Προς το περιεχόμενο

Ποιό solo απο τα δέκα;


10 guitarists improvise  

33 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Ποιό σόλο;

    • Ariel Posen
      1
    • Lari Basilio
      11
    • Mark Lettieri
      4
    • Matthew Scott
      1
    • Paul Davids
      0
    • Tomo Fujita
      0
    • RJ Ronquillo
      1
    • Rudy Ayoub
      1
    • Tom Bukovac
      14
    • Tom Quayle
      0


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό γίνεται κάπως να οργανωθεί ενδοφορουμιακα; Να κάνουμε κάτι αντίστοιχο; Με τις ελάχιστες γνώσεις μας, δεν είμαστε όλοι Bukovac, αλλά ίσως έχουμε μια ιστορία να πούμε σε ένα κοινό hacking track

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, npap είπε

 

ειδικά για τον Quayle θα ζητούσα ασφαλιστικά μέτρα να μην ξαναπεράσει στα 500 μέτρα από το στούντιο...

 

 

Από όταν άκουσα τα κομμάτια, ήμουν σίγουρος ότι κάποιος θα έγραφε ακριβώς αυτό.

Και πέρναγαν οι ώρες και δεν το έγραφε κανείς.

Σκέφτηκα ότι μάλλον θα έπεφτα έξω αυτή την φορά.

Αλλά όχι.

Ήρθε ο φίλτατος @npap να επιβεβαιώσει την εσωτερική μου πρόβλεψη. :classic_smile:

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Από όταν άκουσα τα κομμάτια, ήμουν σίγουρος ότι κάποιος θα έγραφε ακριβώς αυτό.

Και πέρναγαν οι ώρες και δεν το έγραφε κανείς.

Σκέφτηκα ότι μάλλον θα έπεφτα έξω αυτή την φορά.

Αλλά όχι.

Ήρθε ο φίλτατος @npap να επιβεβαιώσει την εσωτερική μου πρόβλεψη. :classic_smile:

 

μισο να τον ακούσω τον άνθρωπο, διότι έλαχε μετά τον θείο...

36 λεπτά πριν, Nekkon είπε

Αυτό γίνεται κάπως να οργανωθεί ενδοφορουμιακα; Να κάνουμε κάτι αντίστοιχο; Με τις ελάχιστες γνώσεις μας, δεν είμαστε όλοι Bukovac, αλλά ίσως έχουμε μια ιστορία να πούμε σε ένα κοινό hacking track

 

μόνο όταν (και εφ όσον) ξεσφίξουν οι ζέστες.

Εγώ κιθάρα μέχρι Σεπτέμβρη δεν πιάνω

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, dimsonic είπε

οφ τόπικ

αυτός ο Davids ...αντιπαθέστατος. Και το κανάλι του επίσης

 

υπάρχει άραγες λήψη όπου δεν τρίβει τα χέρια του...;

 

  • Χαχα 1

"Και μες την τέχνη πάλι, ξεκουράζομαι απο τη δούλεψή της" Κ.Κ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σχολιάσω μόνο αυτά που ξεχώρισαν για μένα. Αν κ να πω πως δε τρελάθηκα με κανένα. 

 

Άριελ: σε ψήνει πως μπαίνει αλλά μετά από λίγο λες πως παίζει στον αυτόματο δε το αναπτύσει έτσι όπως θα περίμενα από αυτόν (έχει πολύ μεγάλο ταβάνι ο τύπος)

 

Μάθιου: αυτός κ αν παίζει στον αυτόματο εδώ αλλά έχει ήχο κ το στυλ του παρότι εδώ δε τον ακούω πολύ εμπνευσμένο είναι πάντα ένα happy safe ground 

 

Τομ: μέχρι τη μέση λέω τέλος. Αυτός. Τα'πε όλα. Αυτό ήταν. Δυστυχώς στο κλείσιμο φάνηκε σα να μην είχε τι να πει, σα να έλεγε αν ήταν δικό μου δε θα υπήρχε αυτό το σημείο καθώς τα είπα όλα πριν κ παίζει κάπως διεκπεραιωτικα. Γι'αυτό τη λεπτομέρεια η ψήφος μου πήγε στον 

 

Αρ Τζέη: δε με τρέλανε ο ήχος αλλά το σόλο του είχε καλές ιδέες κ την καλύτερη ανάπτυξη. Δεν είχε τις κορυφές άλλων (Άριελ, Τομ) αλλά είχε συνοχή κ δεν έκανε κοιλιά 

 

(Το πέρασμα του κουεηλ πάνω στα τσεηντζιζ στη μέση σκοτώνει αλλά αποφάσισε να το θάψει παίζοντας με την ίδια προσέγγιση από την αρχή μέχρι το τέλος)

 

 

 

 

 

 

 

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό για την Lari Basilio. Είναι κάτι με τους Βραζιλιάνους. Λες και ακούς συνέχεια τον ίδιο παίκτη, ακούς Basilio και νομίζεις ακούς Mateus Asato σε γυναίκα. Η Kiko Loureiro ξερωγω. Όλοι την ίδια σχολή βγάλανε;

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, gmoukou είπε

 

υπάρχει άραγες λήψη όπου δεν τρίβει τα χέρια του...;

 

δεν ξέρω....

να τον δείρω θέλω.

και για να μην παρεξηγιόμαστε, όταν ξεκίνησε και ήταν άγνωστος πριν 6-7-8 χρόνια ήταν πιό καλός και ειλικρινής. Φαινόταν. Σιγά σιγά καθώς το κανάλι του μεγάλωνε, άρχισε να καβαλάει το καλάμι.

Αν θέλετε δειτε τα παλιά του βίντεο. Και δυστυχώς είναι κάτι που το βλέπω και σε άλλους που συμπαθώ.

Εγώ ξεγράφτηκα από το κανάλι του, ιδίως μετά από την χαζομάρα με την κιθάρα του Χέντριξ δεν θέλω να ασχολούμαι.

 

Το μόνο είναι ότι κρατάω λίγες αποστάσεις, γιατί δραστηριοποιείται σε απόσταση σχεδόν αναπνοής από τους χώρους που είναι η κόρη μου. Κι ο κόσμος είναι μικρός...

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, dimsonic είπε

δεν ξέρω....

να τον δείρω θέλω.

και για να μην παρεξηγιόμαστε, όταν ξεκίνησε και ήταν άγνωστος πριν 6-7-8 χρόνια ήταν πιό καλός και ειλικρινής. Φαινόταν. Σιγά σιγά καθώς το κανάλι του μεγάλωνε, άρχισε να καβαλάει το καλάμι.

Αν θέλετε δειτε τα παλιά του βίντεο. Και δυστυχώς είναι κάτι που το βλέπω και σε άλλους που συμπαθώ.

Εγώ ξεγράφτηκα από το κανάλι του, ιδίως μετά από την χαζομάρα με την κιθάρα του Χέντριξ δεν θέλω να ασχολούμαι.

 

Το μόνο είναι ότι κρατάω λίγες αποστάσεις, γιατί δραστηριοποιείται σε απόσταση σχεδόν αναπνοής από τους χώρους που είναι η κόρη μου. Κι ο κόσμος είναι μικρός...

 

Δεν έχεις κ άδικο, αλλά απ' την άλλη δεν έχω δει κανέναν και σε οποιοδήποτε τομέα να γίνεται διάσημος και να παραμένει ταπεινός...

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου