Προς το περιεχόμενο

2-color sunburst strat-Tι χρωμα pickguard?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Goodmorning! 8)

Λοιπον,μιας και θα αλλαξω μαγνητη στην στρατ μου,ειναι ευκαιρια ν'αλλαχτει και το pickguard απο ''αψυχο'' ασπρο που ειναι τωρα.Η κιθαρα ειναι 2-color sunburst με maple ταστιερα και 3 single coils σαν κι'αυτη:

http://www.fender.com/products/search.php?partno=0107802803.Θελω να με βοηθησετε να διαλεξω χρωματακι για pickguard που να δενει ομορφα με το υπολοιπο συνολο.Γνωμες,προτασεις και φωτο ακομα καλυτερα..(σκεφτομουν για το μαυρο S.R.V)

Θα προτιμουσα να αγοραστει απο καταστημα της Αθηνας ωστε να παει καπακια για φτιαξιμο.

Cheers..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

To μαύρο είναι κλασικό, θα δέσει όμορφα, τώρα αν θες κάτι πιό extreme δεν ξέρω... μώβ με πορτοκαλί dots ίσως;

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτη επιλογη μου θα ηταν ενα ωραιο mint green η parchment,δευτερη το κλασσικο tortoise shell,το μαυρο δεν μου αρεσει καθολου :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δεν αφηνεις αυτο το σκυλλαδικο pickguard? 8)

χωρις πλακα αν αποφασισεις για mind green εχω ενα. :wink:

Μηπως να μου το στειλεις πακετο με την pedaltrain? :)

Παιζει καμια φωτο μ'αυτο το χρωμα να δω πως ειναι και αν κολλαει με το sunburst?

exarhos σ'επαιρνα τηλ εχτες ρε συ. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οτι βλεπω,και το mint green και το parchment (old white) φερνουν προς το ασπρο οποτε στην ουσια δεν γινεται και καμια τρελλη αλλαγη(σε λογικα πλαισια παντα,οχι καγκουριες).

Το tortoise shell,white pearl,black S.R.V ειναι χρωματακια που μου κινουν το ενδιαφερον μεχρι στιγμης και ειναι κατι το διαφορετικο ας πουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου