Προς το περιεχόμενο

Απόστολος Λεβεντόπουλος - Νέο άλμπουμ, Songs for Acoustic Guitar


Alter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Μετά από αρκετούς μήνες προετοιμασίας, κυκλοφόρησε το ακουστικό μου άλμπουμ "Songs for Acoustic Guitar" από την ΠΚmusic. Είναι ένα άλμπουμ με κομμάτια ακουστικής κιθάρας, γραμμένα κατα την διάρκεια του τελευταίου χρόνου, και ηχογραφημένα το καλοκαίρι που μας πέρασε. Μπορείτε να το ακούσετε στα περισσότερα music streaming services, η και εδώ. Η ηχογράφηση και η μίξη έγιναν από τον Γιώργο Καριώτη στο Sierra Studios, και το μάστερινγκ από τον Χρήστο Ζορμπά.

 

Το παρακάτω λινκ ανοίγει το άλμπουμ σε όλα τα sites https://fanlink.to/SongsForAcousticGuitar

 

Μερικά βίντο για το άλμπουμ (έχω ανεβάσει ήδη καναδυό στο νοιζ). Κάποια στιγμή μέσα στον Μάρτιο θα το παρουσιάσουμε και ζωντανά σαν ντουέτο με τον Γιώργο Λιμάκη, έναν εξαίρετο μουσικό του οποίου το παίξιμο θαυμάζω και απολαμβάνω για χρόνια!

 

 

  • Like 23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Είμαι στη δεύτερη ακρόαση από χθες το βράδυ. Συγχαρητήρια για το εξαιρετικό σου έργο και καλοτάξιδο! Δηλώνω φαν 🙂

  • Like 1

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Yannis Methenitis changed the title to Απόστολος Λεβεντόπουλος - Νέο άλμπουμ, Songs for Acoustic Guitar
  • Moderator

Μέσα στον κουρνιαχτό και την αντάρα των ημερών που διανύουμε, η μουσική σου ήταν ψυχοθεραπεία.

Προσθέτω τα εύγε μου στο σύνολο.  

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

"η μουσική σου ήταν ψυχοθεραπεία."  . και για μενα καπως ετσι ηταν, κατα τη διαρκεια της καραντινας που πηρε μορφη το προτζεκτ. Το ιδιο και τωρα, με τα φριχτα πραγματα που συμβαινουν στην Ουκρανια.. ξερω και κοσμο εκει.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είσαι εξαιρετικός μουσικός και δεν χρειάζεται να στο επιβεβαιώσουμε.

Ξέρω καλά όμως ότι θέλεις να το ακούσεις και πρέπει να στο πούμε για να το ακούσεις.

Χαίρομαι που είσαι στην παρέα μας και μοιράζεσαι τα πονήματά σου μαζί μας.

 

Εύχομαι τα καλύτερα

 

  • Like 3
  • Συμφωνώ 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

πολύ όμορφη δουλειά μουσικά Απόστολε αλλά και με ανάλογη παραγωγή που την σέβεται και την αναδεικνύει... θα συντροφέψει πολλά βράδια μου...👏

  • Like 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου