Προς το περιεχόμενο

Κιουμπεϊσούχοι, ο Γερμανός χαρίζει!


Ali Barout

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, dimsonic είπε

Αλή μου, μπήκα τώρα και μου βγάζει vouchers για 5 πράγματα. Μπορώ να τα πάρω και τα 5 κύριε, καλέ κύριε?

Βεβαίως, όλα τσάμπα πάρε πάρε! (Έχει λίγη φασαρία που θέλει εγγραφή στο κάθε σάιτ, και κατέβασμα το κάθε κατεβαστήρι του καθένα softube, acoustica, arturia κτπ, αλλά είναι κοντά 300 ευρώ πράγματα. Ας μην είμεθα γκρινιάρηδαι. 😆)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

Βεβαίως, όλα τσάμπα πάρε πάρε! (Έχει λίγη φασαρία που θέλει εγγραφή στο κάθε σάιτ, και κατέβασμα το κάθε κατεβαστήρι του καθένα softube, acoustica, arturia κτπ, αλλά είναι κοντά 300 ευρώ πράγματα. Ας μην είμεθα γκρινιάρηδαι. 😆)

καλά, το ένα που είδα είναι πως να δυναμώσεις το loudness μέχρι ο άλλος να πεί ήμαρτον, αλλά ....ποτέ δεν ξέρεις

  • Χαχα 2

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimsonic είπε

καλά, το ένα που είδα είναι πως να δυναμώσεις το loudness μέχρι ο άλλος να πεί ήμαρτον ...

 

Ήμαρτον ....

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, εγώ προτείνω όλα τα θέματα σχετικά με cubase να πηγαίνουν κατευθείαν στα λυμμένα με το πρώτο ποστ. Και από κάτω να υπάρχει μόνιμα αστερίσκος:

 

*ό,τι συζητείται στο παρόν νήμα και σε άλλα παρόμοια, έχουν λυθεί εδώ και χρόνια από το cakewalk.

  • Χαχα 3

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Jazzjoker είπε

Παιδιά, εγώ προτείνω όλα τα θέματα σχετικά με cubase να πηγαίνουν κατευθείαν στα λυμμένα με το πρώτο ποστ. Και από κάτω να υπάρχει μόνιμα αστερίσκος:

 

*ό,τι συζητείται στο παρόν νήμα και σε άλλα παρόμοια, έχουν λυθεί εδώ και χρόνια από το cakewalk.

έχοντας μπόλικο χιούμορ βλέπω το παραπάνω ποστ με ιδιαίτερη συμπάθεια

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

τα εγκατέστησε κανείς όλα?

Μου έχουν βγάλει την ψυχή με τα κατεβαστήρια τους.

 

Το melodyne χρειάζεται ? Αφού έχουμε το vari audio...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το melodyne και το dirty tape δεν μπόρεσα να τα εγκαταστήσω

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου