Προς το περιεχόμενο

Πόσο χρήσιμα είναι τα Νέα;


Πόσο χρήσιμα είναι τα Νέα;  

48 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Πόσο σας ενδιαφέρουν τα Νέα;

    • Είναι χρήσιμα
      30
    • Δεν τα έχω πάρει χαμπάρι
      8
    • Ενημερώνομαι απο αλλού
      0
    • Μου είναι αδιάφορα
      10

This poll is closed to new votes


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρήκα ένα τέτοιο μεταχειρισμένο🤣

 The Making of Kate Bush's Hounds of Love

Λέει το δίνει 100 ευρώ να μην του πιάνει χώρο στην αποθήκη αλλά σκέφτομαι τη βενζίνη να πάω τα το πάρω από τα καλύβια θορικού 🤣

  • Like 1
  • Χαχα 2

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Βρήκα ένα τέτοιο μεταχειρισμένο🤣

 The Making of Kate Bush's Hounds of Love

Λέει το δίνει 100 ευρώ να μην του πιάνει χώρο στην αποθήκη αλλά σκέφτομαι τη βενζίνη να πάω τα το πάρω από τα καλύβια θορικού 🤣

Πολύ ωραίο τραπεζάκι γραφείου γίνεται αυτό...😇

Πετάς την οθόνη, τα πλήκτρα και το κουτί..., κόβεις δυο ωραίες τάβλες στα μέτρα του σκελετού, τις κοτσάρεις πάνω και κάτω και είσαι έτοιμος! 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Πολύ ωραίο τραπεζάκι γραφείου γίνεται αυτό...😇

Πετάς την οθόνη, τα πλήκτρα και το κουτί..., κόβεις δυο ωραίες τάβλες στα μέτρα του σκελετού, τις κοτσάρεις πάνω και κάτω και είσαι έτοιμος! 😎

https://www.ebay.com/itm/334414880078?hash=item4ddcae1d4e:g:RYQAAOSwEYliXf~q

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@cigaret13 άμα ειχα λεφτά θα το αγόραζα γιατί αυτός που λέει πως το είχε είναι ένας από τους τοπ συνθέτες που λάτρεψα στη ζωή μου. Και μόνο που το άγγιξε η αξία του για εμένα είναι ανεκτίμητη Χαχαχαχαχα 😜🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, cos_dr είπε

@cigaret13 άμα ειχα λεφτά θα το αγόραζα γιατί αυτός που λέει πως το είχε είναι ένας από τους τοπ συνθέτες που λάτρεψα στη ζωή μου. Και μόνο που το άγγιξε η αξία του για εμένα είναι ανεκτίμητη Χαχαχαχαχα 😜🤣

Αυτά, φίλτατε, δεν είναι σοσιαλιστικά λόγια....😎

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά ποτέ δε με ενδιέφεραν οι κυκλοφορίες του χώρου του home recording οπότε είμαι μάλλον ακατάλληλος να πω τη γνώμη μου. Μου αρκεί που οι σημαντικές νέες κυκλοφορίες συνήθως γίνονται thread από κάποιον ούτως ή άλλως.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Το να είναι ενημερωμένος κανείς, καλό είναι.😉 

Σίγουρα δεν είναι διαφήμιση η παρουσίαση που κάνουμε αλλά απο κάποιους μπορεί να εκλαμβάνεται λανθασμένα σαν τέτοια.

Πάντα προτιμούσα την είδηση απο την μασημένη τροφή του σχολίου ή του τεστ, που αυτό κι αν είναι κάποιες φορές διαφήμιση... η πηγή πληροφόρησης και οι αναφορές είναι το Α και το Ω.

 

Το να βρίσκεται κάποιος σε συγχρονισμό με την εξέλιξη των εργαλείων που χρησιμοποιεί για τη δουλειά ή το χόμπι του, είναι καλό όταν κάποια στιγμή θεωρήσει πως θα χρειαστεί να αποκτήσει κάτι.

Δεν αγοράζουμε κάθε μέρα και δεν πρέπει να είναι αυτοσκοπός.

Όμως το USB για παράδειγμα, δεν υπήρχε πριν κάτι χρόνια και τώρα είναι καλό να το γνωρίζουμε γιατί είναι σχεδόν σε κάθε συσκευή που χρησιμοποιούμε καθημερινά. Αύριο μπορεί να είναι το MLB ή η κιθάρα που παίζει ότι σκέφτομαι.

  • Like 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρότι δήλωσα ότι μου είναι αδιάφορα, καθώς δεν πρόκειται για νέα που με αφορούν, θεωρώ ότι είναι πολύ χρήσιμο να βρίσκονται εκεί, για πολλούς λόγους(κάποιους τους αφορούν και τα διαβάζουν, δείχνει ότι το φόρουμ παραμένει, σύγχρονο και ανανεωνεται με έγκαιρες πληροφοριες κλπ).

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
16 λεπτά πριν, Yannis Methenitis είπε

Το να είναι ενημερωμένος κανείς, καλό είναι

Όπως, καλό είναι ότι είναι μαζεμένα και όχι σκόρπια απ' εδώ και απ' εκεί σε διάφορες κατηγορίες. Χρηστικά δε τα tags, που με ένα κλικ έχεις την ροή των νέων κυκλοφοριών σε αυτό που ενδιαφέρει.  

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου