Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες στο Noiz


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

+1 για τις αγγελίες στο φόρουμ.

Επίσης ήθελα να κάνω αλλη μια πρόταση.

Παρατηρείται το φαινόμενο της αισχροκέρδειας συχνά σε πωλήσεις μεταχειρισμένων.Καλό θα ήταν να μπεί ενα locked topic (αν φυσικά γίνει η συγχώνευση) με έναν σχετικό οδηγό μεταπώλησης με βάση κάποια κριτήρια όπως παλαιότητα,γρατζουνιές,ποιότητα,1ο-2ο-3ο χέρι κλπ.Το ξέρω οτι είναι πολύ δύσκολο ώς ακατόρθωτο κάτι τέτοιο γιατί δε μπορούν να συγκεντρωθούν όλοι οι παράγοντες μείωσης τιμής για όλα τα προϊόντα που τυχόν θα πωλούνται.Κάνω την πρόταση γιατί πολλοί είναι αυτοί που αγοράζουν μεταχειρισμένο σε τιμή θωμα και νομίζουν πως πήραν ευκαιρία και για να αποφευχθούν μηνύματα του τύπου:φίλε μας δουλεύεις,τι τιμή είναι αυτή κλπ.

Οι ειδικοί σε κιθάρες και σύνθ που είναι τα πιο συνηθισμένα σε αγγελίες, ίσως να μας πούν αν είναι εφικτή μια τέτοια κίνηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον εγω εβαλα την αγγελια για την οποια παραπονιεστε...

 

1)δεν ειδα πουθενα να λεει πως απαγορευεται αυτο που εκανα

 

2)οι ειρωνιες απο κανα δυο σας να λειπουνε... να ειρωνευτω μπορω κι εγω αλλα κατι τετοια σχολια σας ξερετε που γραφονται... κατευθειαν ομως... αν θελατε καποιοι απο εσας να πιασει τοπο η παρατηρηση σας θα μπορουσατε να το κανετε με ενα απλο και ευγενικο pm οπως εκανε ο yameth και γι'αυτο και σεβομαι τον λογο του και καταλαβαινω το "λαθος" μου...

 

3)τις αγγελιες δεν ηξερα να τις κανω del και μαλιστα δεν τις εκανα repost για να ειναι πολλες αλλα γιατι (αν καποιος μπορει να δει τα logs θα το εξακριβωσει) ειναι η πρωτη φορα που εκανα post αγγελια και εκανα λαθος, την εβαλα καταλαθος 2 φορες στα ειδη για dj ενω ειναι στα ειδη με κιθαρες και ενισχητες και γι'αυτο την εβαλα παλι στο σωστο section εκανα 1 η 2 φορες λαθος στην διαρκεια και εβαλα μονο μια μερα και αλλη 1-2 φορες την εκανα κανονικο repost... λογο των λαθων..μια το ενα εκανα λαθος μια το αλλο..γινοταν αυτο με τα repost οχι επειδη ειμαι μαγκας ουτε επειδη κανω spam στις αγγελιες ουτε τιποτα τετοιο...

 

και αν μπηκε κανεις στον κοπο να το παρατηρησει το τελευταιο post (που εχει διαγραφει) το εκανα επειδη εβαλα ενα link με φωτο της...

 

εγω γενικα δεν συμετεχω πολυ στις συζητησεις αλλα τις παρακολουθω παρα πολυ και δεν νομιζω πως εχω δημιουργησει κανενα προβλημα..

οσοι λοιπον ειστε ενεργοι στα forum και καθεστε να ειρωνευεστε ειστε μεγαλοι φλωροι.. ξερω πως κανω λαθος που το λεω γιατι αυτο μου ριχνει το επιπεδο αλλα μονο με αυτο τον τροπο καταλαβενετε μερικοι μαλλον..

αν μετα απο αυτο θελει καποιος admin να με κανει ban δεκτο και κατανοητο..

 

συγνωμη σε οσους δημιουργησα προβλημα στις αγγελιες και οσους ενοχλει αυτο το post μου (εκτος των φλωρων)

 

ευχαριστω πολυ yameth για το pm και sorry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Εχω παρατηρησει οτι ορισμενοι που βαζουν αγγελιες, δεν αναγραφουν εστω μια ενδεικτικη τιμη. Δεν θα πρεπε να ειναι υποχρεωτικο?

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 για τις αγγελίες στο φόρουμ.

Επίσης ήθελα να κάνω αλλη μια πρόταση.

Παρατηρείται το φαινόμενο της αισχροκέρδειας συχνά σε πωλήσεις μεταχειρισμένων.Καλό θα ήταν να μπεί ενα locked topic (αν φυσικά γίνει η συγχώνευση) με έναν σχετικό οδηγό μεταπώλησης με βάση κάποια κριτήρια όπως παλαιότητα' date='γρατζουνιές,ποιότητα,1ο-2ο-3ο χέρι κλπ.Το ξέρω οτι είναι πολύ δύσκολο ώς ακατόρθωτο κάτι τέτοιο γιατί δε μπορούν να συγκεντρωθούν όλοι οι παράγοντες μείωσης τιμής για όλα τα προϊόντα που τυχόν θα πωλούνται.Κάνω την πρόταση γιατί πολλοί είναι αυτοί που αγοράζουν μεταχειρισμένο σε τιμή θωμα και νομίζουν πως πήραν ευκαιρία και για να αποφευχθούν μηνύματα του τύπου:φίλε μας δουλεύεις,τι τιμή είναι αυτή κλπ.

Οι ειδικοί σε κιθάρες και σύνθ που είναι τα πιο συνηθισμένα σε αγγελίες, ίσως να μας πούν αν είναι εφικτή μια τέτοια κίνηση.[/quote']

 

ο καθενας μπορει να πιαστει κοροιδο σε τετοιεσ περιπτωσεις.θελει τρομερη προσοχη στο τι αγοραζεις.με λιγο search παραπανω ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...να ενημερώνονται τα αντίστοιχα threads αν τελικά πουληθεί το αντικείμενο κλπ...

 

Στις δικές μου αγγελίες βάζω σχόλιο όταν πουληθεί κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσοι λοιπον ειστε ενεργοι στα forum και καθεστε να ειρωνευεστε ειστε μεγαλοι φλωροι.. ξερω πως κανω λαθος που το λεω γιατι αυτο μου ριχνει το επιπεδο

 

ΟΧΙ αγοράκι μου, ρίχνει το επίπεδο του φόρουμ. Εγώ ως Φλώρος λοιπόν ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ λέξη απο όσα λες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλαρα παιδες. απλα (ισως ) το παλικαρι εκανα ενα λαθος με την αγγελια.

 

τωρα οι χαρακτηρισμοι καλο θα ηταν να μην ειχαν γινει αλλα.... τελος παντων, δωστε τοπο στην οργη.

 

+1000 για τοπικ με αγγελιες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου