Προς το περιεχόμενο

Πρόγραμμα για live Πρωτοχρονιάς


kospas12345

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Θα κάνουμε ένα live στις 30/12 σε ένα Εμπορικό Κέντρο, απόγευμα, ακουστικό σχήμα 2 κιθάρες και ένα αρμόνιο. Ήθελα μου πείτε την γνώμη σαν και καμία ιδέα για το προγραμμα μιας και το live θα απευθυνεται στον κόσμο που ψωνίζει. Λέμε να παίξουμε κάποια Χmas songs κλασικά και έπειτα κάποια swings. Το προγραμμα θα είναι και ξένα και Ελληνικά. Προβληματίζομαι αν πρέπει να βάλουμε μέσα και κομμάτια πιο έντεχνα και καμία μπαλάντα. Έχετε κάποιο playlist που θα μπορούσε να μας βοηθήσει; Ευχαριστώ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπωσδηποτε αυτο!😋😜🤣

 

τωρα περα απο την πλακα σαφως μπορουν να πεσουν ιδεες για προγραμα αλλα θα πρεπει να εχετε κατι στημενο οχι να τρεχετε τελευταια στιγμη δηλ θα πρεπει να παιζετε ηδη καπου....

 

τον χαρακτηρα που εχετε οταν παιζετε αυτο θα βγει προς τα εξω, δηλ αν παιζετε μεταλ μην περιμενετε να σας βγει swing....

 

τελος επειδη θα ειναι εμπορικο κεντρο και οχι μαγαζι δεν θα δωσουν και τοσο σημασια...... σιγουρα καποια εποχιακα τυπου All i want for xmas is you, feliz navidad, blue xmas, santaclauss is coming, last xmas, stop the war, jinglebell rock, driving home for xmas we are the world, μεχρι και του Ρουβα το xρονια πολλα, χριστουγεννα-βανδη,σαμιου-τα πιο γλυκα χριστουγενα, ρουντολφ γαρμπη κτλ κτλ κτλ

 

απο εκει και περα ειναι τι εχετε στημενο ηδη απο προγραμα, και πως θα ενορχηστρωθει πχ το αρμονιο θα παιζει κ ρυθμους?

 

αυτο πχ ειναι μεροσ απο προγραμμα

ΤΙ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ
ΣΚΟΝΗ ΚΑΙ ΘΡΥΨΑΛΑ
ΑΚΡΟΓΥΑΛΙΕΣ ΔΕΙΛΙΝΑ
ΑΔΩΝΙΣ
ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ
ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΧΟΡΕΥΩ
ΑΝ Σ ΆΡΝΗΘΩ
ΜΙ ΡΕ ΛΑ
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Η ΑΙΤΙΑ ΠΟΥ ΥΠΟΦΕΡΩ
ΣΕ ΠΟΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΡΜΕΝΙΖΕΙΣ
ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΔΥΝΑΜΗ
ΠΑΡΕ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
ΜΙΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
ΕΝΑ ΦΙΛΙ
Η ΚΑΡΔΙΑ ΠΟΝΑΕΙ ΌΤΑΝ ΨΗΛΩΝΕΙ
ΕΚΔΡΟΜΗ
ΕΊΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ
ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΧΩΜΑ
ΔΕΝ ΜΙΛΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΕΓΩ
ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΧΟΡΕΥΩ
ΜΙΛΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ
ΣΟΥ ΜΙΛΩ ΚΑΙ ΚΟΚΙΝΙΖΕΙΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΛΕΙΔΙΑ
ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΧΑΡΑΜΑΤΑ
ΤΟ ΛΑΘΟΣ
  • Like 1

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο το "Βγήκε ο Χάρος να ψαρέψει" μην παίξετε.

 

Πέρα απ' την πλάκα, μπορείτε να παίξετε οτιδήποτε παραπέμπει σε γιορτή και είναι χαρούμενο μουσικά, ακόμα και ρέγγε.

Και φυσικά οτιδήποτε από Σινάτρα, αν μπορείτε να το βγάλετε αξιοπρεπώς.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου