Προς το περιεχόμενο

Beat it solo cover.-Van Halen


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, rgxinap είπε

Πολύ καλό! Τα περισσότερα σημεία ακούστηκαν πολύ καλά, άψογες οι αρμονικες στην αρχη, την αρμονική στο 0:22 μπορεί να την έχασες αλλά ακούστηκε όμορφα όχι κούφια, γενικά άνετος και fluid στο ταπινγκ. Αλλά η αρμονική στο 0:22 είναι πονηρή, δεν μου βγαίνει σε όλες τις κιθάρες. Στην στρατ, παραδόξως (χωρις φλόυντ), πάντα μου βγαίνει.

Αυτη την αρμονικη εχασα και πιστευω εχασε πολυ η προσπαθεια. Κριμα. Ενω στα δοκιμαστικα εβγαινε παντα στην εγγραφη εγινε η χαζομαρα. 

11 ώρες πριν, Alex Raptakis είπε

Αυτό το σόλο το αγαπώ! Φοβερό και το δικό σου εννοείται! Κρίμα που σε βλέπουμε στο πλάι και όχι από μπροστά βέβαια :P

Ναι δεν ξερω γιατι εκατσα ετσι ,συνηθως κοιταω την καμερα αλλα πανε απατα τα βιντεο. Θα υιοθετησω το προφιλ πηγε καλυτερα.:)

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι ένα από τ' αγαπημένα μου σόλο. (Εννοείται ότι δεν μπορώ να το παίξω). Μια χαρά τα πήγες πλην του τέλους που κάτι δεν μου ακούγεται σωστό. Ξανά λοιπόν χωρίς πουκάμισο και τέτοια κλισέ ...😇

  • Like 1

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nestoras είπε

Αυτό είναι ένα από τ' αγαπημένα μου σόλο. (Εννοείται ότι δεν μπορώ να το παίξω). Μια χαρά τα πήγες πλην του τέλους που κάτι δεν μου ακούγεται σωστό. Ξανά λοιπόν χωρίς πουκάμισο και τέτοια κλισέ ...😇

Ευχαριστώ για τα καλα λογια.

Οντως επαιξε νερο στο κρασι  στο τελος  γιατι  δεν καταλαβαινα πραγματικα τι παιζει και δεν εβγαζα  ακρη . Απλα ηθελα να πιασω το συνολο του και να μην είμαι τελειως εκτος.

 

 

Γυμνο.....ωραιες εποχες. Μεγαλώσαμε δυστυχως. 

 

 

  • Χαχα 1

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου