Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες στο Noiz


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά αν μπούμε σε αυτό το τρυπάκι τότε όλη μέρα θα βάζουμε την ίδια αγγελία η ανανέωση γίνετε εφόσον υπάρχει κάτι νέο στην αγγελία όταν βάζεις την ίδια αγγελία ξανά και ξανά τότε αδικείς τους υπόλοιπους που αν δεν υπάρχει κάτι νέο (πχ αλλαγή τιμής) δεν ξαναβάζουν την αγγελία γιατί σέβονται τους συνφορουμήτες τους και δεν θέλουν να αδικήσουν κανέναν

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Σκέφτόμαστε μήπως θα ήταν σωστότερο να συγχωνευθούν στο Forum.

 

Kαι με την συμβολή όλων μπορούμε να κάνουμε τις αγγελίες του Noiz σημείο αναφοράς!!

 

Προσωπικά τα bump στις αγγελίες δεν με ενοχλούν αρκεί να γίνονται συνειδητά. Φυσικά αν μπούν οι αγγελίες στο φόρουμ θα υπάρχει και καλύτερη διαχείρηση γιατί αυτή τη στιγμή μόνο ο yameth μπορεί να διαχειριστεί τις αγγελίες και τι να πρωτοπρολάβει!!

 

Τι λένε οι υπόλοιποι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μου φαινεται πιο πρακτικό να μπούν οι αγγελίες στο forum...Θα μπορεί να γίνεται αναλυτικότερη παρουσιαση των πραγματων και θα αποφευχθούν περιπτώσεις όπως αυτή με ένα τύπο που "πουλαγε" κατι τρελά synth-ια σε ελεεινές τιμές...που αποδείχθηκε ότι το έκανε για πλάκα....(απο ότι καταλαβα)

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ρε παιδιά κάνω το εξής...Βάζω την αγγελία να ισχύει για τρεις μερες και μετά την ξαναδημοσιεύω αφού έχει λήξει και διαγράφω την παλιά απο το adsbox.Έτσι είναι και "φρέσκια" και δεν είναι διπλοκαταχωρημένη

 

Συμφωνώ και εγώ με τις αγγελίες στο forum

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου