Προς το περιεχόμενο

Noiz Jam 22 - The hangover


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέρασα σούπερ, έπαιξα με θαυμάσιους μουσικούς που άλλους ήξερα και άλλους όχι, τραγούδησα (τρόπος του λέγειν), έπαιξα κιθάρα, τύμπανα, κουβέντιασα. Γύρισα κατενθουσιασμένος. Παρακαλώ να επαναληφθεί τάχιστα.

  • Like 6
  • Συμφωνώ 1

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να επαναληφθεί.

Οι παρέες φέρνουν όμορφα αποτελέσματα.

Συγχαρητήρια στον admin και στους mods, MIDI, moods, macburgers.

 

 

  • Like 4

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήταν μια υπέροχη βραδιά, γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε😀.

 

 Δεν μπορούσε να ήταν διαφορετικά, με συγκεντρωμένους όλους αυτούς τους εκλεκτούς φίλους συμφορουμίτες.

 

Το ξέρουμε όλοι αυτό, το έχουμε ξαναζήσει όσοι έχουμε βρεθεί σε συναντήσεις του NOIZ μας όλα αυτά τα χρόνια.

 

 Χάρηκα πάρα πολύ, συγκινήθηκα που μπορέσαμε να βρεθούμε, να μιλήσουμε, να παίξουμε μουσική, να κάνουμε πλάκα χααχαχαχαχαχαχαχαχαχα🤣, να πιούμε μια μπυρίτσα ρε αδελφέ, χάρηκα και για τους φίλους που γνώρισα από κοντά για πρώτη φορά, τόση χαρά συμπυκνωμένη σε 4 υπέροχες ώρες.

 

 Δεν θέλω να ξεχωρίσω κανέναν, μόνο τον εαυτό μου ξεχωρίζω που τον αγαπώ περισσότερο από όλους και τον ευχαριστώ πολύ γι αυτό που είναι 🤣, όλους εσάς τους φίλους σας αγαπώ, σας ευχαριστώ για την  υπέροχη παρέα που έχουμε κάνει μέσα και έξω από το forum, να είμαστε καλά πάνω από όλα και έτσι να στηρίζουμε με κάθε τρόπο το υπέροχο  NOIZ μας.

 

 ήταν τόσα πολλά τα δρώμενα που δεν βρήκαμε τελικά χρόνο να μιλούσα και λίγο για τον ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟ🤣, δεν πειράζει όμως, δεν χάθηκε και ο κόσμος, την άλλη φορά🤣

 

Τέλος να πω και εγώ ένα ακόμα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον μέντορα, τον αρχηγό μας, τον υπέροχο, τρισμέγιστο, αναγεννησιακό, πολυπράγμωνα, πανεπιστήμονα, ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ ΟΛΟΥΣ 😀, ευχαριστώ και βαθειά ΥΠΟΚΛΙΣΗ και ΕΥΓΝΩΜΟΣΥΝΗ στον @Yannis Methenitis για την πρωτοβουλία του να μας φέρει για άλλη μια φορά πιο κοντά!!!!!!!  ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ε ΝΑΙ, ΕΥΧΑΡΘΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!! Να είσαι ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ, ο ΘΕΟΣ να σε έχει ΚΑΛΑ γιατί είσαι ΑΓΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ(σλούρπ χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχ🤣)

 

 Έχω κάποια βίντεο, θα τα ανεβάσω με την πρώτη ευκαιρία. ❤️

 

 

Επεξεργασμένο από cos_dr
  • Like 6
  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Nestoras είπε

Πέρασα σούπερ, έπαιξα με θαυμάσιους μουσικούς που άλλους ήξερα και άλλους όχι, τραγούδησα (τρόπος του λέγειν), έπαιξα κιθάρα, τύμπανα, κουβέντιασα. Γύρισα κατενθουσιασμένος. Παρακαλώ να επαναληφθεί τάχιστα.

Εγώ έχω να πω ότι για Sir Νέστορα διάβαζα τόσο καιρό , αλλά Sir Νέστορα δεν άκουγα.

 

Χτες τελικά και τον Άκουσα και τον Είδα.

 

Φοβερός ήχος και παίξιμο. Είχα την χαρά να παίξω και δύο ακόρντα μαζί του, πριν δώσει την vintage Fender του στον φοβερό και τρομερό Γιώργο ( @gvour) με τον οποίο είχα την απρόσμενη τύχη να παίξουμε μαζί το Hey Joe. 

 

Φοβερή βραδιά κατά τη διάρκεια της οποίας:

είχα τη χαρά να γνωρίσω από κοντά πολλούς από τους αξιόλογους συμφορουμιτες και να κάνουμε ωραίες κουβέντες. Να τζαμάρω χωρίς ενδοιασμούς με όποιον μπορούσα ξεκινώντας τη βραδιά παίζοντας το μπάσο(!!!) που ο Λουκάς ( @bouzoukleri) πολύ σοφά αποφάσισε να φέρει. 

 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον @Yannis Methenitisγια τη βραδιά.

 

@roberto30@PAL@Alex Raptakis εμείς τα είπαμε. Stay in touch!

 

 

Edit: Μια μέρα να γράφω σίγουρα θα παραλείψω πράγματα. Ένα από αυτά ήταν η ευκαιρία που μου δόθηκε να δω από κοντά φοβερούς μουσικούς επί το έργον και μάλιστα να έχω την τιμή να παιξω μαζί τους.

Επεξεργασμένο από mpamps
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
1 ώρα πριν, Alex Raptakis είπε

Έφτιαξα και γω ένα βιντεάκι από το room 2, @Yannis Methenitis θες να στο στείλω να το ανεβάσεις εσύ?

Μπορείς να το αναβάσεις κι εσύ αν θες.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το ανέβασα στο Drive. Όποιος θέλει το κατεβάζει! Αφεντικό αν θες το ανεβάζεις στο κανάλι σου γιατί το δικό μου το κρατάω "επαγγελματικό" τρομάρα μου 😅

 

https://drive.googl...

 

Να (ξανα)πω βέβαια ότι ήταν μεγάλη μου τιμή να παίξω μαζί με όλους εσάς. Χάρηκα πολύ που ξαναείδα κάποιους και που γνώρισα ακόμα περισσότερους. Εύχομαι να ξαναγίνει σύντομα με ακόμα μεγαλύτερη επιτυχία!

 

Επίσης να πω ένα μεγάλο συγνώμη που πετσόκοψα όλα τα κομμάτια - ακόμα και το Smoke on the Water στην κιθάρα! Υπόσχομαι στο επόμενο να είμαι καλύτερος!

 

Edit: To βίντεο βρίσκεται σε παρακάτω ποστ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Alex Raptakis είπε

Λοιπόν το ανέβασα στο Drive. Όποιος θέλει το κατεβάζει!

 

1GB!!!!

Τι ανέβασες ρε φίλε, το Woodstock σε 4K?

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Alex Raptakis είπε

Λοιπόν το ανέβασα στο Drive. Όποιος θέλει το κατεβάζει! Αφεντικό αν θες το ανεβάζεις στο κανάλι σου γιατί το δικό μου το κρατάω "επαγγελματικό" τρομάρα μου 😅

 

Να (ξανα)πω βέβαια ότι ήταν μεγάλη μου τιμή να παίξω μαζί με όλους εσάς. Χάρηκα πολύ που ξαναείδα κάποιους και που γνώρισα ακόμα περισσότερους. Εύχομαι να ξαναγίνει σύντομα με ακόμα μεγαλύτερη επιτυχία!

 

Επίσης να πω ένα μεγάλο συγνώμη που πετσόκοψα όλα τα κομμάτια - ακόμα και το Smoke on the Water στην κιθάρα! Υπόσχομαι στο επόμενο να είμαι καλύτερος!

Να ανέβει στο κανάλι youtube του ΝΟΙΖ μας

 Το ζητάει ο ΛΑΟΣ😀

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Να ανέβει στο κανάλι youtube του ΝΟΙΖ μας

 Το ζητάει ο ΛΑΟΣ😀

ρε συ Κωνσταντίνε στο ένα χέρι η μπύρα, στο άλλο τα πλήκτρα...;😲

 

Επεξεργασμένο από cigaret13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου