Προς το περιεχόμενο

Πάμε για 3ο Παγκόσμιο Πόλεμο ή παίζουνε war games;


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Με γρίφους μιλάς γέροντα... 😄

Αναλόγως το ΔΙΚΑΙΟ.

 αυτό εννοώ, είμαι ΣΑΦΕΣΤΑΤΟΣ θα συνεχίσω να κατακρίνω τον ΔΥΤΙΚΟ ΚΟΣΜΟ για ότι ΛΑΘΟΣ ΚΑΜΕΙ γιατί ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΔΥΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ.

 Ποίος είναι?🤣

 Εμείς τον φτιάξαμε, οι ΠΡΟΓΟΝΟΙ μας.

 Εδώ, γεωγραφικά, εδώ ΚΤΙΣΤΙΚΕ Ο ΔΥΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ όταν οι άλλοι που τους ΕΝΤΑΞΑΜΕ σε αυτόν με την ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΠΕΙΘΩ, πριν είχαν ΟΥΡΑ ΚΑΙ ΖΟΥΣΑΝΕ ΣΤΑ ΔΕΝΤΡΑ.

 

 Τέλος πάντων, εγώ έχω πει αυτά που πιστεύω και θα τα λέω, είμαι ΣΟΣΙΑΛΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ και τώρα άλλο με ενδιαφέρει. Αν αυτός ήταν ΣΥΝΕΝΟΧΟΣ.

 Εγώ πιστεύω πως ο σύζυγος της ΡΟΥΛΑΣ το ΗΞΕΡΕ και το ήξεραν και οικογενειακώς και την ΚΑΛΥΠΤΑΝ.

 Όλοι μέσα ΠΡΕΠΕΙ να πάνε. ΤΕΛΟΣ. ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΔΙΚΑΣΑ από την ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
17 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 είμαι ΣΟΣΙΑΛΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ

Μάλιστα... μάλιστα...

Άρα καλά τα είπε νωρίτερα ο SF 🤣

 

ΠΑΣΟΚ.jpg

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Terry RoscoeBeck5 είπε

Μάλιστα... μάλιστα...

Άρα καλά τα είπε νωρίτερα ο SF 🤣

 

ΠΑΣΟΚ.jpg

καλά είπε  και το μόνο που μένει είναι να γίνουν εκλογές για να αρχίσει η διαδικασία οικονομικής διάσωσης και αποκατάστασης των νοικοκυριών με ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΜΕΤΡΑ και ΔΙΑΡΘΡΩΤΙΚΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ που θα έχουν κύρια κατεύθυνση την ελάττωση  της ΜΙΖΑΣ και της ΡΕΜΟΥΛΑΣ που κυμαίνονται  σε ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΕΠΙΠΕΔΑ. Και για να μιλήσουμε με καθαρά ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΥΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ , θα πρέπει να ελαττωθεί ο ΔΔΙΑΦ  τουλάχιστο κατά 20 ποσοστιαίες μονάδες και ο ΔΔΙΑΠ να κυμαίνεται μεταξύ 30-40% για το πρώτο εξάμηνο νέας διακυβέρνησηςχχαχαχαχαχαχαχ🤣

 Όλοι ποντάρουν στο τι θα κάνει ο ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ χαχαχαχαχαχαχαχα🤣

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Όλοι ποντάρουν στο τι θα κάνει ο ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΘΑ ΒΓΕΙ!

 

ΚΑΙ ΘΑ ΓΚΡΕΜΙΣΕΙ ΤΙΣ ΔΟΛΙΕΣ ΑΓΟΡΕΣ, ΘΑ ΠΥΡΠΟΛΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΔΟΥΡΕΙΟΥΣ ΙΠΠΟΥΣ ΤΩΝ ΑΠΟΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΙΚΩΝ ΧΕΤΖ ΦΑΝΤΣ ΠΟΥ ΥΦΑΡΠΑΣΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΧΩΡΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΘΑ ΕΛΕΥΘΕΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΜΑ ΤΟΥ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΗ-ΒΙΩΣΙΜΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ. Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ Η Μ@Λ$#ΚΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΕΛΕΥΘΕΡΑ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΠΟ, ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΘΑ ΕΙΣΑΚΟΥΕΤΑΙ.

 

ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΑΝΑΘΑΡΡΗΣΟΥΝ, ΘΑ ΖΗΣΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΚΣΤΑΣΗΣ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΛΟΥΣ ΤΟ '96 ΟΤΑΝ ΠΑΓΩΣΕ ΤΟ ΤΡΟΝΤΧΑΪΜ ΣΤΟ ΕΝΕΝΗΝΤΑΔΥΟΜΙΣΗ. ΚΑΙ ΘΑ ΡΙΞΕΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΑ 40Ε. ΘΑ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΟ ΑΣΙΟ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΠΛΑΓΚΙΝ ΑΚΟΎΣΤΙΚΑ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΧΡΟΝΟ, ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΕΣ ΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ 1:1 1920Χ1920 ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ.

 

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟΙ, ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΑΣ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ, ΚΑΙ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ, ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟΙ. ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΦΠΑ ΣΤΟ 10% Ο ΥΨΗΛΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ ΚΑΙ 2% Ο ΧΑΜΗΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΕΦΚ ΣΤΑ ΚΑΥΣΙΜΑ 35 ΛΕΠΤΑ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΡΙΞΟΥΝ ΣΤΑ 18 ΛΕΠΤΑ.

 

Αυτά τις πρώτες 100 μέρες.

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
11 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

ΘΑ ΒΓΕΙ!

 

ΚΑΙ ΘΑ ΓΚΡΕΜΙΣΕΙ ΤΙΣ ΔΟΛΙΕΣ ΑΓΟΡΕΣ, ΘΑ ΠΥΡΠΟΛΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΔΟΥΡΕΙΟΥΣ ΙΠΠΟΥΣ ΤΩΝ ΑΠΟΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΙΚΩΝ ΧΕΤΖ ΦΑΝΤΣ ΠΟΥ ΥΦΑΡΠΑΣΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΧΩΡΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΘΑ ΕΛΕΥΘΕΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΜΑ ΤΟΥ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΗ-ΒΙΩΣΙΜΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ. Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ Η Μ@Λ$#ΚΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΕΛΕΥΘΕΡΑ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΠΟ, ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΘΑ ΕΙΣΑΚΟΥΕΤΑΙ.

 

ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΑΝΑΘΑΡΡΗΣΟΥΝ, ΘΑ ΖΗΣΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΚΣΤΑΣΗΣ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΛΟΥΣ ΤΟ '96 ΟΤΑΝ ΠΑΓΩΣΕ ΤΟ ΤΡΟΝΤΧΑΪΜ ΣΤΟ ΕΝΕΝΗΝΤΑΔΥΟΜΙΣΗ. ΚΑΙ ΘΑ ΡΙΞΕΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΑ 40Ε. ΘΑ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΟ ΑΣΙΟ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΠΛΑΓΚΙΝ ΑΚΟΎΣΤΙΚΑ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΧΡΟΝΟ, ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΕΣ ΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ 1:1 1920Χ1920 ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ.

 

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟΙ, ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΑΣ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ, ΚΑΙ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ, ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟΙ. ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΦΠΑ ΣΤΟ 10% Ο ΥΨΗΛΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ ΚΑΙ 2% Ο ΧΑΜΗΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΕΦΚ ΣΤΑ ΚΑΥΣΙΜΑ 35 ΛΕΠΤΑ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΡΙΞΟΥΝ ΣΤΑ 18 ΛΕΠΤΑ.

 

Αυτά τις πρώτες 100 μέρες.

Hats off

Ζωγράφισες 😎

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μιλήσει κανείς για τις συντάξεις και το δημοψήφισμα του 2015?

Άντε, γιατί πολύ αερολογήσαμε με τον πόλεμο.

Έχουμε άλλα που μας απασχολούν εδώ.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

ΘΑ ΒΓΕΙ!

 

ΚΑΙ ΘΑ ΓΚΡΕΜΙΣΕΙ ΤΙΣ ΔΟΛΙΕΣ ΑΓΟΡΕΣ, ΘΑ ΠΥΡΠΟΛΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΔΟΥΡΕΙΟΥΣ ΙΠΠΟΥΣ ΤΩΝ ΑΠΟΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΤΙΚΩΝ ΧΕΤΖ ΦΑΝΤΣ ΠΟΥ ΥΦΑΡΠΑΣΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΧΩΡΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΘΑ ΕΛΕΥΘΕΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΜΑ ΤΟΥ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΗ-ΒΙΩΣΙΜΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ. Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ Η Μ@Λ$#ΚΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΕΛΕΥΘΕΡΑ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΠΟ, ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΘΑ ΕΙΣΑΚΟΥΕΤΑΙ.

 

ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΑΝΑΘΑΡΡΗΣΟΥΝ, ΘΑ ΖΗΣΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΚΣΤΑΣΗΣ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΛΟΥΣ ΤΟ '96 ΟΤΑΝ ΠΑΓΩΣΕ ΤΟ ΤΡΟΝΤΧΑΪΜ ΣΤΟ ΕΝΕΝΗΝΤΑΔΥΟΜΙΣΗ. ΚΑΙ ΘΑ ΡΙΞΕΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΑ 40Ε. ΘΑ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΟ ΑΣΙΟ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΠΛΑΓΚΙΝ ΑΚΟΎΣΤΙΚΑ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΧΡΟΝΟ, ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΕΣ ΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ 1:1 1920Χ1920 ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ.

 

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟΙ, ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΑΣ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ, ΚΑΙ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ, ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟΙ. ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΦΠΑ ΣΤΟ 10% Ο ΥΨΗΛΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ ΚΑΙ 2% Ο ΧΑΜΗΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΕΦΚ ΣΤΑ ΚΑΥΣΙΜΑ 35 ΛΕΠΤΑ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΡΙΞΟΥΝ ΣΤΑ 18 ΛΕΠΤΑ.

 

Αυτά τις πρώτες 100 μέρες.

Αυτο είναι σοβαρό πολιτικό κείμενο. Όχι το ΜΝΗΜΌΝΙΟ 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Αυτο είναι σοβαρό πολιτικό κείμενο. Όχι το ΜΝΗΜΌΝΙΟ

Πασοκατζής Πασοκατζείω αεί πελάζει!

 

1 ώρα πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Hats off

Ζωγράφισες 😎

Λέμε και τίποτα να το διακωμωδούμε το θέμα... Να με συμπαθάτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Superfunk είπε

Το ζητημα ειναι με ΠΟΙΟΥΣ θα συνταχθεις (μια και ΠΡΕΠΕΙ να ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ μια και ΠΡΕΠΕΙ να παρεις ΘΕΣΗ σε αυτον τον ΠΟΛΕΜΟ που φυσικα και ΔΕΝ εχει τελειωσει απο το 1944 και μετα

   Και ούτε πρόκειται να τελειώσει ποτέ αφού αν το καλοσκεφτούμε,  θα αντιληφθούμε πως όλες οι πλευρές έχουν δίκιο αν φυσικά κρίνουμε με κριτήρια καθαρά καπιταλιστικά άρα και ουδόλως ανθρωπιστικά. Ειναι λοιπόν κατα τη γνώμη μου τουλάχιστον παραπλανητικό  να προσπαθούμε να διαλέξουμε πλευρά, να διαλέξουμε κιθάρα αν θες σε ένα κόσμο δίχως χορδές!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, serres είπε

   Και ούτε πρόκειται να τελειώσει ποτέ αφού αν το καλοσκεφτούμε,  θα αντιληφθούμε πως όλες οι πλευρές έχουν δίκιο αν φυσικά κρίνουμε με κριτήρια καθαρά καπιταλιστικά άρα και ουδόλως ανθρωπιστικά. Ειναι λοιπόν κατα τη γνώμη μου τουλάχιστον παραπλανητικό  να προσπαθούμε να διαλέξουμε πλευρά, να διαλέξουμε κιθάρα αν θες σε ένα κόσμο δίχως χορδές!

 

Σε έναν πόλεμο κάνεις δεν εξετάζει ποιος έχει δίκιο 

 

Εξετάζει με ποιον τον ΣΥΜΦΕΡΕΙ να είναι. 

 

Και η χώρα μας ευτυχώς σε όλη της την ιστορία ήταν με την σωστή πλευρά δηλ. αυτή της δύσης (των "αγγλοσαξωνων" δηλ.) και άρα της δημοκρατίας .

 

Η επιλογή αυτή την έσωσε απο τον εξευτελισμό του να είναι μια ηττημένη ναζιστική  χώρα μετά τον Β Παγκοσμιο Πόλεμο και ,το σπουδαιότερο,

από τα νύχια της κομμουνιστικης δικτατορίας και εξαθλίωσης μετά τον Β' Παγκοσμιο πολεμο. 

 

Ευτυχώς συνεχίζει να είναι με αυτή την πλευρά. 

 

Οι κυβερνήσεις της Ελλάδας πάντα....left a lot to be desired και έκαναν τραγικά λάθη και παραλείψεις,  αλλά το καταστροφικό λάθος να πάνε με την "αλλη" πλευρά ευτυχώς δεν το έκανε καμμια. 

 

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου