Προς το περιεχόμενο

Το 69 (clip)


jmone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με ένα φιλαράκι μετά από μερικές μπύρες γράψαμε

Το 69 του Παύλου Σιδηρόπουλου

 

Drums: EzDrummer (Vintage Rock Kit)

Guitar: Jackson Kelly με Seymour Duncan SH-6 duncan distortion (bridge) APH-1 alnico II pro™ (neck)

Bass: Jackson Kelly με Seymour Duncan SH-6 duncan distortion (bridge) APH-1 alnico II pro™ (neck) :lol: :lol:

 

μπερδέψαμε και τα λόγια :lol:

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο αγορίνα!

 

Ενα ευχάριστο διάλειμμα με μιά νότα θλίψης....

Αν και δεν ειναι το στυλάκι μου,μου άρεσε :wink:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να θυμάστε... πρέζα, δεν είναι μόνο η ηρωίνη, αλλά

... η ηρωίνη ΣΚΟΤΩΝΕΙ !

Αντε! και καλή τύχη μάγκες! ''Π. Σιδηρόπουλος''

learn to swim...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο Παυλαρας ηταν ενας...και θα μεινει παντα στις μνημες μας με τα τραγουδια του,και οχι μονο.....Αυτο το καλο εχει...και εγω μεταλλας- ροκας ειμαι,αλλα εχω περασει πολλα βραδια συντροφια μαζι του και με πολλους αλλους φιλους...Τον ακουγαμε και γουσταραμε τρελα...!Για αυτο τον εχουμε τιμησει,και μας εχει τιμησει,σε πολλα Live που παιζουμε με το γκρουπ παιζοντας τουλαχιστον και ενα κοματι,που ποτε βεβαια δεν ειναι μονο ενα...Και μου κανει εντυπωση οτι και οι πιο ασχετοι του ειδους με την πρωτη μονο νοτα που ακουνε,γινετε ο χαμος.!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει να μου δώσετε τα αμιξάριστα κλιπάκια να βάλω κανονικά drums...(με ενδιαφέρει επειδη δεν έχω πλεον μονιμο group να έχω κάτι να συνοδευω...)....

 

Ετσι απλα ρωτάω...

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jmone, εγώ είμαι απ' αυτούς που γούσταρα και γουστάρω Παύλο τον ακούω από το 1979 8O , δεν θέλω να σε απογοητεύσω :oops: αλλά θέλει πολύ προσπάθεια ακόμα, τώρα θα μου πεις μπύρες και λίγο το κέφι μας κάναμε :lol: ο.κ. 8) :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου