλως κάθε δικαίωμα να αμύνεται για να υπερασπιστεί την ελευθερία της και την εδαφική της ακεραιότητα. Θα πρέπει να την στηρίξουμε και να κατακρίνουμε ή και να σταματήσουμε τον εισβολέα γιατί κανένας δεν έχει το δικαίωμα να εισβάλλει σε μια κυρίαρχη χώρα. 

 

 Αυτοί που όμως ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ και ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ (το πιάνουμε το υπονοούμενο έτσι😀, έμμεσα και άμεσα) ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.

 

 Παίρνοντας τώρα ως παράδειγμα αυτό του Δήμου Αθηναίων έχω να πω το εξής.

 ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΤΡΥΠΑΝΕ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΡΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΟΥΝ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΡΙΠΑΤΟ.

 ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΠΑΤΟΥΣ και της ΦΑΝΦΑΡΕΣ.

 Εμα πια. 

 ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕΧΑΧαχαχαχχαχαχαχ🤣α

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Superfunk είπε

 

οτιλΑιςΠΟΥΤΙΝΘΕς

όχι, καμία σχέση. Αυτός θα δικαστεί σύμφωνα με το διεθνές δίκαιο αλλά και το διεθνές ανθρωπιστικό δίκαιο ως εγκληματίας πολέμου.

 Δεν θέλω ΠΟΥΤΙΝ

 Άλλο είπα.

 Είναι καταγεγραμμένο τι είπα και ισχύει σαν ευθύνη. Την έχουν την ευθύνη αυτοί που την έχουν και δεν έχει καμία σχέση αυτό που λέω με το παράδειγμα της βιασμένης, δηλαδή δεν δικαιολογώ τους βιαστές.

Είναι διαστρέβλωση αυτών που λέω το να τα λέω και να αυτά που λέω να με καθιστούν ΠΟΥΤΙΝΙΚΟ.

 Όχι δεν είναι έτσι αλλά δεν θα σταματήσουμε στον ΠΟΥΤΙΝ, εξάλλου ο ΙΔΙΟΣ Ο ΗΓΕΤΗΣ ΤΩΝ ΟΥΚΡΑΝΩΝ με δικαιώνει με αυτά που λέει, των ΑΜΥΝΟΜΕΝΩΝ.

 

 Και η ΒΙΑΣΜΕΝΗ με τον cos_dr είναι λοιπόν. Έχει δίκιο ο cos_dr θα έλεγε η ΒΙΑΣΜΕΝΗ, δεν είπε πως καλα να παθω επειδή κουνάω τον κώλο μου, άλλο λεει, γι αυτούς που καλλιεργούν χρόνια βιαστές και τους υποθάλπουν τώρα με την απραξία τους και την υποκρισία τους αρκούμενοι σε δηλώσεις αλληλεγγύης, καταδίκης και απο πίσω τρίβουν τα χέρια τους που με έκαναν λαγό των συμφερόντων τουχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχ🤣

 

 Αυτό είχα να πω.

 Δεν αποδέχομαι το οτι αυτό που είπα σημαίνω πως θέλω τον ΠΟΥΤΙΝ.

 Εγώ θα είχα επιτεθεί στον ΠΟΥΤΙΝ αν ήμουν ΔΥΣΗ.

 Θα τον είχα λιώσει.

 Αλλά δεν πειράζει.

 Θα το πάθουν οι ΣΥΜΜΑΧΟΙ όπως το ΕΠΑΘΑΝ με τον ΧΙΤΛΕΡ και θα παρέμβουν πιο αργά ενώ θα έπρεπε να το ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ εν τη ΠΡΩΤΗ ΕΚΦΡΑΣΗ των ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΘΕΣΕΩΝ.

 

Θα τα γράψω όλα στο ΝΕΟ ΜΟΥ ΒΙΒΛΙΟ, αλλά γιατί να γράψω βιβλίο?

Έχω το μεγαλύτερο site μουσικής τεχνολογίας να λέω τις απόψεις μου και στο κάτω κάτω μια άποψη πάλι.

 

 Τι είπα πάλι και είμαι του ΠΟΥΤΙΝ.

 Επειδή είμαι ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΗΣ? Είμαι αλλά άλλο όραμα έχω για το λαό, για τους λαούς όλης της γης.

 Οχι αυτό που είδαμε από τα ΚΑΘΕΣΤΩΤΑ της ΙΣΤΟΡΙΑΣ που τα συνδέσαμε με τον ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟ επειδή έτσι λέγαμε. Ούτε αυτός ειναι ο ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟΣ, αυτός που μας δείξανε τα καθεστώτα.

Τόσο όσο ούτε ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΣ είναι αυτο που εφαρμόζουν οι ΔΙΚΤΑΤΟΡΕΣ ΤΗΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ που μας έχουν ΠΡΗΞΕΙ ΤΑ ΜΕΖΕΑ με την ΑΥΤΟΡΡΥΘΜΙΣΗ ΤΩΝ ΑΓΟΡΩΝ.

 Οι ΑΓΟΡΕΣ δεν ΑΥΤΟΡΡΥΘΜΙΖΟΝΤΑΙ γιατί δεν το  αφήνουν αυτό.

Δεν πιστεύουν στην ΑΡΙΣΤΕΙΑ.

 Τις κουρδίζουν τις αγορές για να φτάνουν όλα στις τσέπες συγκεκριμένων ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΩΝ.

 Και πεινάμε, πεινάμε!!!!!

 

 Και έτσι υποφέρουν οι λαοί, τους βάζουν και πολεμάνε.

 Και θα πληρώσουν γι αυτό.

 Και ας μην ξεχνάνε, αν τη σκαπουλάρουν και δεν δικαστούν για τα ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ τους ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΔΩ.

 Θα ΔΙΚΑΣΤΟΥΝ ΣΚΛΗΡΑ μια μέρα γιατί ΕΚΕΙ κανείς δεν τη ΓΛΥΤΩΝΕΙ, ΕΚΕΙ ΘΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΟΥΝ ΣΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΑΣΕΙ. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Δεν θέλω ΠΟΥΤΙΝ

 

καλα.... θελει η πουτΙΝΑ να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει 🤣

 

σαν την αλληΝ την φορα που δεν ηθελες δραχμη αλλα χοροπηδαγες με τους βλαμμενους υπο τους ηχους του ΝΤΑΟΥΛΙΟΥ στο Συνταγμα... 🤣 

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

καλα.... θελει η πουτΙΝΑρα να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει 🤣

 

σαν την αλληΝ την φορα που δεν ηθελες δραχμη αλλα χοροπηδαγες με τους βλαμμενους υπο τους ηχους του ΝΤΑΟΥΛΙΟΥ στο Συνταγμα... 🤣 

κανεις δεν είπε για δραχμή τότε.

 Ο κόσμος ζητούσε αυτά που δικαιούταν για να ζήσει και τώρα ζητάει αυτά που ζητούσε μαζί με αυτά που έχασε από τότε και τους ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ της ΕΤ και του ΔΝΤ που τους ΑΠΕΚΑΜΑΝ και λέγανε, οι δικοί σας τα ΖΗΤΗΣΑΝ το 12. Δεν ήξερε τι έλεγε ο ΓΕΡΟΥΝ.,

 Και έκαναν το ΛΑΘΟΣ δυστυχώς το 19 για τις ΠΡΕΣΠΕΣ και τους ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ γιατί παρασύρθηκαν από το λαϊκισμό και τώρα αφού βάρεσαν για 3 χρόνια το ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ και παθαίνουν εγκεφαλικό και απο τις ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ ΤΙΜΕΣ, περιμένουν να ΣΤΗΘΟΥΝ ΟΙ ΚΑΛΤΣΕΣ για να αποδοθεί ΛΑΪΚΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΧΑχαχαχαχχχα🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, cos_dr είπε

κανεις δεν είπε για δραχμή τότε

 

Περίεργο εγώ θυμάμαι έναν που πήγε μάλιστα και στον Πουτιν που ΛΑΤΡΕΥΕΙΣ :) και του ζήτησε χαρτιά, μελάνια και μηχανήΖματα για να τις τυπώνει και βέβαια ο Πουτιν του είπε να πάει να δει ένα καλό πΣυχιατρο (χασάπης είναι όχι παλαβός στο κάτω κάτω της γραφής)

 

ΞΕΧΝΑΣ Γιώργη....ξεχνάς....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Περίεργο εγώ θυμάμαι έναν που πήγε μάλιστα και στον Πουτιν που ΛΑΤΡΕΥΕΙΣ :) και του ζήτησε χαρτιά, μελάνια και μηχανήΖματα για να τις τυπώνει και βέβαια ο Πουτιν του είπε να πάει να δει ένα καλό πΣυχιατρο (χασάπης είναι όχι παλαβός στο κάτω κάτω της γραφής)

 

ΞΕΧΝΑΣ Γιώργη....ξεχνάς....

Σαν μέσο ΠΙΕΣΗΣ το έκαναν μάλλον και ΨΑΡΩΣΑΝ μάλλον οι ΕΕ και μας κράτησαν στην ΕΝΩΣΗ παρόλο που ο  άλλος στο καροτσάκι 😀 φώναζε δωστους 50ΔΙΣ και άστους να φύγουν.

 

 Νάιν είπε η ΜΑΝΤΑΜ ΜΕΡΚΕΛ που ήταν πιο σοφή και πήρε τον ΑΛΕΞΗ απο το ΧΕΡΙ.

 Εσύ ξεχνάς μου φαίνεται🤣

 Αλλά πλέον το τι κάνει η ΕΕ αρχίζουν να το φωνάζουν πολλά από τα μέλη της, φωνάζουν οι λαοί.

 ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ και ΤΡΑΠΕΖΑ των ΟΛΙΓΑΡΧΩΝ την ανεβοκατεβάζουν και χτυπάνε τα κουταλοπήρουνα.

 Και τελικά εμας θα μας αφήσουν να φύγουμε τελευταίοι. 🤣

 

 Ε, εντάξει, καταλαβαίνω την πικρία που ΞΕΒΡΑΚΩΘΗΚΕ πάλι ο δήθεν ΕΙΡΗΝΗΣΤΗΣ και ΦΙΛΟΛΑΪΚΟΣ ΔΥΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ και έδειξε την ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ του παράλληλα με την ΜΠΑΜΠΕΣΙΑ αλλά κάποια στιγμή πρέπει να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους και να κάμουμε την ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ μας μαζί με τον ΑΦΟΡΙΣΜΟ στον ΠΟΥΤΙΝ. Καλος ο ΑΦΟΡΙΣΜΟΣ αλλά δεν αρκεί μόνο αυτός🤣

 

 Απόλαυσα τώρα τη μακαρονάδα μου και φροντίζω να απολαμβάνω πλέον την ΚΑΘΕ ΜΠΟΥΚΙΑ ΦΑΓΗΤΟΥ γιατί θα πάει 4 ευρώ το πακέτο άμα δεν σταματήσουμε τους ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΟΥΣ γιατί ο ΠΟΛΕΜΟΣ δεν θα σταματήσει. Θα επεκταθεί στην ΕΥΡΩΠΗ σύντομα από ότι φαίνεται. Έτσι κυκλοφορεί στην πιάτσα.

 Πως ο ΤΡΕΛΟΣ δεν σταματά και θα προσπαθήσει να ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ότι ΑΡΧΙΣΕ. Ε? χαχαχαχαχαχα🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
3 ώρες πριν, cos_dr είπε

ΟΧΙ🤣

 Γιατί άμα καταδικάσουμε ΜΟΝΟ τον εισβολέα θα ξεπλύνουμε αυτόματα και όσους συνέβαλαν με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο στην εισβολή.

 

 

Κωστάκη μας θα το επαναλάβω... 

Θα αποτελέσει αιώνιο όνειδος για τον χώρο της Αριστεράς, το γεγονός ότι σε αυτά τα τεκταινόμενα  δεν είναι ιδιαίτερα ευδιάκριτος ο διαχωρισμός της από την άκρα δεξιά. 

 

Αυτό το "ναι, μεν, αλλά..." δεν την τιμά. Δεν μπορεί να είσαι "θεσμικά" αντίθετος στον φασισμό, αλλά να "αλληθωρίζεις" προς τα εκεί. 

Γιατί (και δανείζομαι την έκφραση σου), έτσι ξεπλένουμε όχι μόνο τον εισβολέα αλλά και όλον τον φασιστικό εσμό που τον αβαντάρει. 

Βέβαια θα μου πεις, τι ψάχνεις τώρα και κυρίως από ποιους τα ψάχνεις... Διότι στο πάλαι ποτέ είχες έναν Καστοριάδη, έναν Κύρκο, έναν Φλωράκη, έναν Κορδάτο, έναν Γλέζο- για να αναφέρω ορισμένους. Μπορεί να ήταν "απέναντι", αλλά τους θαύμαζες και κυρίως τους σεβόσουν. 

Μπορεί να είχαν άλλες καταβολές, άλλες αντιλήψεις, αλλά προσωπικά θεωρώ ότι άπαντες από τους προαναφερθέντες αν ζούσαν σήμερα θα ήταν απέναντι από τον φασισμό χωρίς "εκπτώσεις". Απόλυτα και ξεκάθαρα. 

Όμως αυτοί δεν υπάρχουν πλέον. Αντ' αυτών, το χώρο της Αριστεράς πλέον τον εκπροσωπούν κάτι καρικατούρες- πνευματικές και πολιτικές. Οπότε, πράγματι δεν μπορούμε να έχουμε και πολλές απαιτήσεις... 

Αντί επιλόγου

Που λες Κωστάκη μας, προ ολίγων ημερών συζητούσα με τον συνεργάτη μας και πάνω στη κουβέντα μου είπε, "άκουσες τι είπε ο "τάδε" στη Βουλή" και μου παρέθεσε το σχετικό απόφθεγμα. Δεν του είπα τίποτα... Απλά έκανα μια σκέψη... Ο βουλευτής "τάδε" ενός "ριζοσπαστικού αριστερού" κόμματος, ο οποίος είναι ένας μεγαλοαστός των βορείων προαστίων, που μεγάλωσε σε σπίτι με πισίνα και γκαζόν είναι πλέον το reference ενός πολιτικού χώρου... o tempora o mores.      

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Κωστάκη μας θα το επαναλάβω... 

Θα αποτελέσει αιώνιο όνειδος για τον χώρο της Αριστεράς, το γεγονός ότι σε αυτά τα τεκταινόμενα  δεν είναι ιδιαίτερα ευδιάκριτος ο διαχωρισμός της από την άκρα δεξιά. 

 

Αυτό το "ναι, μεν, αλλά..." δεν την τιμά. Δεν μπορεί να είσαι "θεσμικά" αντίθετος στον φασισμό, αλλά να "αλληθωρίζεις" προς τα εκεί. 

Γιατί (και δανείζομαι την έκφραση σου), έτσι ξεπλένουμε όχι μόνο τον εισβολέα αλλά και όλον τον φασιστικό εσμό που τον αβαντάρει. 

Βέβαια θα μου πεις, τι ψάχνεις τώρα και κυρίως από ποιους τα ψάχνεις... Διότι στο πάλαι ποτέ είχες έναν Καστοριάδη, έναν Κύρκο, έναν Φλωράκη, έναν Κορδάτο, έναν Γλέζο- για να αναφέρω ορισμένους. Μπορεί να ήταν "απέναντι", αλλά τους θαύμαζες και κυρίως τους σεβόσουν. 

Μπορεί να είχαν άλλες καταβολές, άλλες αντιλήψεις, αλλά προσωπικά θεωρώ ότι άπαντες από τους προαναφερθέντες αν ζούσαν σήμερα θα ήταν απέναντι από τον φασισμό χωρίς "εκπτώσεις". Απόλυτα και ξεκάθαρα. 

Όμως αυτοί δεν υπάρχουν πλέον. Αντ' αυτών, το χώρο της Αριστεράς πλέον τον εκπροσωπούν κάτι καρικατούρες- πνευματικές και πολιτικές. Οπότε, πράγματι δεν μπορούμε να έχουμε και πολλές απαιτήσεις... 

Αντί επιλόγου

Που λες Κωστάκη μας, προ ολίγων ημερών συζητούσα με τον συνεργάτη μας και πάνω στη κουβέντα μου είπε, "άκουσες τι είπε ο "τάδε" στη Βουλή" και μου παρέθεσε το σχετικό απόφθεγμα. Δεν του είπα τίποτα... Απλά έκανα μια σκέψη... Ο βουλευτής "τάδε" ενός "ριζοσπαστικού αριστερού" κόμματος, ο οποίος είναι ένας μεγαλοαστός των βορείων προαστίων, που μεγάλωσε σε σπίτι με πισίνα και γκαζόν είναι πλέον το reference ενός πολιτικού χώρου... o tempora o mores.      

 

 

Εγώ ΕΊΠΑ 

 Δεν θα ξεπλυθει το κεφάλαιο και η ΔΎΣΗ λέγοντας ότι φταίει μόνο ο ΠΟΥΤΙΝ. 

 Δεν είπα πως φταίνε οι ΟΥΚΡΑΝΟΊ επειδή θελαν την ΔΎΣΗ, ΤΟ ΝΆΤΟ, ΤΗΝ ΕΕ. 

 Άμα δεν καταλαβαινομαστε.... εγώ το έγραψα και ο νοών νοειτω. 

 Δεν είπα πως φταίνε οι ΟΥΚΡΑΝΟΊ και δεν κολλάει συνεπώς το παράδειγμα της βιασμενης για να με πείσετε 😂

 

 ΚΑΤΩ ΛΟΙΠΌΝ Ο ΑΔΗΦΑΓΟΣ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΣ. 

 ΘΑ ΜΠΕΙ ΛΟΥΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΦΡΟΝΤΊΣΟΥΝ ΓΙ ΑΥΤΌ ΟΙ ΛΑΟΊ. 

 Η ΑΓΟΡΆ ΔΕΝ ΑΥΤΟΡΡΥΙΜΙΖΕΤΑΙ. ΑΥΤΆ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ. 

 Θα μπουν κανόνες και επειδή δεν μπήκαν θα πιάσουμε όλοι ΌΠΛΟ. 

 

 ",Δεν θα μπει η Ρωσία γιατί φοβάται τη Δύση" έλεγαν οι δυτικοί αναλυτες σαν αυτή την μπάμια😂 τον διεθνολογο που βγαίνει στο ΣΚΑΙ και προσκυνα τον Εθνάρχη σε κάθε του δεύτερη πρόταση 😂

 Τα λεφτά της κοιτάει η ΔΥΣΗ, συναλασσεται με τους ολιγαρχες η ΔΥΣΗ και πουλάει τα παιδιά της που πεινάνε και κρυώνουν η Δύση και μην αποφασίσει να το κάνει για να βγάλει και τα προσχήματα και να φέρει και αυτή έναν ΔΙΚΤΆΤΟΡΑ η ΔΥΣΗ για να πατσισει τον ΠΟΥΤΙΝ. 

 ΑΝΤΕ ΤΏΡΑ Η ΔΥΣΗ. 😂

 

 Λοιπόν, φεύγω, συγχιστηκα, ΟΎΤΕ ΞΑΝΑΠΑΤΆΩ ΣΕ ΑΥΤΌ ΤΟ ΝΗΜΑΧΑΧΑΧΑΧΑχαχα😂🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου