Προς το περιεχόμενο

Αστέρια και τετράγωνα



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γιαννη δυστυχως δεν προλαβα το thread απτο ξεκινημα του και ισως παρεξηγηθω τωρα αλλα θα ζητησω να βγω απτην λιστα.

ειλικρινα σε ευχαριστω πολυ παντως :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...γιατι στα περισσοτερα φορουμ ειναι αραγε τοσο σημαντικα τα γαλονια;;;

 

αγγελε τι εννοεις;εγω πιο πολυ σαν..παιχνιδι(με την καλη εννοια)' date='το βλεπω αυτο και οχι σαν αστοχη κινηση..αν και ειμαι εναντιον των..γαλονιων πιστευω οτι εχει καποια βαση η προταση του yameth.

 

υ.γ.χαιρομαι ειλικρινα για αυτο που ειπες yameth γιατι πιστευω οτι ηθελε να το ακουσει και ο ηλιας...πιστευω ολα να πανε..normal.. :)[/quote']

 

Γαλονια λεγοντας, για να μην παρεξηγηθω, δεν εννοω αυτην την κινηση του yameth, την οποια την καταλαβαινω(ενταξει δεν ειναι παιχνιδι, εχει καποια σκοπιμοτητα).Βαζω εναν γενικοτερο προβληματισμο. Γαλονια εννοω τον διαχωρισμο νεος,μελος,noizholic κτλ. Νομιζω πως δημιουργουνται υποσυνειδητοι (πολλες φορες και συνειδητοι) διαχωρισμοι χωρις λογο. Πιστευω πως ο διαχωρισμος μελη admin. ειναι αρκετος. Οχι πως θα αλλαξω την δομη του forum, την γνωμη μου λεω.. :wink:

Φιλικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχεχε... Έδωσα την ψήφο μου σε κάποια άτομα, αλλά πιστεύω πως πρέπει να μπει στη λίστα ο rockdrum... Εκτός αν είναι Expert κάτι που δεν μπορώ να θυμηθώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι από μένα μια ψήφος και όχι, δεν ψήφισα τον εαυτό μου! :)

Επίσης, να ευχαριστήσω τον Yameth για την τιμή που κάνει σε μένα και τους άλλους συμφορουμίτες της ψηφοφορίας. Thanks απεριόριστα αρχηγέ!

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yameth κι εγω με τη σειρα μου σε ευχαριστω πολυ.Θα ηθελα κι εγω

σε παρακαλω πολυ να 'αποσυρθω'απο την ψηφοφορια,μιας και

πιστευω πως καποια αλλα μελη αξιζουν περισσοτερο απο μενα να ειναι

"gatekeepers"...

Kαλη μας συνεχεια!

:D

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχεχε... Έδωσα την ψήφο μου σε κάποια άτομα' date=' αλλά πιστεύω πως πρέπει να μπει στη λίστα ο rockdrum... Εκτός αν είναι Expert κάτι που δεν μπορώ να θυμηθώ...[/quote']

 

Ευχαριστώ, ήδη είμαι στα πράσινα. Το noiz με έχει τιμήσει εδώ και πολύ καιρό, πράγμα που μου δίνει τη χαρά να προσφέρω (εξαρτάται και από το διαθέσιμο χρόνο) ότι μπορώ στο αντικείμενο που κάπως γνωρίζω. Κατά τα άλλα είμαι άσχετος και ενημερώνομαι και από εσάς. Η φάση είχε αρχίσει για πλάκα πριν ενάμιση χρόνο και έγινε χόμπι!!!

Then as it was, then again it will be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου