Προς το περιεχόμενο

Πώληση ηχείων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

καλησπέρα... πολύ καλό στην κατηγορία του ΡΑ ηχείο...

αν συνυπολογίσουμε ότι καινούργιο ζευγάρι στην τρίτη του version πλέον, το βρίσκεις κοντά στα 9 κατοστάρικα, σε περίπτωση που το δικό σου είναι σε καλή κατάσταση και πλήρως λειτουργικό νομίζω ότι μια καλή τιμή ώστε να "φύγει" και σχετικά εύκολα αλλά και να μην αισθανθείς ριγμένος είναι από 400 έως 450€...

 

ανάλογα την χρήση που τους έκανες βέβαια, θα μπορούσες να ανέβεις και λίγο παραπάνω στην τιμή γιατί τα PA είναι συνήθως ιδιαίτερη περίπτωση... π.χ. άλλο είναι να τα είχες να παίζουν σχετικά χαμηλά σε ένα μπαράκι κι άλλο να τα γύρναγες στις ρούγες παίζοντας τα στα όριά τους σε πανηγύρια...😉

 

αυτή φυσικά είναι η προσωπική μου εκτίμηση και δεν είναι θέσφατο... φαντάζομαι θα ακολουθήσουν κι άλλες ώστε να έχεις πιο ολοκληρωμένη εικόνα... καλή πώληση...

 

 

 

ΥΓ. ενώ έχεις το αναφαίρετο δικαίωμα να πουλήσεις όσο θες, εκτιμώ ιδιαίτερα την κίνηση σου να ρωτήσεις πρώτα αφού δεν έχεις ιδία εμπεριστατωμένη άποψη, γιατί τα μάτια μας έχουν δει τέρατα στις αγγελίες τόσα χρόνια (πχ ηχεία hi fi technics που με το ζόρι εκτιμούνται στα 40-50€ να πωλούνται ακατέβατα εδώ και μήνες στα 650 😁)... μέχρι που πρόσφατα κάποιος μάλλον μη διαγνωσμένος κοινωνιοπαθής που θεώρησε εαυτόν ριγμένο απειλούσε εδώ θεούς και δαίμονες και admins... σημεία των καιρών... 😎

 

 

  • Ευχαριστώ 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα Npap κ σ ευχαριστώ για τη γρήγορη απαντησή σου!

Ενδιαφέρθηκε αρκετός κόσμος εχθές, αλλά πριν δω το μήνυμά σου τους είπα 700 τα δύο μαζί 😂

Επομένως μάλλον το παρατραβηξα. Αν πάει στα 550 πιστεύεις ότι είναι εντάξει;

 

Τα ηχεία ήταν του αδερφου μου και άκουγε μόνο στο σπίτι μουσική. Δεν έχουν δουλευτεί σε κλαμπς κτλ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
1 ώρα πριν, Theodoros Drake είπε

Αν πάει στα 550 πιστεύεις ότι είναι εντάξει;

 

τι να σου πω... από την στιγμή που τα ηχεία δεν έχουν ταλαιπωρηθεί όπως λες, έχει να κάνει πλέον και με την ζήτηση στην συγκεκριμένη χρονική συγκυρία...

 

αν πχ κάποιος ψάχνει το συγκεκριμένο μοντέλο ή κάποιο αντάξιο του και το βιάζεται για τους δικούς του λόγους και δεν βρίσκει κάτι ανάλογο άμεσα στις αγγελίες ή δεν θέλει να "μπλέξει" με μεταχειρισμένο από εξωτερικό, ενδεχομένως ναι...

 

μπορείς πάντα να το βάλεις σε μια αρχική τιμή που θέλεις και να κρίνεις από το feedback... το σίγουρο είναι ότι στα 700 θα τοχες παρέα για πολύυυυυ καιρό...😀

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...
Στις 13/7/2022 στις 1:44 ΜΜ, Theodoros Drake είπε

Καλησπέρα, 

Θέλω να πουλήσω τα Mackie (2 ηχεία) smr450 που έχω και δεν ξέρω τι τιμή να τα βάλω. Έχετε καμία ιδέα;

IMG_20220713_134405.jpg

IMG_20220713_102909.jpg

Ενδιαφέρομαι για τα ηχεία 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Περικλής Δημητρίου είπε

Ενδιαφέρομαι για τα ηχεία 

 

 

Μπορείς να του στείλεις pm (προσωπικό μήνυμα).

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου