Προς το περιεχόμενο

Harley Benton HB-35Plus Vintage Burst


Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, dimsonic είπε

ευτυχώς η reliced Brent Mason ακόμα υπάρχει...

Ευτυχώς εννοείς για να βλέπουμε τη σελίδα της;

  • Χαχα 1

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Jazzjoker είπε

Ευτυχώς εννοείς για να βλέπουμε τη σελίδα της;

 

Έλα που δεν κατάλαβες ...

Ευτυχώς υπάρχει, και μπορείς να την προτείνεις σε άλλους να την αγοράσουν εννοεί.

Μετά την επιτυχία σου στις πωλήσεις με την strat, σου λέει τώρα να προτείνεις tele ...

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Έλα που δεν κατάλαβες ...

Ευτυχώς υπάρχει, και μπορείς να την προτείνεις σε άλλους να την αγοράσουν εννοεί.

Μετά την επιτυχία σου στις πωλήσεις με την strat, σου λέει τώρα να προτείνεις tele ...

 

Εμένα την πρότεινε, εμμέσως, και εγώ την αγόρασα. Πούλησα νεφρο, μισό συκώτι, και έχω πάρει προκαταβολή για την καρδιά. 😁

 

  • Χαχα 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gkourmoul1 είπε

 

Εμένα την πρότεινε, εμμέσως, και εγώ την αγόρασα. Πούλησα νεφρο, μισό συκώτι, και έχω πάρει προκαταβολή για την καρδιά. 😁

 

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

jerry Garcia, Brent Mason, από ακριβά γούστα καλά τα πάμε...

Να τα κόψουμε όμως καθότι winter is coming. Μέχρι Squier Bullet Strat και πολύ που θα είναι...😄

 

Chris καλορίζικη και καλόπαιχτη η "κυρία".

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Chris καλορίζικη και καλόπαιχτη η "κυρία".

Thank you !

 

18 ώρες πριν, gkourmoul1 είπε

καλά τα χάπια, αλλά έχουν παρενέργειες. Αφήνουν και κουσουρια...

Μια κιθαρίστα ανά 6μηνο είναι η συνιστώμενη δοση, σύμφωνα με έρευνες. 😄

 

Καλέ μου άνθρωπε μου άνοιξες τα μάτια! Είχα μείνει στην μία κάθε χρόνο....κακός γιατρός θα τον αλλάξω.

18 ώρες πριν, dimsonic είπε

δεν ξέρω τι είδος μουσικής παίζεις, αλλά για μένα αυτές οι κιθάρες ψοφάνε για flats και έναν paf

Τις flatwound τις αναφέρει νομίζω και ο Superfunk , κάποια στιγμή θα τις δοκιμάσω. Τις συγκεκριμένες χορδές τις έβγαζε σαν πρόταση αγοράς ο THOMANN ,μαζί με την κιθάρα και τις πήρα χωρίς να το πολυσκεφτώ,  για να έχω άμεσα ένα set για να αλλάξω τις μαμμίσιες .Για PAF δεν το βλέπω προς το παρόν γιατί: α) μου αρέσουν αυτοί που έχει επάνω, β) θαρρώ ότι θα μου βγουν πολύ ακριβότεροι   από την κιθαρίτσα.Έχεις μήπως κάποιες οικονομικές προτάσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, CHRIS P είπε

 

Τις flatwound τις αναφέρει νομίζω και ο Superfunk , κάποια στιγμή θα τις δοκιμάσω. Τις συγκεκριμένες χορδές τις έβγαζε σαν πρόταση αγοράς ο THOMANN ,μαζί με την κιθάρα και τις πήρα χωρίς να το πολυσκεφτώ,  για να έχω άμεσα ένα set για να αλλάξω τις μαμμίσιες .Για PAF δεν το βλέπω προς το παρόν γιατί: α) μου αρέσουν αυτοί που έχει επάνω, β) θαρρώ ότι θα μου βγουν πολύ ακριβότεροι   από την κιθαρίτσα.Έχεις μήπως κάποιες οικονομικές προτάσεις;

Εδω ειμαι ο πρωτος και φανατικος διδαξας στις φλατς. Μονο μια κιθαρα μου δεν φοραει.

Για μαγνητη ψαξε μτχ. Εγω εχω μια επι ντοτ που την πηρα πριν 7 χρονια (ποτε περασαν) επισης 200 μτχ.

Εβαλα πανω εναν  μτχ sd59 κατω και εναν SD benedetto πανω. Εχει απλα απογειωθει

  • Ευχαριστώ 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, CHRIS P είπε

Έχεις μήπως κάποιες οικονομικές προτάσεις;

 

Ο @geka έχει ένα σετ διπλους από sire H7 που τα δίδει πολύ οικονομικά. Τσεκαρε αν σου κάνουν από κάνα βιντεακι.

Εναλλακτικά, προτείνω ένα σετ tonerider alnico 2 classic.

 

Αλλά αφού σου αρέσουν οι μαμά, δεν υπάρχει λόγος να μπεις σε εξοδα, προς το παρόν.

  • Ευχαριστώ 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CHRIS P είπε

 Για PAF δεν το βλέπω προς το παρόν γιατί: α) μου αρέσουν αυτοί που έχει επάνω

 Και θα σου αρέσουν ακόμη περισσότερο εάν βγάλεις τα καπάκια τους... Θα φύγει η όποια "μουντίλα" έχουν. Σε τόσο φθηνά όργανα η αφαίρεση των καπακίων κάνει καλό!

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου