Προς το περιεχόμενο

G&L ASAT Tribute Deluxe - Aναλυτική Παρουσίαση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγα μη δεν ακουγοταν καλα. Να το συνεχισεις αυτο με τα βιντεο. Ακουγεται ωραια και επισης βλεπουμε και οι αταλαντοι πως κρατιεται σωστα η πενα.

Τι μονο σιγουρο με τον εξοπλισμο που εχεις ειναι οτι η ζωη σου ειναι σε καλο δρομο. 

Μπραβο τζορτζ. 

Με το καλο και η επομενη που σιγουρα θα ρθει.

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, geka είπε

Τι μονο σιγουρο με τον εξοπλισμο που εχεις ειναι οτι η ζωη σου ειναι σε καλο δρομο. 

 

Η ζωή μου (πιστεύω ότι) είναι σε καλό δρόμο για εντελώς διαφορετικούς λογους, που δεν έχουν να κάνουν με μουσική ή με υλικά αγαθά.

Ο καλός εξοπλισμός σίγουρα κάνει κάνει κάπως πιο ευχάριστη την καθημερινότητα. Ακόμα πιο ευχάριστη, βέβαια, την κάνει η γνώση του πως να τον χρησιμοποιήσεις αποδοτικά.

46 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Άρα,αν το action ειναι χαμηλό, έχει γίνει σωστό fret leveling and crowning. 

Σπάνιο σε κιθαρες κάτω των 2.000 ευρώ. 

 

Το αction είναι e 1,50mm - E 2.00mm, με ένα ελάχιστο relief. Πολύ ευχαριστημενος με το leveling σε σχέση με τις υπόλοιπες tele μου. Τα τάστα, βέβαια, ήταν χωρίς polishing και χρειάστηκαν κάνα δυο μέρες εντατικό παίξιμο για να στρώσουν.

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

τάστα, βέβαια, ήταν χωρίς polishing και χρειάστηκαν κάνα δυο μέρες εντατικό παίξιμο για να στρώσουν.

 

Ψιλό steel wool την επόμενη φορά και καθάρισες από την αρχή. 

  • Like 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

Ούτε τελική πατινιού δε φτάνω..

😆

εχει και ηλεκρικά πατίνια, όπως και κιθάρες

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gkourmoul1 είπε

Η ζωή μου (πιστεύω ότι) είναι σε καλό δρόμο για εντελώς διαφορετικούς λογους, που δεν έχουν να κάνουν με μουσική ή με υλικά αγαθά.

Ο καλός εξοπλισμός σίγουρα κάνει κάνει κάπως πιο ευχάριστη την καθημερινότητα. Ακόμα πιο ευχάριστη, βέβαια, την κάνει η γνώση του πως να τον χρησιμοποιήσεις αποδοτικά

Ειδικά το δεύτερο σίγουρα. Πολύ περισσότερο όταν μπλέκονται ισσοροπημενοι άνθρωποι όπως εσύ. Απορώ πως αυτή τη μωβ δεν την πήρες και νωρίτερα. Ωραίοι ήχοι όμως. Δεν μου πολυμοιαζει με ότι έχω ακούσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου