Προς το περιεχόμενο

Μερικές σκέψεις πάνω στα κανάλια του Youtube με μουσικό περιεχόμενο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Πολύ καλά έκανε και παραιτήθηκε.

Διότι όταν "δεν σε  ενδιαφέρει να αποδείξεις τίποτα ούτε στον admin ούτε στους άλλους εδώ (εμάς)".

Όταν δε "αλλωστε ξέρουμε πως περνάει από τα μέρη μας  μόνο όταν έχει χρόνο να "κάψει"." ....

ΤΟΤΕ

Πατάς το "κουμπί" "αποσύνδεση" ....και δεν ασχολείσαι.

Δεν χρειαζόταν να γίνει με τυμπανοκρουσίες.

 

  • Like 1
  • Συμφωνώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LK είπε

Πολύ καλά έκανε και παραιτήθηκε.

 

Έτσι όμως θα χάσει την αποζημίωση (οικειοθελής αποχώρηση).

Έπρεπε να περιμένει να τον απολύσουν.

  • Χαχα 5

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Yannis Methenitis είπε

Εγω πάλι σαν άσχετος με τα διαδικτυακά δεν κατάλαβα το πνεύμα του παρα τα τεκμήρια που παρέθεσα απο το Youtube σε αντίθεση με εκείνον που απλά έλεγε πως γίνεται χωρίς στοιχεία.

Αλλά δεν έχει σημασία και ας μην μιλάμε για κάποιον που δεν έχει λόγο και βήμα να απαντήσει απο επιλογή.

 

Σοβαρά τώρα, παρέθεσες ως "τεκμήρια" τα corporate videos του Youtube εναντίον ενος ζητήματος που βουϊζει εδω και 5 χρόνια? 

 

Ως συνδιαχειριστής ενος καναλιού με 56k subs & 31mil views (μιας και σας αρέσουν τα νούμερα - check https://www.youtube.com/c/hxokpatopia ), μπορω να σου επιβεβαιώσω ότι ο JimmyPap ειναι 100% on point στην μέθοδο & ανάλυση του. Αντί όμως να μπείτε στον κόπο να ψαχτείτε με το τι παίζει πίσω απο το YΤ, με αφορμή τα κατεβατά που έκατσε ο άλλος και σας έγραψε, πιάσατε διάφοροι τις ειρωνείες και το ντεμέκ τρολλάρισμα. 

 

Τέσπα, κάνε ενα delete και το δικό μου account, τσάμπα το έφτιαξα ελπίζοντας να παρακολουθήσω καμια σοβαρή κουβέντα εδώ μέσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
32 λεπτά πριν, kebzer είπε

Αντί όμως να μπείτε στον κόπο να ψαχτείτε με το τι παίζει πίσω απο το YΤ, με αφορμή τα κατεβατά που έκατσε ο άλλος και σας έγραψε, πιάσατε διάφοροι τις ειρωνείες και το ντεμέκ τρολλάρισμα. 

 

Τέσπα, κάνε ενα delete και το δικό μου account, τσάμπα το έφτιαξα ελπίζοντας να παρακολουθήσω καμια σοβαρή κουβέντα εδώ μέσα. 

 

Φίλε @kebzer, αρχικά να αναφέρω ότι η συζήτησή μας δεν αφορούσε αλγορίθμους, views, λεφτά, επισκεψιμότητα, ή οτιδήποτε από όλα αυτά τα πράγματα. Η συζήτηση αφορούσε το περιεχόμενο μουσικών καναλιών της πλατφόρμας. Δεν πρόσφερες κάτι σε αυτή την κουβέντα, αλλά μπήκες να χαρακτηρίσεις ασόβαρη μια κουβέντα που εξελίχθηκε όπως εξελίχθηκε χωρίς υπαιτιότητα αυτών που έκραξες. Προσπαθώ να βρω μια λογική σε όλη αυτή την ακολουθία, αλλά δε βρίσκω, ίσως να φταίω εγώ όμως.

 

Επειδή δε θεωρώ σωστό να συζητάω για κάποιον που αποχώρησε από το site και δεν έχει δυνατότητα υπεράσπισης των απόψεών του, δε θα σου απαντήσω σχετικά με τον JimmyPap. Αν θεωρείς ότι το συγκεκριμένο forum δε σου παρέχει τη σοβαρότητα που επιθυμείς, μπορείς να αποχωρήσεις, δεν είναι ανάγκη να προσβάλεις κανέναν.

  • Συμφωνώ 1

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, kebzer είπε

 

Σοβαρά τώρα, παρέθεσες ως "τεκμήρια" τα corporate videos του Youtube εναντίον ενος ζητήματος που βουϊζει εδω και 5 χρόνια? 

 

Ως συνδιαχειριστής ενος καναλιού με 56k subs & 31mil views (μιας και σας αρέσουν τα νούμερα - check https://www.youtube.com/c/hxokpatopia ), μπορω να σου επιβεβαιώσω ότι ο JimmyPap ειναι 100% on point στην μέθοδο & ανάλυση του. Αντί όμως να μπείτε στον κόπο να ψαχτείτε με το τι παίζει πίσω απο το YΤ, με αφορμή τα κατεβατά που έκατσε ο άλλος και σας έγραψε, πιάσατε διάφοροι τις ειρωνείες και το ντεμέκ τρολλάρισμα. 

 

Τέσπα, κάνε ενα delete και το δικό μου account, τσάμπα το έφτιαξα ελπίζοντας να παρακολουθήσω καμια σοβαρή κουβέντα εδώ μέσα. 

Ρε φιλε με τα μυρια σαμπς....μην αμολας μια παπαρια και μετα γεια.

Αν εισαι σωστος εξηγα και σε μας τις άσχετοι 

 

Ειλικρινά εχει αρχισει και μου τη δινει.

Μεσα σε δυο μερες δευτερο δειγμα του "εγω ειμαι γκουρου εσεις ασχετοι δε σας λεω να πατε να μαθετε"

 

Πριν 10 χρονια θα ειχα πατησει το eject και απο δω παν κι αλλοι. 

Αλλα βλεπεις ...μεγαλώσαμε....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
50 λεπτά πριν, kebzer είπε

 

Σοβαρά τώρα, παρέθεσες ως "τεκμήρια" τα corporate videos του Youtube εναντίον ενος ζητήματος που βουϊζει εδω και 5 χρόνια? 

 

Ως συνδιαχειριστής ενος καναλιού με 56k subs & 31mil views (μιας και σας αρέσουν τα νούμερα - check https://www.youtube.com/c/hxokpatopia ), μπορω να σου επιβεβαιώσω ότι ο JimmyPap ειναι 100% on point στην μέθοδο & ανάλυση του. Αντί όμως να μπείτε στον κόπο να ψαχτείτε με το τι παίζει πίσω απο το YΤ, με αφορμή τα κατεβατά που έκατσε ο άλλος και σας έγραψε, πιάσατε διάφοροι τις ειρωνείες και το ντεμέκ τρολλάρισμα. 

 

Τέσπα, κάνε ενα delete και το δικό μου account, τσάμπα το έφτιαξα ελπίζοντας να παρακολουθήσω καμια σοβαρή κουβέντα εδώ μέσα. 

 

Προφανώς λες πως εσύ δεν ακολούθησες κάποια τακτική  σύμφωνα με τα FAQ του Youtube για να πετύχεις να κάνεις το κανάλι σου ότι είναι σήμερα.

Προφανώς εσύ θεωρείς πως το Youtube μεροληπτεί εις βάρος σου/μας και παρα ταύτα τα κατάφερες.

Ποιά είναι η κουβέντα "που βουίζει εδώ και 5 χρόνια";

Και τι άλλαξε σε αυτά τα 5 χρόνια;

Τι συνέβαινε πριν; 

Μήπως βρεθήκαμε να ανταγωνιζόμαστε στην παγκόσμια αγορά με επαγγελματίες;

Μήπως όλοι οι επαγγελματίες προσφέρουν φούμαρα για να τσιμπάει ο άδολος κόσμος;

Το περιεχόμενο δεν μετράει; Και γιατί το θάβει το Youtube;

Ποιά είναι η συνωμοσία που μας κρύβουν;

Μήπως θέλεις να μιλήσεις με επιχειρήματα για ενήλικους;

 

ΥΓ. Αν θες διαγραφή σύμφωνα με https://www.noiz.gr/community/privacy/ στείλε π.μ. αλλιώς καλωσόρισες.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά? Τόσο offensive ήταν η κουβέντα που ώθησε κάποιον στη διαγραφή?

Μ' αρέσει που είπε μετά το δικό μου μήνυμα ότι δεν έχει προβλημα να αναθεωρήσει...

 

Εγώ χρωστάω πολλά - ΠΑΡΑ πολλά στο YouTube και στο Internet γενικότερα. Χωρίς να ξέρω πού θα βρισκόμουν χωρίς αυτό, αντιλαμβάνομαι ότι με έχει βοηθήσει να εξελιχθώ με τρόπους που στο παρελθόν θα ήταν υπερβολικά δύσκολοι, και σίγουρα με μεγάλο χρηματικό κόστος. Σίγουρα έχει και πάρα πολλά αρνητικά, αλλά στην τελική είναι στο χέρι του καθένα να χρησιμοποιήσει οποιδήποτε εργαλείο με οποιοδήποτε τρόπο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
33 λεπτά πριν, Yannis Methenitis είπε

 

 

 

ΥΓ. Αν θες διαγραφή σύμφωνα με https://www.noiz.gr/community/privacy/ στείλε π.μ. αλλιώς καλωσόρισες.

Έλα ρε Γιάννη...πάλι έξαρση είχαμε.

Την μια η κρίση, την άλλη ο covid....τώρα τι; Η Βενζίνη ή το πετρέλαιο;

Άλλαξε τον κανονισμό,και μέλος μόνο επώνυμα και με credentials....

Για να διαβάσεις "κάτι σοβαρό" δεν χρειάζεται να είσαι καν μέλος.

To Forum είναι ανοιχτό σε όλους ...προς ανάγνωση.

Μέλος γίνεσαι για να γράψεις......και τότε πρέπει να είσαι σοβαρός (κατά την γραφή- όχι κατά την ανάγνωση).

  • Συμφωνώ 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου