Προς το περιεχόμενο

Learning to Fly


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εν μέσω πανδημίας...μαυρίλα παντού...είπα ένα αη σιχτηρ κι έγραψα αυτό σ' ένα βράδυ. Δεν έκατσα ποτέ να το "στήσω" καλύτερα, ίσως επειδή δεν βρήκα κάποιον/α να τραγουδήσει. Στην περιγραφή του post στο Wikiloops έχει και link για τους "στίχοι"...
Σήμερα μπορείτε να ρίξετε όση σάπια ντομάτα θέλετε... θα βγω έξω και θα ξεπλυθώ σε millisecond...🤣
https://www.wikiloops.com/backingtrack-jam-209502.php

Επεξεργασμένο από Pavloz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι πλατφόρμα είναι αυτή?

 

ωραίο το πόνημα.

Ως συνήθως στα σόλο κάνεις πως δεν ξέρεις να παίξεις ή λες εγώ έπαιξα, ελάτε να το καλύψετε όσοι πιστοί...

 

φώναξε τον Γιώργο. Είναι έτοιμος ανα πάσα στιγμή.

Μια χαρά μπάκι τρακι

 

(όπως βλέπεις απαντάω πάλι πρώτος, γιατί είπαμε: το νοιζ ξυπνάει μετά από 2-3 μέρες κι άν.....)

χαμηλό σήμα πάντως. Δώσε gain

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, dimsonic said:

τι πλατφόρμα είναι αυτή?

International Jam stage! Έχω πετύχει φοβερούς μουσικούς με πολύ καλή διάθεση, είναι free εκτός και θέλεις να κάνεις δωρεά (κάνω κάθε χρόνο και δεν τα κλαίω καθόλου) και το κυριότερο, ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ COVER (loyalties etc).

ωραίο το πόνημα.

Ευχαριστώ πολύ!

Ως συνήθως στα σόλο κάνεις πως δεν ξέρεις να παίξεις ή λες εγώ έπαιξα, ελάτε να το καλύψετε όσοι πιστοί...

Είναι ίσως η μοναδική φορά που είπα: το σόλο είναι αυτό, τελεία και παύλα! 🤣

φώναξε τον Γιώργο. Είναι έτοιμος ανα πάσα στιγμή.

Δεν διώχνω κανέναν!

Μια χαρά μπάκι τρακι

Ευχαριστώ και πάλι!

(όπως βλέπεις απαντάω πάλι πρώτος, γιατί είπαμε: το νοιζ ξυπνάει μετά από 2-3 μέρες κι άν.....)

Δεν πιστεύω να έχει κανένας την απαίτηση να δέχεται σχόλια και απαντήσεις άμεσα...οι 2-3 μέρες είναι αξιοπρεπέστατες και πολύ λιγότερο από άλλες περιπτώσεις που έχω συνατήσει. Και για να λέμε και του στραβού το δίκιο δεν υπάρχει και κάποια υποχρέωση. Γι αυτό και λέω πάντα  ευχαριστώ σε όσους ασχολούνται και διαθέτουν έστω και 10 λεπτά από τη ζωή τους. 😉

χαμηλό σήμα πάντως. Δώσε gain
Όπως περιέγραψα δεν ξανασχολήθηκα...θέλει και τη φωνή του...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δυνατότητες να εξελιχθεί σε κάτι πολύ καλό αν βάλεις φωνή και διορθώσεις ήχο και παίξιμο στο σόλο στο τέλος του κομματιού.

 

Πολύ σημαντικό που έχεις γράψει και στίχους. Έχεις αποφασίσει για το ποιες θα είναι οι μελωδικές γραμμές της φωνής;

 

Προχώρησε το, μην το αφήσεις!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, roberto30 said:

Έχει δυνατότητες να εξελιχθεί σε κάτι πολύ καλό αν βάλεις φωνή
Φωνή εγώ, όχι! Όπως έχω ξαναπεί, σέβομαι και αγαπάω τα αδέσποτα γατάκια όπως και τα δικά μου...δεν έχω σκοπό να τα βασανίσω...
και διορθώσεις ήχο και παίξιμο στο σόλο στο τέλος του κομματιού.

..το ξέρω..

Πολύ σημαντικό που έχεις γράψει και στίχους.
7/8 από αυτά, οι στίχοι είναι δικοί μου...
https://fuzzmahal.bandcamp.com/
Έχεις αποφασίσει για το ποιες θα είναι οι μελωδικές γραμμές της φωνής;

Αυτό πρέπει να γίνει σε συνεργασία με κάποιον/α που μπορεί να τραγουδήσει...

Προχώρησε το, μην το αφήσεις!

Θα προσπαθήσω αν και το βλέπω χλωμό...φωνή που δεν χρησιμοποιεί "αυτοτούνα" και να θέλει να το πει, δύσκολο να βρεθεί...εδώ ψάχνω 5 χρόνια να βρω ντραμερ να θέλει να παίξει "σαϊκοστονεριές" και δε βρίσκω...έγιναν όλοι πορτνόϊδες τρομάρα τους...🤣
Ευχαριστώ πολύ φίλε για το χρόνο σου!🙏

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου