Προς το περιεχόμενο

Ψευδής κριτική στις αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Καλά αυτός έκανε παζάρια για ένα πετάλι.....λεφτά για δικηγόρο θα έδινε.....

Ήμαρτον. 🤪

  • Χαχα 12
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/3/2022 στις 9:57 ΜΜ, aggeloskrv είπε

Καλησπέρα σε όλους. Μπαίνω απευθείας στο θέμα.

Πουλάω ένα πετάλι στις αγγελίες του Noiz. Μου στέλνει ένας υποψήφιος αγοραστής email κ καταλληγει η συζητηση να εχει 20 mail οπου δεν τα βρισκουμε κ πηγαινει κ μου γραφει αρνητικη κριτικη. 

 

 

 

με το συμπάθειο αλλά 20 mail τι λέγατε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη, δεν ήταν 20, ήταν 21 😀

Γιατί αν κ του έσβησαν την κριτική, μου έστειλε κ άλλο mail μετα που μου ελεγε τους λογους που αποφασισε να σβησει ο ιδιος την κριτικη 😂

Μήπως να ανεβάσω τελικά τα mail μιας κ δεν μπορει να με κυνηγησει νομικα? 😂

Είναι κ τραγουδιστής σε μια μεταλομπαντα αποτι είδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
9 λεπτά πριν, aggeloskrv είπε

Συγνώμη, δεν ήταν 20, ήταν 21 😀

Γιατί αν κ του έσβησαν την κριτική, μου έστειλε κ άλλο mail μετα που μου ελεγε τους λογους που αποφασισε να σβησει ο ιδιος την κριτικη 😂

Μήπως να ανεβάσω τελικά τα mail μιας κ δεν μπορει να με κυνηγησει νομικα? 😂

Είναι κ τραγουδιστής σε μια μεταλομπαντα αποτι είδα 

Αφού τακτοποιήθηκε το θέμα. Λήξτε το εδώ λέω εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/3/2022 στις 10:41 ΜΜ, Yannis Methenitis είπε

Οι αξιολογήσεις αφορούν συναλλαγές που έχουν πραγματοποιηθεί.

 

Στις 10/3/2022 στις 10:42 ΜΜ, fusiongtr είπε

Από εκεί και πέρα, αν δεν έγινε η συναλλαγή, πώς έχει την δυνατότητα να κάνει κριτική

 

 

Στο παρελθόν έιχα επικοινωνήσει με πωλητή για αγγελία με σκοπό να στείλει το προϊόν σε επαρχία, η οποία μου φαινόταν παραπλανητική ως προς την κατάσταση του προϊόντος. Τόσο στην αγγελία όσο και στις συνομιλίες η περιγραφή ήταν "λειτουργική" έως "καλή". Τελικά μετά απο ημέρες έτυχε και βρέθηκα στην πόλη του πωλητή και επισκέφθηκα το χώρο του. Η αγγελία τελικά ήταν όντως παραπλανητική , γιατι το προϊόν ήταν σε άθλια κατάσταση , πιθανό μη λειτουργική γιατι δεν το έβαλε να το δοκιμάσω, ενώ τα επίμαχα σημεία δεν φαίνονταν απο τις δύο μόλις φωτογραφίες της αγγελίας και μάλιστα ήταν θωλές, πιθανό σκοπίμως. Η συναλλαγή δεν έγινε, αλλα έκανα αρνητική κριτική με περιγραφή, για την κουτοπονηριά του πωλητή. Βέβαια το διέγραψε το λογαριασμό του αργότερα που σημαίνει πως θα μπορούσε να πουλήσει με άλλο λογαριασμό, αλλά αυτό το μειονέκτημα είναι λογικό να υπάρχει στις αγγελίες, δεν μπορείς να είσαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου