Προς το περιεχόμενο

Ψευδής κριτική στις αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους. Μπαίνω απευθείας στο θέμα.

Πουλάω ένα πετάλι στις αγγελίες του Noiz. Μου στέλνει ένας υποψήφιος αγοραστής email κ καταλληγει η συζητηση να εχει 20 mail οπου δεν τα βρισκουμε κ πηγαινει κ μου γραφει αρνητικη κριτικη. 

Του στέλνω mail κ του εξηγω πως συμφωνα με τα mail που εχουν προηγηθει εγραψε στην κριτικη οτι ηθελε κ οχι οτι πραγματικα εγινε. Επισης του εξηγω οτι αν δεν κατεβασει την κριτικη μεσα στο επομενο μισαωρο πως θα ανοιξω θεμα στο Noiz κ θα ανεβασω τα mail. 

Σαν απάντηση σε αυτό μου λέει πως απαγορεύεται να δημοσιεύσω τα mail της συνομιλιας μας γιατι ειναι προσωπικα δεδομενα, πως αν το κανω αυτο θα με κηνυγησει νομικα κ πως να το αφησουμε το θεμα να ληξει εδω.

Του εξηγώ πως αν θέλει να το αφήσουμε να λήξει εδώ να κατεβάσει την κριτική με τις ανακρίβειες που έγραψε γιατί ήδη με έχει συκοφαντισει αυτός.

Μου απαντάει σε αυτό κ μου λέει ξανα πως δεν την κατεβάζει την κριτική κ πως αν ανεβάσω τα mail θα με κηνυγησει νομικα.

Κ εδώ είμαστε τώρα.

Πείτε μου εσείς τι πρέπει να κάνω?

 

Η αγγελία είναι αυτή

https://smart.noiz.gr/details.php?id=500207

Επεξεργασμένο από aggeloskrv
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κολοκύθια.

Πες του να έρθει να σε κυνηγήσει. Δεν έχει καταλάβει ότι ζει στην Ελλάδα

  • Συμφωνώ 2

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχεις τη δυνατότητα να απαντήσεις στην κριτική. Αν ναι, απάντησε και δώσε τη δική σου εκδοχή. 

 

Αν οχι, δες αν μπορείς αν μπορείς με τη σειρά σου να του κάνεις κριτική δίνοντας εκεί την εκδοχή σου. 

 

Επεξεργασμένο από mpamps
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινώνησε άμεσα με την διαχείριση, δείξε την συνομιλία σου και το θέμα πιστεύω θα λυθεί άμεσα.

Τέλος αν δημοσιεύσεις την συνομιλία σας εδώ, το πολύ πολύ να σου κλ@##ει τ’ @ρ€&ια. 
Με συγχωρείτε για το φρασεολόγιο αλλά κάτι τέτοιες «εξυπνάδες» μ’ εκνευρίζουν

Επεξεργασμένο από ekim
  • Like 2
  • Συμφωνώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, aggeloskrv είπε

πως αν το κανω αυτο θα με κηνυγησει νομικα κ

 

Εσένα;

Με τους ρυθμούς που κινείται η ελληνική δικαιοσύνη μάλλον τα τρισεγγονα σου και πάλι αισιόδοξος πες του ότι είναι  :)

 

Παρεμπιπτόντως τα email που ανταλλάξατε δεν είναι προσωπικα δεδομένα. 

 

Οπότε συμφωνώ με τον ....από πάνω ότι θα σου περδεψει τα μεζεα

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 2
  • Συμφωνώ 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Superfunk είπε

 

Εσένα;

Με τους ρυθμούς που κινείται η ελληνική δικαιοσύνη μάλλον τα τρισεγγονα σου και πάλι αισιόδοξος πες του ότι είναι  :)

αφού τα σκάσει χοντρά στους δικηγόρους

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Να διαβάζετε για να ξέρετε:

 

Παράθεση

Οι αξιολογήσεις αφορούν συναλλαγές που έχουν πραγματοποιηθεί.

Όσες είναι χωρίς σχετικό σχόλιο (και λεπτομέρειες σε περίπτωση αρνητικής), θα διαγράφονται.

 

  • Like 8

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, dimsonic είπε

αφού τα σκάσει χοντρά στους δικηγόρους 

 

 

 

:) :)

 

 

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, ekim είπε

Επικοινώνησε άμεσα με την διαχείριση, δείξε την συνομιλία σου και το θέμα πιστεύω θα λυθεί άμεσα....

 

 

... αφού φυσικά φροντίσει πρώτα η διαχείριση να ζητήσει και την άποψη της άλλης πλευράς, και αν κρίνει ότι έχεις δίκιο να κατεβάσει την κριτική.

 

Δεν ξέρω πώς λειτουργεί η κριτική στις αγγελίες, και θα ήθελα να μάθω αν είναι αμφίδρομη, αν δηλαδή υπάρχει η δυνατότητα κριτικής από τον αγοραστή αλλά και από τον πωλητή.

Αν υπάρχει λοιπόν αυτή η δυνατότητα, κάνε κι εσύ ανάλογη κριτική σ' αυτόν αν δεν κατεβάσει την δική του.

 

Από εκεί και πέρα, αν δεν έγινε η συναλλαγή, πώς έχει την δυνατότητα να κάνει κριτική?

Του την δίνει το σύστημα?

Δεν θα έπρεπε να είναι προαπαιτούμενο να έχει γίνει συναλλαγή για να μπορεί να υπάρξει κριτική?

 

EDIT: Α ρε Γιάννη, μαζί γράφαμε.

Επεξεργασμένο από fusiongtr

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Η αξιολόγηση έχει διαγραφεί και έχει ενημερωθεί και το άλλο μέλος.

Καλό είναι να διαβάζουμε τος Οδηγίες και τους Κανονισμούς συμμετοχής για να μην έχουμε απορίες.

Μια ενημέρωση στη διαχείριση αρκούσε.

 

Σε γενικές γραμμές ο κόσμος που συμμετέχει στις αγγελίες είναι ευγενικός και καλοπροαίρετος.

Βέβαια μπορεί να υπάρχουν και εξαιρέσεις αλλά και άσχημες μέρες για όλους.

  • Like 6

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου