Προς το περιεχόμενο

Αστέρια και τετράγωνα



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Θα παρατηρήσατε κάποιες αλλαγές στα αστεράκια που βλέπατε δίπλα από το avatar σας.

Τώρα λοιπόν για να μη βλέπετε συνέχεια αστεράκια, λες και είστε σε μόνιμη ζαλάδα, θα βλέπετε "τετραγωνάκια"!

 

Κίτρινα τετραγωνακια! Από 1 έως 4 ανάλογα με τον αριθμό των συμμετοχών σας.

 

'Ενα για το Νέο Μέλος και μέχρι τεσσερα για τον Noizholic.

 

Παραπέρα θα συναντήσετε κόκκινα, πράσινα και μπλε τετραγωνάκια που αντιστοιχούν σε ειδικές ομάδες και απονέμονται από τον Administrator σε μέλη με ειδικές γνώσεις. Πχ οι Experts.

 

Τα 5 πολύτιμα κίτρινα τετράγωνα δεν απονέμονται για το πλήθος συμμετοχών, αλλά σαν ειδικός βαθμός που αποδίδεται από τα μέλη.

 

Σ' αυτούς που θα είναι οι "Gate keepers".

 

Γι αυτό, θα διεξαχθεί ψηφοφορία όπου θα απονεμηθούν 10 θέσεις στους πιό δημοφιλείς και πρόθυμους να βοηθούν μέχρι σήμερα τα μέλη.

 

Για να ξεκινήσει η διαδικασία, προτείνω τα παρακάτω μέλη σαν ένα μικρό ευχαριστώ.

 

menelaos, boody, Alchemist, fenderiaris, wasted_sunsets, cos_dr, spimav_z, pastelius, takis, janick, boukaw7, harilatron, Angelos, whitenoise, brain, terumi, clouseau, elavd, vandergraaf, Lampiris, taq, toneless

 

Εσείς αποφασίζετε.

 

Αν κάποιος από τους παραπάνω δεν θέλει να συμπεριληφθεί ας με ενημερώσει. Η ψηφοφορία αρχίζει αύριο.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τωρα που ειναι 12:06, μετραει σαν αυριο?

Αν ναι, τοτε ψηφιζω τους εξης:

 

boukaw21:P

Menelao

pastelius

Lampiri

Fenderiari

janick

 

Aν οχι απο τωρα, θα ξαναψηφισω αυριο.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
elavd??? δεν έχει φύγει?

 

Είμαι σίγουρος ότι πρόκειται για παρεξήγηση.

Ποτέ δεν θεώρησα ότι δεν είχε θέση στο Noiz.

Ίσως τα κοντερ να ξεπέρασαν το κόκκινο κάποιες στιγμές.

Θεωρώ ότι προσέφερε πολλά και σαν ένδειξη καλής θέλησης τον προτείνω για ένα μικρό παράσημο που έτσι κι αλλιώς του είχα προτείνει παλαιότερα.

Ελπίζω να το δεχτεί.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Πρόκειται για ευχαριστώ.

Όχι διαπόμπευση.

Ανέφερα ότι όποιος θέλει αποσύρεται.

Η πρόταση μου όμως ισχύει.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...γιατι στα περισσοτερα φορουμ ειναι αραγε τοσο σημαντικα τα γαλονια;;;

 

αγγελε τι εννοεις;εγω πιο πολυ σαν..παιχνιδι(με την καλη εννοια),το βλεπω αυτο και οχι σαν αστοχη κινηση..αν και ειμαι εναντιον των..γαλονιων πιστευω οτι εχει καποια βαση η προταση του yameth.

 

υ.γ.χαιρομαι ειλικρινα για αυτο που ειπες yameth γιατι πιστευω οτι ηθελε να το ακουσει και ο ηλιας...πιστευω ολα να πανε..normal.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για το άκυρο, αλλά μου φαίνεται οτι παρόλο που αισθάνομαι υποχρεώμενος στους παραπάνω για την γνώση που μοιράστηκαν , δεν μπορώ να μην αναφέρω και τον superfunk

Έδωσα την ψήφο μου και ευχαριστώ το νοιζ και όλα τα μέλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου