Προς το περιεχόμενο

.wav σε .mp3 απο windows media player - πως γίνεται ??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγορίνα μου τρελλλή, παράτησε τα σκουπίδια της μικρομαλακή αε και κατέβασε τον Audiograbber να κάνεις δουλειά σου γρήγορα, απλά και όμορφα!

 

http://www.audiograbber.com-us.net/download.html

 

Μόλις το κατεβάσεις (είναι freeware) κατέβασε και αυτόν τον codec, ξεζίπαρέ τον και τα αρχεία ρίξτα στον κατάλογο που έκανες εγκατάσταση τον Audiograbber!

 

http://lame.jthz.com/lame3.97.zip

 

ΑΝΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΟΖΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dimi δεν νομίζω πως μπορείς να το κάνεις από το media player.Εγώ χρησιμοποιώ το Easy CD-DA extractor που κάνει rip και convert σε ότι αρχείο και όσο bitrate θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dimi, απο την στιγμη που ηχογραφεις, δεν υπαρχει λογος να χρησιμοποιησεις αλλο προγραμμα απο το sequencer σου! Βεβαια οταν προκειται για ενα μονο track, γιατι οταν μιλαμε για "μαζικη" αλλαγη, τοτε, χρειαζεσαι νεο προγραμμα.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ παιδιά,έτσι λίγο που το έψαξα κι εγώ μάλλον δεν γίνεται απο τον Wmp.Κωδικοποιώ πλέον με εξωτερική εφαρμογή.Δεν πρόκειται για κόλλημα με τη microsoft,απλά τις περισσότερες δουλειές τις κάνω με το notebook και ήθελα να το έχω όσο το δυνατόν "ελαφρύτερο" απο εφαρμογές.

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου