Προς το περιεχόμενο

EZDrummer 3 pre-order offer


mpamps

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Είμαι ικανοποιημένος αλλά όλα αυτά τα προγράμματα εξελίσσονται μέρα με την μέρα. Οπότε μπορεί να έχει βγεί κάτι καλύτερο και ίσως πιο εύχρηστο δεν ξέρω, ή με πιο μεγάλη ποικιλία ρυθμών και ήχων,ε να του δώσω μια ευκαιρία. Γενικά δεν θέλω να μένω σε ένα ο συνδιασμός προγραμμάτων βγάζει καλύτερα αποτελέσματα.

Επεξεργασμένο από togas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, togas είπε

Είμαι ικανοποιημένος αλλά όλα αυτά τα προγράμματα εξελίσσονται μέρα με την μέρα. Οπότε μπορεί να έχει βγεί κάτι καλύτερο και ίσως πιο εύχρηστο δεν ξέρω, ή με πιο μεγάλη ποικιλία ρυθμών και ήχων,ε να του δώσω μια ευκαιρία. Γενικά δεν θέλω να μένω σε ένα ο συνδιασμός προγραμμάτων βγάζει καλύτερα αποτελέσματα.

Αν θες το κάτι παραπάνω, πας στο Superior Drummer και στα άπειρα extentions που έχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Alex Raptakis είπε

Αν θες το κάτι παραπάνω, πας στο Superior Drummer και στα άπειρα extentions που έχει...

Το εχω και αυτό μόνο το ΕΖ δεν εχω δοκιμάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση

όσοι τα δουλέψατε αρκετά στο διάστημα αυτό τα 3 παρατηρήσατε όπως και εγώ μια σχετική "βρωμιά", ένα "γρέζι" γενικά στα καινούργια σετ?

ό,τι και να βάλω μεχρι τώρα μου βγάζει έναν ήχο σαν over saturated tape.

Το ψάχνω γενικώς και ίσως είναι θέμα των πολλών ρυθμίσεων που έχει, αλλά ακόμα έναν αεράτο ήχο δεν μπορώ να φτιάξω

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου