Προς το περιεχόμενο

Η KAINOYΡΓΙΑ ΜΟΥ ΜΠΑΝΤΑ !


Xara Sterg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Το καινουργιο μου προτζεκτ! Ηχογραφουμε αρκετη καινουργια μουσικη αλλα για την ωρα αφηνω το πρωτο τραγουδι και περιμενω το feedback σας !

Ολες οι πληροφοριες για τη συνθεση, τη μιξη κτλ βρισκονται γραμμενες κατω απο το τραγουδι για οποιον ενδιαφερεται:) Eυχαριστω !!

 

 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

δεν είναι στα στυλ που ακούω συνήθως αλλά το άκουσα πολύ ευχάριστα (βοήθησε και η πολύ καλή παραγωγή και ένα έξτρα μπράβο πέραν της εκτέλεσης στον Bob λοιπόν)... καλή επιτυχία...👏

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, npap είπε

δεν είναι στα στυλ που ακούω συνήθως αλλά το άκουσα πολύ ευχάριστα (βοήθησε και η πολύ καλή παραγωγή και ένα έξτρα μπράβο πέραν της εκτέλεσης στον Bob λοιπόν)... καλή επιτυχία...👏

Ευχαριστουμε πολυ ! και μενα με αφησε πολυ πολυ ευχαριστημενη η μιξη ! θα μεταφερω το μπραβο σου !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατηρώ μεγάλο άλμα σε όλα! Μπράβο στους συντελεστές!

Μιας και λέτε περί μείξης, κάτι μου ακούγεται σαν να είναι πολύ mono, σαν να μην έχει καλό spread στο stereo field, και αυτό παίζει να είναι τα τύμπανα. Όχι κάτι ιδιαίτερο βέβαια. Ίσως έχει συνηθήσει το αυτί μου σε πιο μοντέρνο ήχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Alex Raptakis είπε

Παρατηρώ μεγάλο άλμα σε όλα! Μπράβο στους συντελεστές!

Μιας και λέτε περί μείξης, κάτι μου ακούγεται σαν να είναι πολύ mono, σαν να μην έχει καλό spread στο stereo field, και αυτό παίζει να είναι τα τύμπανα. Όχι κάτι ιδιαίτερο βέβαια. Ίσως έχει συνηθήσει το αυτί μου σε πιο μοντέρνο ήχο.

ευχαριστουμε πολυ Αλεξ ! Ισχυει οτι εχουμε κανει λιγο διαφορετικο τον ηχο στα τυμπανα στο συγκεκριμενο

6 λεπτά πριν, Nestoras είπε

Άκουσα δυναμικό ντράμερ. Το στυλ όμως είναι ίδιο. 

Ναι ειναι αλλος ο ντραμερ Νεστορα ! Δημος Δημητριαδης ισως τον γνωριζεις και απο αλλα συγκροτηματα στην Θεσσαλονικη ! Μελετημενος γενικα και τον εχω σε μεγαλη εκτιμηση! Ναι δε διαφερει πολυ απο το προηγουμενο προτζεκτ κυριως ως προς τα ατομα και οτι θα παρει μια παραπανω ''πανκ'' νοτα σε επομενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Xara Sterg είπε

ευχαριστουμε πολυ Αλεξ ! Ισχυει οτι εχουμε κανει λιγο διαφορετικο τον ηχο στα τυμπανα στο συγκεκριμενο

Ναι ειναι αλλος ο ντραμερ Νεστορα ! Δημος Δημητριαδης ισως τον γνωριζεις και απο αλλα συγκροτηματα στην Θεσσαλονικη ! Μελετημενος γενικα και τον εχω σε μεγαλη εκτιμηση! Ναι δε διαφερει πολυ απο το προηγουμενο προτζεκτ κυριως ως προς τα ατομα και οτι θα παρει μια παραπανω ''πανκ'' νοτα σε επομενα!

Ντεν είμαι από Σαλονίκη γλυκιά μου.🤠

  • Like 1

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, manosx είπε

 Την επόμενη φορά θέλει περισσότερο πάθος στη φωνή, λιγότερο πάθος στα τύμπανα, και πολύ, μα πάρα πολύ καλύτερο βίντεο κλιπ.

θενκς Μανο ! Το κραταω για επομενα:)

22 ώρες πριν, fusiongtr είπε

Μπράβο Χαρά.

Σούπερ είναι.

Eυχαριστουμε <3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου