Προς το περιεχόμενο

Η ντροπη συνεχιζεται...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, σήμερα λόγω ...ανελλειμένων υποχρεώσεων,είδα όλο το Fame story... :roll: Και εκει που κοντευα να παρω ...δραμαμίνες για να αποφύγω τα χειρότερα,βγαίνει μια τύπισσα με μια φάτσα σαν του Τουίτι (I think I saw a pussicat) μαζι με μια άλλη τραγουδιάρα made in usa και λενε το περίφημο καψουροballandopopκατασκεύασμα "living without you"... και σκέπτομαι και εγώ..."τι θελουν αυτες οι ΦΩΝΑΡΕΣ εκειμεσα?????" Απλή η απαντηση...θυσία και αυτές στον βωμό της τηλεθέασης.Να ξεμπροστιάζονται αγουροξυπνημένες με τα εσώρουχα και τις τσίμπλες...να καυγαδίζουν και να μαλλιοτραβιούνται για τους γκόμενους....και να κριτικάρονται απο ΑΣΧΕΤΟΥΣ πορνόγερους και ζητιάνους των εξαρχειων... κριμα... κριμα για το ταλέντο τους...το σκοτώνουν για να θρέψουν χοντρούς με κουσούρι και προέδρους των ντοπέ αθλητών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ήθελες και άνοιξες τέτοια συζήτηση βρε συνταξιδιώτη maniac. Αφου ξέρεις οτι το θεμα Fame Story με εξοργίζει και με βγάζει, οχι εξω απο τα ρούχα μου, αλλα έξω απο τον γαλαξία.

 

Ας πω και εγω την ταπεινή μου γνώμη για το Fame Story και τους αχαρακτήριστους που συμμετέχουν σε αυτό:

Και αρχίζω με την Αμερικάνα με τα πλούσια προσόντα για να σου αποδείξω οτι το επίπεδο νοημοσήνης των τηλεθεατών δεν είναι και τόσο υψηλό.

Η Αμερικάνα αγαπητέ μου maniac έχει γράψει τραγούδια για την άλλη αμερικάνα την Britney Spears η οποία τραγουδάει για ολους τους άλλους αμερικάνους και αυτοί χαίρονται.

Έχει και άλλα, πάρα πολλά προσόντα, οπως για παράδειγμα τα μπαλκόνια της, κατι που σίγουρα ανεβάζει την τηλεθέαση. Κάνει και γιόγκα το κορίτσι για να διατηρείτε σε φόρμα.

Απ'οτι λέει ο Μουρατίδης έχει και γ..ω τις φωνές. Επαναλαμβάνω, απ'οτι λέει ο Μουρατίδης. Εγω προσωπικά που την άκουσα, ¶ΘΕΛΑ ΜΟΥ, δεν μου έκανε και ιδιαίτερη εντύπωση, ισως γιατι ήμουν αφοσιωμένος προς τα άλλα της προσόντα.

Και γιατί την έβαλαν την αμερικάνα μεσα στο πανυγήρι? Γιατι, τα άλλα τα παιδάκια είναι ολα για τα μπάζα και τα μηχανάκια δεν έγραφαν πολλά db. Έφεραν και κανα 2 άλλους μετανάστες ακόμα και το έλυσαν το πρόβλημα.

Σαν να σου λένε: μας βαρέθηκες? Δεν εχει ποιά ενδιαφέρον το τσίρκο? Πάρε μια αμερικάνα με μπαλκονάρες που κάνει γιόγκα και τραγουδάει ωραία. Και ο λαός ησύχασε...το πήρε το drug του...χαμογέλασε και έκατσε αναπαυτικά στον καναπέ του για να απολαύση το ωραιότερα θέαμα της ελληνικής κωλο-τηλεόρασης και πραγματικότητας και ασε τον υπόλοιπο πλανήτη να χτυπιέτε στην φραπιέρα με ζαχαρίνες.

¶λλωστε τι θέαμα προσφέρει ενας πλανήτης που ψοφάει στην πείνα και αλληλο-σφάζονται οι κάτοικοι του? Ποιο ωραία δεν είναι να κάθεσε σπιτάκι σου, στην ζεστούλα σου, να βλέπεις και να ακούς οτι θέλουν οι άλλοι...οι "γεμίζω την τσέπη δικιά μου και χαλάω τον δικό σου εγκέφαλο"???

Maniac, κυρίες και κύριοι, αγαπητοί συνταξιδιώτες, ευτυχώς υπάρχει λύση ωστε αυτές οι αηδίες που καταστρέφουν την μουσική να σταματήσουν, αλλα δυστυχώς θα μείνουμε στα λόγια. Πως να το κάνουμε? Αφού τον γουστάρουν οι έλληνες αυτού του είδους τον βιασμό!!! Είμαστε λαός με βίτσια...και καπρίτσια

Για τους υπόλοιπους συμπαίχτες της αμερικάνας δεν θα πω τίποτα γιατι δεν αξίζει τον κόπο.

 

Κρίμα σε αυτά τα παιδιά και κρίμα και σε αυτούς που παρακολουθούν αυτά τα παιδιά.

 

Που θα πάει? Δεν θα έρθουν οι εξηωγήινοι? Θα δείτε τι έχετε να πάθετε κακομαθημένοι τηλεθεατές!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η δικιά μου απορροία είναι μια

 

ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΔΕΝ ΛΥΠΑΣΤΕ ΤΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΣΑΣ ΚΥΤΤΑΡΑ? :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η δικιά μου απορροία είναι μια

 

ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΔΕΝ ΛΥΠΑΣΤΕ ΤΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΣΑΣ ΚΥΤΤΑΡΑ? :lol:

 

SUPERFUNK, με προσβάλεις!!! :lol: Εγω το βλέπω άθελα μου. Η γυναίκα μου και η πεθερά μου το βλέπουν και ετσι καμιά φορά το μάτι μου πέφτει πανω στην ΤV.

Να'τανε μονο αυτο που σκοτώνει τα εγκεφαλικά μας κύτταρα!!!

Χαμός γίνετε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε ότι κάνω και εγω,ΒΓΑΛΕ την κεραία απο την TV σου και γράψου γρήγορα στο dvd club της γειτονιάς σου.Ειδήσεις θα μαθαίνεις απο το Internet!

Eιναι ο ΜΟΝΟΣ τρόπος, η τηλεόραση σκοτώνει :D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εναλλακτικά μην γράφεσαι ούτε στο dvd club, βάλε μία dsl και κατέβαζε ταινίες (ή και σειρές που εδώ θα παιχτούνε μετά απο 3436536354 χρόνια, και mp3 που δεν θα έρθουνε ποτέ στο greece ή δεν θα γίνουνε ποτέ καν δίσκος) να τις έχεις κι όλας...και με μιά καλή οθονούλα ...τζάμι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εναλλακτικά μην γράφεσαι ούτε στο dvd club' date=' βάλε μία dsl και κατέβαζε ταινίες (ή και σειρές που εδώ θα παιχτούνε μετά απο 3436536354 χρόνια, [/quote']

 

Και γιατί να μην πας να τα νοικιάσεις? η να τα αγοράσεις? Περίμενε και λίγο. Δεν θα πάθεις τίποτα.

Θα το κατεβάσεις, κάτι το οποίο δεν είναι νόμιμο και μπορεί να το δώσεις και σε κανένα φίλο σου που και αυτό δεν είναι νόμιμο.

 

και mp3 που δεν θα έρθουνε ποτέ στο greece ή δεν θα γίνουνε ποτέ καν δίσκος) να τις έχεις κι όλας...και με μιά καλή οθονούλα ...τζάμι...

 

Απο τον Thomman ξέρουμε να αγοράζουμε τα εργαλεία μας. Γιατί δεν αγοράζουμε και τα cd μας απο το εξωτερικό εφ'όσον δεν θα κυκλοφορήσουν στην ελλάδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενε και λίγο. Δεν θα πάθεις τίποτα

Μάλλον δεν με κατάλαβες...Μιλάω για σειρές που δεν θα έρθουν ποτέ εδώ(εξού και το παρανοικό νούμερο), και δεν είναι licensed αυτή τη στιγμή όχι στην Ελλάδα, αλλά ούτε στην Ευρώπη.Μια χαρά νόμιμο είναι.Το μόνο που ανέφερα και δεν είναι νόμιμο είναι οι ταινίες.Ε ναι, εκεί (καμμιά φορά) μπορείς να περιμένεις :)

 

Απο τον Thomman ξέρουμε να αγοράζουμε τα εργαλεία μας. Γιατί δεν αγοράζουμε και τα cd μας απο το εξωτερικό εφ'όσον δεν θα κυκλοφορήσουν στην ελλάδα?

 

Γιατί δεν ξέρουμε καν πριν τα κατεβάσουμε τι περιέχουν συνήθως.Αν και κυρίως αυτά που δεν θα βρεις απο τα κλασσικά μμε, είναι demos συγκροτημάτων έξω, τα οποία τα κατεβάζεις τζάμπα, και πίστεψε με, υπάρχουν τύποι που βγάζουν πράγματα που εγώ τουλάχιστον δεν είχα ξανακούσει τίποτα όμοιο τους.Αν δεν έχεις διαβάσει αυτό κοίτα το είναι φοβερό άρθρο:

http://www.kuro5hin.org/story/2003/9/5/05113/70314

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου