Προς το περιεχόμενο

Gibson SG Faded T 2017 - Παρουσίαση/Mini review


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ ωραιο review , μακρια απο κοινοτυπιες. Τωρα για την Gibson SG , γενικα σε αυτα τα τοσο κλασικα οργανα δεν μπορεις συνηθως να κανεις κατι λαθος. Εχω δοκιμασει και αγορασει και πουλησει καμια 50 αρια κιθαρες μεταχειρισμενες κανοντας απλα το χομπι μου , μιας και δεν ειμαι μουσικος,  και δεν εχω πετυχει 1 Gibson η fender american strat η tele που να πω οτι ηταν μαπα η δεν ηταν καλη. Καποιες μπορει να ηταν σουπερ, καποιες πιο ουδετερες, αλλα ΟΛΕΣ ηταν απο την βαση κι επανω σε αισθηση , ηχο και φινιρισμα. 

Αν εχω κατι να προσθεσω, ειναι οτι 2 SG ειχα μια future tribute που την ειχα παρει καινουρια σε σκοτωμενη τιμη γυρω στα 550 ευρω απο Αγγλια και ηταν καλη αλλα οχι σουπερ και την πουλησα, και μια standard που πηρα μετα μεταχειρισμενη, και θα ελεγα οτι ειναι σουπερ. Οποτε αυτο που εχω να πω βλεπωντας και την τωρινη γκαμα/τιμοκαταλογο ειναι οτι η standard αξιζει με το παραπανω τα 2-3-4 παραπανω κατοσταρικα που θα δωσει να την παρεις σε σχεση με τη special η τα tribute μοντελα, ειναι πολυ σωστα και τιμια τιμολογημενη 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου