Προς το περιεχόμενο

Πόσο χρήσιμες είναι οι αγγελίες μας;


Yannis Methenitis

Πόσο χρήσιμες είναι οι αγγελίες μας;  

110 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Χρησιμοποιείτε τις Αγγελίες;

    • Έχω ενεργή αγγελία
    • Έχω αγοράσει κάτι
    • Ψάχνω καθημερινά
    • Κοιτάω πότε πότε
    • Δεν με ενδιαφέρουν


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Μιας και έχω καιρό να ακούσω τη γνώμη του φόρουμ, ήθελα να απαντήσετε στο ερωτηματολόγιο για να δω μήπως χρειάζεται κάτι που μου διαφεύγει. Επίσης θα ήταν καλό αν έχετε κάποιες προτάσεις σχετικά με τη χρηστικότητα ή κάτι που νομίζετε πως λείπει, να τις γράψετε παρακάτω.

Θενκς εκ προοιμίου.

  • Like 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ χρήσιμες, και είναι πολύ καλά οργανωμένη η όλη υπόθεση εκεί. Όταν αναφέρω το Noiz σε συζητήσεις μεταξύ μουσικών, οι περισσότεροι (αν όχι όλοι μέχρι τώρα) το γνωρίζουν, και φταίνε οι τις αγγελίες, και όχι πχ το forum.

 

Εγώ αγόρασα το ηλεκτρονικό drum set μου από εκεί και όλα πήγαν ρολόι. Φίλος κολλητός έχει πουλήσει πολύ πράμα, και ξέρω ότι μπαίνει και χαζεύει στον ελεύθερό του χρόνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ χρήσιμες εχω αγοράσει και πουλήσει κατα καιρούς και οι συναλλαγες ηταν ενταξει.

 

κατα καιρους εμφανιζονται scum τα οποια ειναι σχετικα ευκολο να εντοπιστουν εκει παταω αναφορα, πχ υπηρχε pa4X 1,0000eur και αλλα κουλα διαφορα....

 

σαν γενικη διαπιστωση μπορω να πω οτι τα οργανα, ειδικα τα synth ειναι υπερτιμημενα και προτιμανε να τα αφηνουν απουλητα καιρο παρα να ριξουν τιμη να φυγει.... αυτο βεβαια ειναι αποψη του καθε αγοραστη-πουλητη προσωπικη, καθενας πουλαει οσο θελει, απλα το αναφερω σαν διαπιστωση.

  • Like 1

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ χρησιμες για οσους εχουν υπομονη τολμουν και δεν εχουν φετιχ με τις συσκευασιες και τις μυρωδιες της καινουργιλας. Ιδιως απο αληθινα μελη που φροντίζουν τα πράγματα τους

  • Συμφωνώ 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αγγελίες είναι πολύ χρήσιμες!

Πρέπει εκτός από υπομονή που είπε ο συμφορουμίτης dimsonic, να ξέρεις και τι ψάχνεις.

Αν τα δύο παραπάνω συνδυαστούν και με λίγη τύχη, πιστεύω πως ο ενδιαφερόμενος μπορεί να βρει κάτι πολύ καλό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Η βασική μου κιθάρα, το μπασο μου καθως και διαφορα αλλα, ενισχυτης κρουστα κλπ,  ειναι απο τις αγγελιες του νοιζ. Η εμπειρία της αγορας τους ηταν αψογη.

 

 Αντίθετα οταν ειχα βαλει εγω καποιες αγγελίες η εμπειρια ηταν τρομαχτικη, πολυ τρολαρισμα και χασομερι, ποτε ξανα.

 

 Συνολικα ομως πολυ χρησιμη η ολη φαση, thanks yameth.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ χρήσιμες οι αγγελίες εννοείται. Μπορεί να μην μπαίνω κάθε μέρα στο forum λόγω έλλειψης χρόνου, αλλά στις αγγελίες θα μπω, χωρίς πλέον να ψάχνω να αγοράσω κάτι.

Έχω πουλήσει και αγοράσει αρκετά πράγματα, κυρίως πεταλάκια και οι εντυπώσεις μου ήταν θετικότατες.

Μία ατυχία μόνο είχα με κάποιον πονηρό πωλητή, αλλά με τσαμπουκά, γνωρίζοντας ότι δεν με τιμάει που το λέω, βρήκα την άκρη.

Μέσα στο πλήθος των υπολοίπων θετικών, αυτός ήταν αμελητέα ποσότητα  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μπορεί να μην έχει τύχει να έρθω σε μάζωξη αλλά έχω γνωρίσει πολλούς από εδώ μεσω των αγγελιών, για ότι λέει αυτο.

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου