Προς το περιεχόμενο

ανασκόπηση προληματακίων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1. πρόσφατα στο κινητό η εφαρμογή νοιζ αργεί απελπιστικά. Μέχρι timeout βγάζει. Και το κάνει και με κανούργιο γρήγορο κινητό.

2. Είναι δυνατόν να μπαίνουν στο feed των νέων τα κομμάτια στο music? Δηλαδή νέες απαντήσεις. Αυτές εμφανίζονται μόνο αν ψάξει κανείς τα σχόλια ή τον έχουν quotάρει. Μπορεί δηλαδή να έχει προχωρήσει η συζήτηση στο music αλλά στο what's new δεν έρχεται (τουλάχιστον στο κινητό)

3. Στην εφαρμογή κινητού αλλά και στο desktop θα ήταν καλύτερα να εμφανίζεται το νήμα με τον τελευταίο που απάντησε και όχι με τον op. Μετά από λίγα ποσταρίσματα ξέρουμε ποιος είναι ο op και δεν μας ενδιαφέρει κι όλας, αλλά μας ενδιαφέρει ποιός απάντησε πιό πρόσφατα

  • Ευχαριστώ 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
8 ώρες πριν, dimsonic είπε

3. Στην εφαρμογή κινητού αλλά και στο desktop θα ήταν καλύτερα να εμφανίζεται το νήμα με τον τελευταίο που απάντησε και όχι με τον op. Μετά από λίγα ποσταρίσματα ξέρουμε ποιος είναι ο op και δεν μας ενδιαφέρει κι όλας, αλλά μας ενδιαφέρει ποιός απάντησε πιό πρόσφατα

 

👍

  • Συμφωνώ 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, dimsonic είπε

3. Στην εφαρμογή κινητού αλλά και στο desktop θα ήταν καλύτερα να εμφανίζεται το νήμα με τον τελευταίο που απάντησε και όχι με τον op.

Σωστο

Νομιζω παλια ετσι ηταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fenderiarhs είπε

Υπαρχει εφαρμογη κινητου για το νοιζ? Που πως? σε τι περιβαλλον? tapatalk, standalone?

Φίλε μου πολλά ρωτάς και δεν θα σου βγει σε καλό....!

 Για το συγκεκριμένο θέμα υπάρχει μια omerta και ειδικός τρόπος για να μπεις στο club! 

 Κάψιμο 3 vintage Tele's σε συγκεκριμένη άγνωστη παραλία του Αργοσαρωνικού μια νύχτα με ροζ φεγγάρι όταν ο Δίας με τον Ουρανό και τον Ποσειδώνα έρθουν σε ευθεία. Εννοείτε γυμνός χορεύοντας γύρω απ'την φωτιά.  Τότε και μόνο τότε μπορείς να έχεις την πολυπόθητη εφαρμογή.  

  Και πάλι παίζεται να την κερδίσεις αναλόγως τον χορό σου, την αψεγάδιαστη κορμοστασιά σου και φυσικά απεταξάμενος την εταιρία που έφερε τον σατανισμό στην μουσική (Fender.....🥶 ) 

  • Χαχα 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Φίλε μου πολλά ρωτάς και δεν θα σου βγει σε καλό....!

 Για το συγκεκριμένο θέμα υπάρχει μια omerta και ειδικός τρόπος για να μπεις στο club! 

 Κάψιμο 3 vintage Tele's σε συγκεκριμένη άγνωστη παραλία του Αργοσαρωνικού μια νύχτα με ροζ φεγγάρι όταν ο Δίας με τον Ουρανό και τον Ποσειδώνα έρθουν σε ευθεία. Εννοείτε γυμνός χορεύοντας γύρω απ'την φωτιά.  Τότε και μόνο τότε μπορείς να έχεις την πολυπόθητη εφαρμογή.  

  Και πάλι παίζεται να την κερδίσεις αναλόγως τον χορό σου, την αψεγάδιαστη κορμοστασιά σου και φυσικά απεταξάμενος την εταιρία που έφερε τον σατανισμό στην μουσική (Fender.....🥶 ) 

ξεκίνησαν τα τσιπουράκια?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, dimsonic είπε

ξεκίνησαν τα τσιπουράκια?

Όχι μιλάω πολύ σοβαρά, γνωρίζοντας κάποια πράγματα εκ των έσω....

Τσιπουράκια κομμένα ρε γαμώτο, αλλά αυτό είναι ένα άλλο θέμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

😎 Το απλικέσιο λειτουργεί άψογα, εκτός και αν έχετε αντιμετωπίσει κάποιο θέμα, που σε αυτή την περίπτωση θα χαρώ να επιληφθώ του προβλήματος.

 

Στις 1/7/2022 στις 9:45 ΜΜ, dimsonic είπε

1. πρόσφατα στο κινητό η εφαρμογή νοιζ αργεί απελπιστικά. Μέχρι timeout βγάζει. Και το κάνει και με κανούργιο γρήγορο κινητό.

2. Είναι δυνατόν να μπαίνουν στο feed των νέων τα κομμάτια στο music? Δηλαδή νέες απαντήσεις. Αυτές εμφανίζονται μόνο αν ψάξει κανείς τα σχόλια ή τον έχουν quotάρει. Μπορεί δηλαδή να έχει προχωρήσει η συζήτηση στο music αλλά στο what's new δεν έρχεται (τουλάχιστον στο κινητό)

3. Στην εφαρμογή κινητού αλλά και στο desktop θα ήταν καλύτερα να εμφανίζεται το νήμα με τον τελευταίο που απάντησε και όχι με τον op. Μετά από λίγα ποσταρίσματα ξέρουμε ποιος είναι ο op και δεν μας ενδιαφέρει κι όλας, αλλά μας ενδιαφέρει ποιός απάντησε πιό πρόσφατα

 

Σε ότι αφορά τα

  1. πρέπει να συνέπεσε με τις αναβαθμίσεις που καναμε την περασμένη εβδομάδα. Η σελίδα ανήκει στα top ten της ταχύτητας, σύμφωνα με το Google, εκτός και αν πέσεις σε κάποια σειρά απο βαριές φωτογραφίες ή βίντεο που εμφανίζονται σε μια σελίδα στο φόρουμ. Επίσης τελευταία έχει κάποια προβλήματα και το δίκτυο παράδοσης περιεχομένου ή CDN – ένα σύστημα πολλών γρήγορων διακομιστών που εκτελούνται από διαφορετικά μέρη σε όλο τον κόσμο. Δεδομένου ότι το να είσαι γεωγραφικά πιο κοντά σε έναν διακομιστή συχνά οδηγεί σε μεγαλύτερες ταχύτητες φόρτωσης, τα CDN διασφαλίζουν ότι οποιοσδήποτε φορτώνει έναν ιστότοπο από οπουδήποτε συμβαίνει με λογική ταχύτητα. Όμως αν πέσουν αυτά πέφτει το μισό ίντερνετ λόγω του μεγάλου αριθμού σάιτ που φιλοξενούν.
  2. Το προσωπικό σου feed μπορείς να το ρυθμίσεις όπως θέλεις εσυ και να βλέπεις ότι θες, στα φίλτρα που θα βρεις πάνω απο το feed. Η προεπιλογή που έχω κάνει έχει στόχο την καθαρότερη γενική εικόνα. Αν έχεις κάποια απορία, στη διάθεση σου.
  3. Αυτό έχει κολλήσει κάπου και λειτουργεί περίεργα ενω έχει άλλη εντολή. Θα το φτιάξω.

 

Ευχαριστώ για τις επισημάνσεις. Βοηθούν.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cigaret13 είπε

1. Κάψιμο 3 vintage Tele's σε συγκεκριμένη άγνωστη παραλία του Αργοσαρωνικού μια νύχτα με ροζ φεγγάρι όταν ο Δίας με τον Ουρανό και τον Ποσειδώνα έρθουν σε ευθεία. Εννοείτε γυμνός χορεύοντας γύρω απ'την φωτιά. 

 

Τότε και μόνο τότε μπορείς να έχεις την πολυπόθητη εφαρμογή.  

 

2. Και πάλι παίζεται να την κερδίσεις αναλόγως τον χορό σου, την αψεγάδιαστη κορμοστασιά σου και φυσικά απεταξάμενος την εταιρία που έφερε τον σατανισμό στην μουσική (Fender.....🥶 ) 

 

1. Τα έχω κάνει αυτά

 

2. Κι αυτά τα έχω κάνει.

 

Αλλά την εφαρμογή δεν την έχω. Έχω κάνει κάτι λάθος?

Ίσως πάλι να φταίει που δεν έχω smartphone, δεν ξέρω.

 

Απόψης?

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου