Προς το περιεχόμενο

Δημοσίευση τραγουδιων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σύμφωνα με αυτό .,Ανεβάστε τις συνθέσεις  Mp3, Soundcloud ή Youtube video για να συζητηθούν και να τις μοιραστείτε,

Ανεβασα λοιπόν τελευταία δυο βίντεο κ δεν υπάρχουν στις μουσικές δημιουργίες μελών του noiz ,αυτές που φαίνονται τελευταία,ως δραστηριότητες δεν καταλαβαίνω δεν είναι μουσικές δημιουργίες ,υπάρχουν εκεί τα πάντα κ τα καλα κ τα κακά βίντεο κ mp3.κλπ Τι είναι αυτό που που ωθησε το χέρι κάποιου για να τα αφαιρέσει από τις δημιουργίες μελών θα πρέπει να υπάρχει κάποια σχετική επεξήγηση της αιτίας από κάποιον αρμόδιο του site ,μπορεί να κάνω κάτι λάθος ,παρακαλώ πολυ ενημερώστε με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τάκη τα δυο τελευταία σου κομμάτια τα βλέπω στο section "videos"    https://www.noiz.gr/community/videos/

Θες να πεις ότι εσύ τα ανέβασες στο "music" (Η μουσική των μελών του Noiz) και βρέθηκαν στο videos?

 Εάν είναι έτσι περίμενε να μπει ο admin (Yameth) για να σου εξηγήσει τον λόγο.

 Είσαι όμως σίγουρος ότι τα ανέβασες στο "σωστό" μέρος..;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Τάκη τα δυο τελευταία σου κομμάτια τα βλέπω στο section "videos"    https://www.noiz.gr/community/videos/

Θες να πεις ότι εσύ τα ανέβασες στο "music" (Η μουσική των μελών του Noiz) και βρέθηκαν στο videos?

 Εάν είναι έτσι περίμενε να μπει ο admin (Yameth) για να σου εξηγήσει τον λόγο.

 Είσαι όμως σίγουρος ότι τα ανέβασες στο "σωστό" μέρος..;

Ναι υπάρχουν τα βλέπω κ εγώ υπάρχουν εκεί που περιγράφεις,τα ανεβασα εκεί που λέει ανεβάστε βίντεο νομίζοντας ότι θα φαίνονται στις τελευταίες δημιουργίες μελών noiz,δεν έπρεπε εκεί ?

Εμενα με ενδιαφέρει να ακουστούν σαν τραγούδια από περισσότερους για αυτό λέω ότι αφού δεν φαίνονται στις τελευταίες δημιουργίες ίσως να μην προβάλλονται στους μουσικούς φιλους του noiz.

Σε ευχαριστω που μου απάντησες ciggaret13 απλά μου έκανε εντύπωση για αυτό το κάνω συζήτηση.

Τι πρέπει να κάνω για να εμφανίζονται στις τελευταίες δημιουργίες μελών του noiz δεν ξέρω νομίζω ότι τα είδα εκεί αρχικά κ μετά δεν τα έβλεπα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yannis Methenitis
Το post επιλέχθηκε από τον Yannis Methenitis.

Στον cigaret13 απονεμήθηκε το badge 'Πρόθυμος να βοηθήσει' και 20 πόντοι συμμετοχής.

7 λεπτά πριν, takisdi είπε

Ναι υπάρχουν τα βλέπω κ εγώ υπάρχουν εκεί που περιγράφεις,τα ανεβασα εκεί που λέει ανεβάστε βίντεο νομίζοντας ότι θα φαίνονται στις τελευταίες δημιουργίες μελών noiz,δεν έπρεπε εκεί ?

 Εφόσον είναι δικές σου δημιουργίες όχι δεν έπρεπε να τις ανεβάσεις στο "video" αλλά στο "music".

Δυο τρόποι υπάρχουν... ο ένας πατάς το +start πάνω δεξιά της σελίδας και διαλέγεις το "Τrack @ Μusic" και ο άλλος κατευθείαν στο section "music", μεσαίο πάνω αριστερά και πατώντας το "New track". 

Επεξεργασμένο από cigaret13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, takisdi είπε

Δεν το ηξερα ειλικρινα ,μπορώ δηλ να το διορθωσω κ τωρα?

Εσύ όχι. Στείλε ένα pm στον Yameth να τους αλλάξει θέση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πρέπει να κάνω για να εμφανίζονται στις τελευταίες δημιουργίες μελών του noiz δεν ξέρω νομίζω ότι τα είδα εκεί αρχικά κ μετά δεν τα έβλεπα 

 

pm as we say ...am  

τι είναι το pm ας πουμε σημείωμα κ το στελνω ως μήνυμα στον yameth με την παράκληση να τους αλλάξει θέση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pm είναι personal message, δηλαδή προσωπικό μήνυμα. Μπαίνεις στο προφίλ του, και πατάς το εικονιδιάκι του μηνύματος, για να επικοινωνησεις απευθείας μαζί του.

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, takisdi είπε

pm as we say ...am  

τι είναι το pm ας πουμε σημείωμα κ το στελνω ως μήνυμα στον yameth με την παράκληση να τους αλλάξει θέση?

Πως φαίνεται η ηλικία σου βρε μπαγάσα.....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου