Προς το περιεχόμενο

KOMPLETE 13 SELECT


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Καταλαβα κατι λαθος;

https://www.native-instruments.com/en/pricing/komplete-13-select/

 

το upgrade εχει 100 και με προυποθεσεις που απο οτι ειπες δεν εχεις.

Επεξεργασμένο από Χάρης Ο

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Χάρης Ο είπε

Καταλαβα κατι λαθος;

https://www.native-instruments.com/en/pricing/komplete-13-select/

 

το upgrade εχει 100 και με προυποθεσεις που απο οτι ειπες δεν εχεις.

Σωστά, μου έχει έρθει ένα e-voucher με έκπτωση 50% γι' αυτό και είπα να το κοιτάξω.

Η τελική τιμή από 199 μου βγαίνει 99. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λίγες μέρες λογικά θα έρθει και το Summer Sale που θα έχει -50% σε όλα τα Kontakt upgrades/updates. Αν πάρεις αυτό τότε λογικά θα έχεις και καλύτερη τιμή σε αυτά, αν και ανεβαίουν αρκετά σε τιμή.

 

Και μένα μου ρθε κωδικός, δεν είναι κρυφός. Είναι SELECT22. Προσωπικά δε μου αρκούν αυτά που έχει, δε τα χρειάζομαι δηλαδή. Πιο πολύ θέλω το Ultimate...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Είναι τέτοιος ο όγκος σε αυτές τις συλλογές που για μένα είναι σχεδόν μη διαχειρίσιμες και γι αυτό το Select για τις δικές μου τις ανάγκες είναι αρκετό. Εχω το Komplete 7 στη συσκευασία του με τα CD και δεν το εγκαθιστώ λόγω όγκου και διαδικασίας. Γι αυτό τα βγάλανε αργότερα σε σκληρό δίσκο και στικάκι. 

Ευτυχώς υπάρχει πλέον το δωρεάν πρόγραμμα διαχείρισης KOMPLETE KONTROL που εξυπηρετεί.

 

Πάντως Πανώριε το συγκεκριμένο είναι όντως το αντίστοιχο πακέτο με αυτό της Arturia που ήδη έχεις, αλλά φυσικά αν σε ενδιαφέρουν οι ήχοι του τότε αξίζει να το χτυπήσεις. 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως το 13 που πήρε η κόρη μου με το midi, μου φάνηκε μεγαλούτσικο πακέτο και σίγουρα η ίδια θα κάνει αρκετό καιρό να το δουλέψει όλο.

Εγώ μπήκα στον πειρασμό να χτυπήσω ένα και για μένα, αλλά τελευταία στιγμή τσιγκουνεύτηκα, κυρίως επειδή ένα ακόμα 32άρι midi μαζί με το 49άρι θα μου δημιουργούσε μεγάλη συμφόρηση στο τραπεζι μου

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
24 λεπτά πριν, dimsonic είπε

...κυρίως επειδή ένα ακόμα 32άρι midi μαζί με το 49άρι θα μου δημιουργούσε μεγάλη συμφόρηση στο τραπεζι μου

🤔 Εννοείς keyboard; 

Το Komplete πουλιέται αυτόνομο και εναλλακτικά συνοδεία midi keyboard controller ή το Maschine. 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Yannis Methenitis είπε

🤔 Εννοείς keyboard; 

Το Komplete πουλιέται αυτόνομο και εναλλακτικά συνοδεία midi keyboard controller ή το Maschine. 

ειπα πιο πάνω.

Από Μάρτη έως 7 απρίλη αν θυμάμαι σωστά δίνανε το 13 δωρεάν με το native instruments M32.

Σου λέω στο τσακ ήμουν, και τελικά ίσως έκανα χαζομάρα και δεν πήρα δεύτερο

το δίνουν ακόμα με ένα μεταγαλύτερο τώρα

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Yannis Methenitis είπε

Είναι τέτοιος ο όγκος σε αυτές τις συλλογές που για μένα είναι σχεδόν μη διαχειρίσιμες και γι αυτό το Select για τις δικές μου τις ανάγκες είναι αρκετό.


Σίγουρα, έχει τοοοοσα πράγματα μέσα που οι περισσότεροι δε θα τα χρησιμοποιήσουν ποτέ - γι αυτό και άλλωστε τα συμπεριλαμβάνουν στις συλλογές, κάτι ξέρουν.

 

Εγώ απλά το θέλω γιατί τα VST που με ενδιαφέρουν είναι ακριβότερα αν τα πάρεις ξεχωρτιστά, οπότε προσωπικά με βολεύει. Άσχετα ότι δεν έχω χώρο στο δίσκο... 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου