Προς το περιεχόμενο

αναβαθμισεις...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εμένα που με ρώτησαν ποιο είναι το σημείο G? που να ξέρω ρε παιδιά λέω ο Θάνος Ασκητής είμαι?

 

 

Εσάς τους ψάρακες ότι να ναι ερωτήσεις σας κάνουν :lol: :lol: Αν δεν ξέρεις αυτήν την γελοία ερώτηση ετοιμάσου για άγριες νύχτες μαζοχισμού ξέρεις με τι παρέα. :lol: :lol: :lol:

 

Έπρεπει να δεις τι ρωτούσαν εμάς...Πολύ δύσκολα θέματα :lol: :lol:

 

Θέμα 2ο Υποερώτημα 3) Ιούνιος 2004 εξετάσεις για member

Πόσο ζυγίζουν 3mol κουρδισμένου μαονιού;;

 

Αντε βρες τώρα εσύ που μου γκρινιάζεις για το G

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
εύκολο. 125gr!!!

 

Καλά η ερώτηση είναι παγίδα.

 

Φαντάζομαι ότι εννοούσε συνολικά 3*Ν μόρια (όπου ο αριθμός του Avogadro Ν=6,023 *10^23) από το μείγμα που αποτελεί το ξύλο (με τη δεδομένη αναλογία), αλλά δεν διευκρινίζει αν πρέπει να υπολογίσουμε μαζί και και την υγρασία. Δεδομένου ότι αυτή είναι μεταβλητή (αλλά και λειτουργικό μέρος του κουρδίσματος), έπρεπε να δίνει και θερμοκρασία - υγρασία περιβάλλοντος. Την είχα γράψει αυτή την παρατήρηση αλλά και πάλι μάλλον πρέπει να μου έκοψαν 1-2 μονάδες από αυτό το θέμα γιατί την υγρασία δεν την είχα υπολογίσει.

 

Το πιό δύσκολο μου είχε φανεί το άλλο που ζητούσε "'ένα maplόδεντρο, πόσα μανίκια βγάζει".

 

Μάλλον φέτος θα πέσει rosewood. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιό δύσκολο μου είχε φανεί το άλλο που ζητούσε "'ένα maplόδεντρο' date=' πόσα μανίκια βγάζει".[/quote']

 

Και άλλη ερώτηση παγίδα, από maple μόνο κουπιά φτιάχνουν και αυτές τις ξύλινες διακοσμητικές σαχλαμάρες που πουλάνε οι μαύροι στις παραλίες το καλοκαίρι και σου πρήζουνε τα παπάρια να αγοράσεις κάτι.

 

Μάλλον φέτος θα πέσει rosewood. :(

 

Να προσέξω τότε μην πέσει και με πλακώσει! :D

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου