Προς το περιεχόμενο

Beato σχολιαζει το τοπ10


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, trolley είπε

ΑΝΑΜΝΗΣΗ: Την εποχή που (ξανά)έβγαλε τα πρώτα πανάκριβα Mac Pro ή Apple, o Μπεάτος είχε φέρει ένα μαλάκα PCα στο στούντιο, προκειμένου να δείξει πως μπορεί να στηθεί ένα Hackintosh, δηλαδή ένα PC που να τρέχει (παράνομα και ατελώς) το λειτουργικό της Apple (για όσους δεν ξέρουν τον όρο). Όλα αυτά προκειμένου να "αποδείξει" ότι και οι άφραγκοι μπορούμε να έχουμε "Μακ".

 

ΣΚΗΝΗ: Σήμερα το πρωί έβλεπα τον Παπαδάκη στον ΑΝΤ1, ο οποίος δεν μπορούσε να αντιληφθεί για ποιο λόγο πλειστηριάζεται το σπίτι μίας που έχει πιστολιάσει το στεγαστικό της δάνειο εδώ και δέκα χρόνια.

 

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Ο Μπεάτος είναι το αντίστοιχο του Παπαδάκη, η γνώμη του για οτιδήποτε δεν με ενδιαφέρει.

 

ΠΙΚΡΟΧΟΛΟ ΣΧΟΛΙΟ: Η Μαρία ξέχασε την εποχή που μαζί με τον γκόμενό της κοροϊδεύανε την "Φραπελιά" και τώρα χαμογελάει δίπλα στον Δάσκαλο της Δημοσιογραφίας ακόμη και όταν εκείνος κάνει επίδειξη ηλιθιότητας.

 

 

Αυτό δεν είναι αστείο, όντως έτσι θα γινόταν. Προτιμάμε το web γιομάτο βίντεο.

Ακόμη και του Μπεάτου.

 

Η συγκεκριμένη δεν είχε πιστολιασει κανένα στεγαστικό δάνειο και το χρέος της ήταν από κάρτες .Εγώ που πιστεύω στην ελεύθερη αγορά γιατί πληρώνω τις χρεοκοπημένες τράπεζες που θα έπρεπε να έχουν κλείσει όλες!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Superfunk είπε

 

 

 

Ρωτά και τον @cos_dr που τα κΣερει (ή μαλλον ΔΕΝ τα κσερει) αΦτα τα οικονομικα 🤣

 

 

 

Μας αδίκησαν, μας ξεπούλησαν τις δομές της χώρας, μας φτωχοποιησαν αυτοί που μας παρότρυναν να πάρουμε δάνεια που θα τα ξεχρεωναμε εύκολα αφού θα συγκλιναμε με τους Γερμανούς και τώρα οι Γερμανοί θα συγκλίνουν σιγά σιγά με τους δικούς μας μισθούς πείνας γιατί δεν πίστευαν στην ευρωπαϊκή επάρκεια και αυτάρκεια αλλά έπαιρναν αέριο από τον Πουτιν που δεν θα έμπαινε στην Ουκρανία γιστι θα φοβόταν το ΝΆΤΟ. 

 Πεινάμε τώρα οι καημένοι και κρυώνουμε και μας παίρνουν τα σπίτια και αυτα με τα δάνεια και τα έτοιμα. Οι πλούσιοι θα αυγατιζουν, οι μεσαίοι φτωχαινουν και οι φτωχοί..... πεθαίνουναχαχαχαχαχαχα 😂

 Το παραπάνω κείμενο, είναι το σοβαρότερο πολιτικό κείμενο μετά το μνημόνιο. 😂😂😂

 Και ερωτώ τον πρωθυπουργό .......

 Ποιος θα μου πάρει το Nautilus εμένα τον φτωχό? 😂😂😂😂😂😂

 

 

14 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Η συγκεκριμένη δεν είχε πιστολιασει κανένα στεγαστικό δάνειο και το χρέος της ήταν από κάρτες .Εγώ που πιστεύω στην ελεύθερη αγορά γιατί πληρώνω τις χρεοκοπημένες τράπεζες που θα έπρεπε να έχουν κλείσει όλες!!

Εκει δεν ισχύει ο φιλελευθερισμος. Εκεί πάντα θα αναλαμβάνει να πληρώσει τα χαμένα το κράτος που θα τα παίρνει από τον φτωχό κατατρεγμενο λαό, σαν τον δικό μου τον καημένο που πλέον πεινάει, κρυώνει, υποφέρει. Είδα που κάθονταν στο Κολωνάκι για καφέ και τουρτουριζαν διακριτικά γιατί ήθελαν να το κρύψουν μιας και είναι υπερήφανος λαός 😂

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 

 Και ερωτώ τον πρωθυπουργό .......

 Ποιος θα μου πάρει το Nautilus εμένα τον φτωχό? 😂😂😂😂😂😂

 

 

αυτός που θα φτιάξει εμένα signature κιθάρα

  • Συμφωνώ 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Μας αδίκησαν, μας ξεπούλησαν τις δομές της χώρας, μας φτωχοποιησαν αυτοί που μας παρότρυναν να πάρουμε δάνεια που θα τα ξεχρεωναμε εύκολα αφού θα συγκλιναμε με τους Γερμανούς και τώρα οι Γερμανοί θα συγκλίνουν σιγά σιγά με τους δικούς μας μισθούς πείνας γιατί δεν πίστευαν στην ευρωπαϊκή επάρκεια και αυτάρκεια αλλά έπαιρναν αέριο από τον Πουτιν που δεν θα έμπαινε στην Ουκρανία γιστι θα φοβόταν το ΝΆΤΟ. 

 Πεινάμε τώρα οι καημένοι και κρυώνουμε και μας παίρνουν τα σπίτια και αυτα με τα δάνεια και τα έτοιμα. Οι πλούσιοι θα αυγατιζουν, οι μεσαίοι φτωχαινουν και οι φτωχοί..... πεθαίνουναχαχαχαχαχαχα 😂

 Το παραπάνω κείμενο, είναι το σοβαρότερο πολιτικό κείμενο μετά το μνημόνιο. 😂😂😂

 Και ερωτώ τον πρωθυπουργό .......

 Ποιος θα μου πάρει το Nautilus εμένα τον φτωχό? 😂😂😂😂😂😂

 

 

Εκει δεν ισχύει ο φιλελευθερισμος. Εκεί πάντα θα αναλαμβάνει να πληρώσει τα χαμένα το κράτος που θα τα παίρνει από τον φτωχό κατατρεγμενο λαό, σαν τον δικό μου τον καημένο που πλέον πεινάει, κρυώνει, υποφέρει. Είδα που κάθονταν στο Κολωνάκι για καφέ και τουρτουριζαν διακριτικά γιατί ήθελαν να το κρύψουν μιας και είναι υπερήφανος λαός 😂

Στόχος κάθε πολιτείας είναι η ευδαιμονία των πολιτών.Ο αφορισμένος είναι ένα κακό μίγμα διαφθοράς και κομμουνισμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Στόχος κάθε πολιτείας είναι η ευδαιμονία των πολιτών.Ο αφορισμένος είναι ένα κακό μίγμα διαφθοράς και κομμουνισμού.

Να τηρήσουμε τις δεσμεύσεις και η ευδαιμονία θα έρθει. Δεν κάνουμε ότι μας λένε. 4 χρόνια διακυβέρνηση αριστεράς μας πήγε 100 χρόνια πίσω. 

 Τώρα πάμε από την πρεσβυτέρα στην εφοπλιστέρα😂😂😂Χαχαχαχαχα 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

Να τηρήσουμε τις δεσμεύσεις και η ευδαιμονία θα έρθει. Δεν κάνουμε ότι μας λένε. 4 χρόνια διακυβέρνηση αριστεράς μας πήγε 100 χρόνια πίσω. 

 Τώρα πάμε από την πρεσβυτέρα στην εφοπλιστέρα😂😂😂Χαχαχαχαχα 

Ότι παθαίνουμε οφείλεται στην απιστία μας .Αν δεν μετανοήσουμε δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Η συγκεκριμένη δεν είχε πιστολιασει κανένα στεγαστικό δάνειο και το χρέος της ήταν από κάρτες .Εγώ που πιστεύω στην ελεύθερη αγορά γιατί πληρώνω τις χρεοκοπημένες τράπεζες που θα έπρεπε να έχουν κλείσει όλες!!

 

Το γνωρίζω, επίτηδες παραποίησα αυτό το στοιχείο διότι δεν ήθελα να είναι σχόλιο προσωπικής επίθεσης - το σχόλιο ήταν για τον Παπαδάκη. Πέραν αυτού, δεν πρόκειται να παρασυρθώ σε "σοβαρή" πολιτική συζήτηση.

  • Like 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Να τηρήσουμε τις δεσμεύσεις και η ευδαιμονία θα έρθει. Δεν κάνουμε ότι μας λένε. 4 χρόνια διακυβέρνηση αριστεράς μας πήγε 100 χρόνια πίσω. 

 Τώρα πάμε από την πρεσβυτέρα στην εφοπλιστέρα😂😂😂Χαχαχαχαχα 

 

Φίλτατε άνθρωπε με τη μοναδική λάμψη,

βλέπω με συμπάθεια όσα κατά καιρούς γράφεις και σε κατανοώ, μιας και μεγαλώσαμε στην ίδια χώρα με τα γνωστά μετεμφυλιακά σύνδρομα, πήγαμε στα ίδια αριστερόστροφα σχολεία,Ωδεία,Πανεπιστήμια.

 

Σκέψου μία φορά που έπαιζα στην Πολωνία και είδα ανθρώπους με λουλούδια και στεφάνια στα χέρια, πίστεψα ότι έχουν καμιά θρησκευτική γιορτή, αλλά αυτοί τιμούσαν τους νεκρούς τους(ονομαστικά) στο Κατίν, που εμένα στην Βόρειο Κορέα  Ελλάδα μου έμαθαν ότι δε συνέβη ποτέ, μιας και φυσικά η "πνευματική πρωτοπορία" της χώρας ήξερε καλύτερα τι έχει συμβεί στις ζωές των άλλων..

Η ίδια πνευματική πρωτοπορία που είδε "συνωστισμό" στην Σμύρνη...

Περιύβριση νεκρών και αισχρή προπαγάνδα θα χαρακτήριζαν τα παραπάνω αλλού, 

αλλά όχι στην Ελλάδα της επαναστατικότητας του πρωκτού.

 

Κοντολογίς, βγες από τα νοητικά και φυσικά σύνορά σου.

Πήγαινε στην Πράγα πάνω στο λόφο Λέτνα, έχει ένα κόκκινο μεγάλο μεταλλικό πράγμα που πάει πέρα δώθε και κάτι μετράει..

Πήγαινε στο Βερολίνο στο Παλάτι των Δακρύων..

Ρώτα απλό κόσμο που έζησε στο πετσί του και τα δύο καθεστώτα, να σου πει αν έχουν τελικά διαφορές και ίσως σώσεις την παρτίδα στο τέλος..

 

Δεν φταις εσύ, έτσι μας μάθανε από παιδιά, όποιος σώθηκε από την πνευματική λαίλαπα της μεταπολίτευσης σώθηκε από μόνος του και σου το λέω χωρίς να έχω καμία πολιτική πρόταση για το μέλλον της Ελλάδας.

Απλά βλέπω και φίλους μου να υποστηρίζουν θέσεις σαν τις δικές σου, θέσεις που αν πας να τις υποστηρίξεις στο πρώην μπλοκ θα σου φορέσουν ζουρλομανδύα.

 

Ξέρω ότι είμαι off topic,αλλά on topic έγραψε ο trolley ότι ήθελα να γράψω.

Απλά είσαι συμπαθής φυσιογνωμία, κρίμα να πληρώνεις την ατυχία να έχεις διαπαιδαγωγηθεί στην Λαϊκή Δημοκρατία της Ελλάδας.

Μπορείς να σωθείς ακόμη..

 

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου