Προς το περιεχόμενο

Behringer Roll And Dock - διώξτε τα παραπανίσια κιλά!


Yannis Methenitis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

 

Το δελτίο της Behringer:

 

Παράθεση

 

Παρουσιάζουμε το ολοκαίνουργιο Behringer Roll And Dock.

Γνωρίζουμε ότι όταν πρόκειται για πληκτρολόγιο, ο καθένας έχει τη δική του προσωπική προτίμηση. Είτε πρόκειται για μίνι πλήκτρα, είτε για πλήκτρα πλήρους μεγέθους ή απλά τίποτα - σκεφτήκαμε ότι ήρθε η ώρα να «επεκτείνουμε» την επιλογή όσον αφορά το μέγεθος του πλήκτρου.

 

Ως μέρος της ολοκαίνουργιας σειράς μας MMC (Massive Midi Controller), το RollAnd Dock είναι εξοπλισμένο με 24 πλήκτρα "Περισσότερου μεγέθους", το καθένα εφοδιασμένο με τους ολοκαίνουργιους Terminal Velocity Sensors που επιτρέπουν την απόλυτη έκφραση.

Το Roll And Dock είναι επίσης εξοπλισμένο με MIDI 5.0 που επιτρέπει τον ταυτόχρονο έλεγχο περισσότερων από 500 εξωτερικών συσκευών MIDI μέσω πρωτοκόλλου Bluetooth και 5G.

 

Το A World First - Roll and Dock είναι ένας ελεγκτής MIDI εστιασμένος στη φυσική κατάσταση, που επιτρέπει σε έως και δύο χρήστες να συνεργάζονται σε εμπνευσμένες μουσικές προπονήσεις.

 

Το RollAnd Duck είναι πλήρως συμβατό με ολόκληρη τη σειρά Behringer Semi-Modular Synth τοποθετώντας απλώς τη μονάδα σας στη μαγνητική κεντρική βάση της.

 

Και όταν είστε έτοιμοι να ετοιμάσετε τα πράγματά σας, απλά ξεδιπλώστε και ξεκινήστε!

 

 

Απόψης;

Η αλήθεια είναι πως οι πληκτράδες με το καθισιό δεν έχουν την φόρμα του κιθαρίστα που είναι πιο θελκτικός εκεί που μετράει. Ποιος ξέρει, η Behringer με το πρωτοποριακό πρωτόκολλο MIDI 5.0, ίσως έχει χτυπήσει φλέβα!

  • Like 1
  • Χαχα 2

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 ώρα πριν, Yannis Methenitis είπε

 

Απόψης;

Η αλήθεια είναι πως οι πληκτράδες με το καθισιό δεν έχουν την φόρμα του κιθαρίστα που είναι πιο θελκτικός εκεί που μετράει.

 

Μοντέλα οι κιθαρίστες, μοντέλα... 😆

  • Χαχα 3
  • Ευχαριστώ 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Πόσοι άραγε το κατάλαβαν; Στο Youtube που δημοσιεύθηκε τα σχόλια είναι άστα να πάνε...

Το βρήκα αρκετά εμπνευσμένο για πρωταπριλιάτικο ψέμα και μπράβο τους που μπήκαν στη διαδικασία, γιατί εγώ τουλάχιστον δεν πήρα κάτι άλλο χαμπάρι.

Ούτε ενα τηλέφωνο απο φίλο για τη πλάκα, όπως γινόταν παλιά, μα ούτε κι εγώ επίσης.

Είτε εγω γερνάω (κατι μας είπες), είτε βαρύνουμε ομαδικά.

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Yannis Methenitis είπε

 

Το βρήκα αρκετά εμπνευσμένο για πρωταπριλιάτικο ψέμα ...

 

 

Δηλαδή .... δεν είναι αλήθεια?

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Yannis Methenitis είπε

Έγινε καμιά πλάκα σήμερα ή τσάμπα πέρασε η μέρα;

 

Δεν ξέρω τι έγινε σήμερα, χθες όμως έγινε της κακομοίρας, και δεν είναι πλάκα.

Μετά από κάποιους μήνες μου ξανακράσαρε ο πισίς 4-5 φορές, και έβαζα/έβγαζα καλώδια να τον φέρω, είχε η μάνα μου γενέθλια και έπαθε γαστρεντερίτιδα από τα ξημερώματα, και ενώ είχα πάει να ψωνίσω, όταν άνοιξα την πόρτα του αυτοκινήτου να βγω έξω, αυτή .... έπεσε (σοβαρά μιλάω).

 

Είχε βγει ο πύρρος, και παλεύαμε 3 άτομα για καμιά ώρα, μπας και καταφέρουμε έστω να την σηκώσουμε νυχτιάτικα και να την βάλουμε στην θέση της, για να την κλείσω και να πάω σπίτι μου.

 

Σήμερα που το πήγα για φτιάξιμο, μου είπε ο μάστορας ότι πρώτη φορά του συμβαίνει να δει κάτι τέτοιο.

Από το "άνοιξε/κλείσε" ξεβιδώθηκε ο πύρρος και έφυγε η πόρτα κι έπεσε, αν είναι δυνατόν.

 

ΕΛΕΟΣ δηλαδή, τα γεγονότα ξεπερνούν την φαντασία της πιθανής πλάκας.

 

Ρε σεις, λέτε να κάνω κανένα ευχέλαιο, κανένα εξορκισμό, κάτι τέλος πάντων?

Πληθαίνουν τα "περίεργα" από την αρχή του χρόνου.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου