Προς το περιεχόμενο

*KΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ* απο το συγκροτημα μου! Περιμενω την γνωμη σας


Xara Sterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, Xara Sterg είπε

Βλεπω εγω πιανεται ? 

 

Όχι. 

Είναι σαν να έβλεπε αυτος βίντεο με τη Νανά Μούσχουρη για να βελτιώσει τη σκηνική σου παρουσία. 

  • Χαχα 5

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Superfunk είπε

 

Όχι. 

Είναι σαν να έβλεπε αυτος βίντεο με τη Νανά Μούσχουρη για να βελτιώσει τη σκηνική σου παρουσία. 

 Οταν τον δεις σε λαιβ μπορουμε να δουμε αν χτυπαει κανονικα η οχι ! Νομιζω απο το να κρινουμε ενα ''ψευτικο'' βιντεο που καμια σχεση με λαιβ εμφανιση δεν εχει ειναι και λιγο ατοπο για να κρινουμε τι πρεπει να μελετησει ενας ντραμερ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τι γίνεται τώρα τελευταία με την κριτική; Πήγαμε στο άλλο άκρο νομίζω. Από εκεί που κάποιοι ήταν υπέρ του δέοντος αυστηροί, τώρα πήγαμε στην απευθείας άμυνα με την παραμικρή υποψία κριτικής.

 

@Xara Sterg Καταρχάς συγχαρητήρια για το κομμάτι, είναι καλό και φαίνεται η δουλειά σας ως μπάντα. Για να πάμε στο δια ταύτα, δεν είπε κανένας από όσους σχολίασαν ότι δεν είναι καλός ο ντράμερ σας, είπαν ότι πάσχει λίγο η παρουσία του στο βίντεο κλιπ γιατί τα ηχογραφημένα μέρη του βγάζουν ένταση και εκείνος βαράει σαν να φοβάται μην ξυπνήσει το μωρό στο δίπλα δωμάτιο.

 

Ανεβάζεις κάτι για να πάρεις μια γνώμη υποτίθεται, φαντάζομαι μπράβο σας λένε και οι φίλοι σας.

 

Ξανά μπράβο λοιπόν για το κομμάτι και το βίντεο κλιπ, αν θέλεις κρατάς τι σου είπαν οι υπόλοιποι, δεν υπάρχει λόγος να υπερασπιστείς κανέναν, ούτε να μπεις σε αμυντική στάση.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, BillTrantos είπε

Τι γίνεται τώρα τελευταία με την κριτική; Πήγαμε στο άλλο άκρο νομίζω. Από εκεί που κάποιοι ήταν υπέρ του δέοντος αυστηροί, τώρα πήγαμε στην απευθείας άμυνα με την παραμικρή υποψία κριτικής.

 

@Xara Sterg Καταρχάς συγχαρητήρια για το κομμάτι, είναι καλό και φαίνεται η δουλειά σας ως μπάντα. Για να πάμε στο δια ταύτα, δεν είπε κανένας από όσους σχολίασαν ότι δεν είναι καλός ο ντράμερ σας, είπαν ότι πάσχει λίγο η παρουσία του στο βίντεο κλιπ γιατί τα ηχογραφημένα μέρη του βγάζουν ένταση και εκείνος βαράει σαν να φοβάται μην ξυπνήσει το μωρό στο δίπλα δωμάτιο.

 

Ανεβάζεις κάτι για να πάρεις μια γνώμη υποτίθεται, φαντάζομαι μπράβο σας λένε και οι φίλοι σας.

 

Ξανά μπράβο λοιπόν για το κομμάτι και το βίντεο κλιπ, αν θέλεις κρατάς τι σου είπαν οι υπόλοιποι, δεν υπάρχει λόγος να υπερασπιστείς κανέναν, ούτε να μπεις σε αμυντική στάση.

Προσωπικα δεν απανταω ουτε με νευρο ουτε με αμυνα ! απλα λεω και εγω την αποψη μου πανω σε ενα σχολιο ! Θεωρω οτι σε ενα βιντεο ο καθενας για τους λογους του εκφραζεται οπως εκφραζεται και οτι ο καθε ντραμερ και μουσικος ειναι διαφορετικος στο πως φαινεται και το τι κανει στο φακο ! παρολα αυτα δεν θυμωνω καθολου με καμια κριτικη ! ισα ισα εγω λεω τη γνωμη μου και καποιος αλλος τη δικη του ! Το να λεει καποιος το δικο του σχολιο αλλα να λεμε στον αλλον που απανταει κατι που δεν συμφωνει ''τωρα αμυνεσαι η επιτιθεσαι '' εκει ειναι το προβλημα ! ειπα θεωρω οτι σε κατι ψευτικο εν ολιγοις δε χρειαζεται να δινουμε τοσο βαρυτητα στο ''παιξιμο'' ! οπως ειδες πιο πανω ουτε στα σχολια με τις κρυμμενες βρισιες ειπα κατι ! αποψη του καθενος ! οποτε σιγουρα δεν ειμαι ο ανθρωπος που πρεπει να πεις κατι για κριτικη γιατι ειμαι ακριβως αυτης της αποψης! Οτι καθε κριτικη καλοδεχουμενη , χωρις αυτο ομως να μου στερει το δικαιωμα να εκφερω και εγω την αποψη μου πανω στην κριτικη !! Cheers και ευχαριστουμε για τα καλα λογια<3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Xara Sterg είπε

 Οταν τον δεις σε λαιβ μπορουμε να δουμε αν χτυπαει κανονικα η οχι ! Νομιζω απο το να κρινουμε ενα ''ψευτικο'' βιντεο που καμια σχεση με λαιβ εμφανιση δεν εχει ειναι και λιγο ατοπο για να κρινουμε τι πρεπει να μελετησει ενας ντραμερ !

 

Στη μουσική που παίζετε το image είναι το 50% (και παραπάνω) οπότε ξανασκέψου το  😉

 

Ο ντράμερ σας btw δεν χρειάζεται να μελετήσει τίποτα (για το συγκεκριμένο ειδος εννοω όχι για να παιξει στους Weather Report φυσικα 😄) παίζει εξαιρετικά. 

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Συμφωνώ 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Superfunk είπε

 

Στη μουσική που παίζετε το image είναι το 50% (και παραπάνω) οπότε ξανασκέψου το  ;)

θα το εχουμε στα υποψιν και καθε επομενο και καλυτερο ! αυτος ειναι ο στοχος ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
38 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Στη μουσική που παίζετε το image είναι το 50% (και παραπάνω)

Ορθή παρατήρηση που υπογραμμίζει ότι στο επόμενο clip η παρουσία μπασίστα είναι επιβεβλημένη 😎

  • Συμφωνώ 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Ορθή παρατήρηση που υπογραμμίζει ότι στο επόμενο clip η παρουσία μπασίστα είναι επιβεβλημένη 😎

κομμάτι χωρίς μπασίστα = τόστ ανάμικτο χωρίς ζαμπόν

  • Χαχα 1
  • Συμφωνώ 2

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dimsonic είπε

κομμάτι χωρίς μπασίστα = τόστ χωρίς ζαμπόν

 

Εγώ προσωπικά έτσι το τρώω το τοστ συνήθως (με πάνω από ένα τυριά όμως).

Αλλά μου αρέσουν οι μπασίστες, πρέπει να φαίνονται και να ακούγονται.

  • Συμφωνώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου