Προς το περιεχόμενο

το καλύτερο του 2022


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, manosx said:

Κολλαει εκει που κολλανε και οι RATM με τον snik και τον mad clip.

Αναφέρεσαι στους στίχους;...Γιατί εγώ εκεί εστίασα...🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπα εγω ο καψερός να σας βάλω κάτι να συζητήσετε, american bar το κάνατε πάλι...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, dimsonic είπε

είπα εγω ο καψερός να σας βάλω κάτι να συζητήσετε, american bar το κάνατε πάλι...

Ναι μετά να βάλεις και τη Millie Mouse. 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Nestoras είπε

Ναι μετά να βάλεις και τη Millie Mouse. 

Εγω σας ενημερωνω για το #1

  • Ευχαριστώ 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, manosx είπε

  Σας δουλεύει παιδάκια ο καπιταλισμος, παρατηστε το, resistance is futile.

Όπως ο ΣΑΤΑΝΑΣ προχώρα οσο ο ΘΕΟΣ τον αφήνει έτσι γίνεται και με τον ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΌ. ΌΣΟ Ο ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ τον αφήνει και έρχονται εποχές ΑΝΔΡΈΑ για τους Έλληνες. Θα πάρουμε πίσω τους μισθούς μας, τις συντάξεις και τα σπίτια μας. ΤΣΟΒΟΛΑ ΔΩΣΤΑ ΟΛΑ!!!!!!! 

 Θα πάρουμε και καινούργιο Συνθεσάιζερ, όλοι μαζί εκείνη την Κυριακή, στις ΚΑΛΤΣΕΣ 😂

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παντως με τον χαρτοπολεμο που ειχαμε για νομισμα επι ανδρεα, για να αγορασεις τεχνολογια εμπλεκες με τετοιες καταστασεις

 

 

 

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manosx είπε

 Παντως με τον χαρτοπολεμο που ειχαμε για νομισμα επι ανδρεα, για να αγορασεις τεχνολογια εμπλεκες με τετοιες καταστασεις

 

 

 

Αν δεν αγοράζουμε τεχνολογία που πλέον έχει γίνει ανούσια θα χρεοκοπησουν οι πολυεθνικές και θα ξαναπαρουμε πίσω τις ζωές μας 😂

Ο πόλεμος φέρνει πληθωρισμό και για να φρενάρει, οι τράπεζες έκαναν το χρήμα πιο ακριβό, για να καταναλώνουμε λιγότερο, να πιεστεί η αγορά και να μειωθεί ο πληθωρισμός. Έτσι είπε ο υπουργός και ετσι θα κάνουμε για να πιέσουμε τις τράπεζες και τις αγορές. 

 Καλημέρα και λίγη υπομονή. #ΕΡΧΌΜΑΣΤΕ και την ασυδοσία θα την διαδεχτεί η ισορροπία και έτσι θα αποκτήσει ξανά και η τεχνολογια τη χαμένη της ουσία.

Στροφή στην ποιότητα και το δημόσιο χαρακτήρα της υγείας, της πρόνοιας, της παιδείας, της ασφάλειας και φορολογία στα υπερκέρδη έως και 99%😂😂😂  Το λογικό κέρδος να μην φοβάται κανένας, οι σοσιαλιστές δεν το πειράζουν 😂

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, manosx είπε

 Λιγο ακομα να γραψεις και θα παρω τους δρομους με αμπεχονο και ταμπουρλο να τραγουδαω εμπρος της γης οι κολασμενοι

Αυτά που λέω είναι χριστιανικά. Ο λόγος του Κυρίου είναι σοσιαλιστικος. 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ειμί ο ΠΑΡΑΚΛΗΤΟΣ που μίλησε ο ΘΕΟΣ ΑΝΔΡΈΑ για εμένα πριν πεθάνει 😂που με τον Αληθινό μου Λογο θα φέρω πάλι τον σοσιαλισμό πίσω στις καρδιές των ανθρώπων και θα παύσει η αισχροκερδεια και η εκμετάλλευση των λαϊκών μαζών 😂😂😂

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου