Προς το περιεχόμενο

Αστέρια και τετράγωνα



Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατί δεν αφήνεις μόνο expert mods και administrator και ολοι οι υπόλοιποι να είμαστε απλοί users; έχει να πει κάτι ο βαθμός αυτός; γιατί αν έχω 2000 posts τα οποία είναι χιουμοριστικά στην ουσία δεν έχω προσφέρει τίποτα στο noiz άντε να πεις ότι έχω συμβάλει στον ψυχαγωγικό τομέα του forum πράγμα σχετικά ανούσιο για ένα τέτοιο forum

 

πάντως αναρωτιέμαι ποια η χρησιμότητα των member addict noizholic

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν μπορεις, ας πουμε, εσυ ως administator, καθε βραδυ να "πειραζεις" τα αποτελεσματα ωστε να μπαινουν και οι 5 ψηφοι(πχ) καθε μελους?

 

 

 

πάντως αναρωτιέμαι ποια η χρησιμότητα των member addict noizholic

 

jmone, αυτες οι διαβαθμισεις δεν εχουν καποιο νοημα, περισσοτερο εικαστικη παραμβαση ειναι(κατ εμε). Ουτε εχουν δλδ καποιο ιδιαιτερο νοημα, αλλα ουτε χρειαζεται να βγουν κιολας, αφου δεν επιρρεαζουν κανεναν στο αν θα ακουσει τον αλλον ή οχι.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί δεν αφήνεις μόνο expert mods και administrator και ολοι οι υπόλοιποι να είμαστε απλοί users; έχει να πει κάτι ο βαθμός αυτός; γιατί αν έχω 2000 posts τα οποία είναι χιουμοριστικά στην ουσία δεν έχω προσφέρει τίποτα στο noiz άντε να πεις ότι έχω συμβάλει στον ψυχαγωγικό τομέα του forum πράγμα σχετικά ανούσιο για ένα τέτοιο forum

 

πάντως αναρωτιέμαι ποια η χρησιμότητα των member addict noizholic

Όλα τα fora σε όλο τον κόσμο έτσι λειτουργούν ρε παιδιά! Ανέκαθεν υπήρχε μια κατηγοριοποίηση των μελών, δεν υπάρχει forum που να έχει έτσι χύμα τους χρήστες. Καλώς ή κακώς, δεν το ξέρω. Γιατί να αλλάξουν τα πράγματα με μας;

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jmone, αυτες οι διαβαθμισεις δεν εχουν καποιο νοημα, περισσοτερο εικαστικη παραμβαση ειναι(κατ εμε). Ουτε εχουν δλδ καποιο ιδιαιτερο νοημα, αλλα ουτε χρειαζεται να βγουν κιολας, αφου δεν επιρρεαζουν κανεναν στο αν θα ακουσει τον αλλον ή οχι.

 

 

Meanie :lol: :lol: :lol:

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I am.:P

 

Δεν εχουν καποιο νοημα απο την στιγμη που υπαρχει ο αριθμος των ποστ ηθελα να πω. Αν δεν υπηρχε ο αριθμος των ποστ, θα επρεπε να υπαρχει αυτα, αλλα τωρα δεν πειραζει το ενα το αλλο.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yameth ευχαριστώ και εγώ με τη σειρά μου!!Το εκτιμώ ιδιαιτέρως :wink: Αν και πιστεύω ότι έχω βοηθήσει τόσο γενικά όσο σε συγκεκριμένα θέματα :D

 

 

yameth' date=' ευχαριστώ για την πρόταση. :lol:

 

Εγώ πάλι δεν βλέπω τίποτε το πολιτκό ούτε το μεμπτό σε κάτι τέτοιο. Σε όλα τα fora γίνονται αντίστοιχες "ψηφοφορίες". :wink:

 

Λοιπόν στο δια ταύτα. Αμα με ψηφίσετε, θα ρίξω το ΦΠΑ στο 8% για τα μουσικά όργανα, θα διορίσω όλους όσους έχουν πτυχίο μουσικής στο δημόσιο, θα καταργήσω τις εξετάσεις για τα Πανεπιστήμια, θα καταργήσω τα διόδια, και θα ολοκληρώσω την εκτροπή του Αχελώου. :lol: :lol: :lol:

 

Θα δουλέψω με ορίζοντα δύο τετραετιών βέβαια. 8)[/quote']

 

Όλα αυτά είναι δέσμευση;;; :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I am.:P Φαινεται και απο το αβαταρ ρε:lol:

 

Δεν εχουν καποιο νοημα απο την στιγμη που υπαρχει ο αριθμος των ποστ ηθελα να πω. Αν δεν υπηρχε ο αριθμος των ποστ' date=' θα επρεπε να υπαρχει αυτα, αλλα τωρα δεν πειραζει το ενα το αλλο.[/quote']

 

 

Μαλλον λαθος δικο μου, αφου αντι για "επεξεργασια", μαλλον πατησα "παραθεση". Σβηστο καταπληκτικε administator

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει forum που να έχει έτσι χύμα τους χρήστες. Καλώς ή κακώς' date=' δεν το ξέρω. [u']Γιατί να αλλάξουν τα πράγματα με μας;[/u]

 

Ωραία λογική.

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελάτε ρε παιδιά τώρα καθόμαστε και ψυρίζουμε το καθετί!!Δεν υπάρχει καμία μυστική συνωμοσία οκ!

Ευχαριστώ πολύ για την "υποψηφιότητα" ομολογώ δε το περίμενα.Δε κάνω καν τον κόπο να σου πω για αποχωρήσεις και τέτοια ούτως ή άλλως δε θα σταυρώσω και ψήφο :)

Πιστεύω μια τέτοια κατηγοριοποίηση είναι βολική ειδικά για το νέο χρήστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου