Προς το περιεχόμενο

Ποιά χρεωστική κάρτα χρησιμοποιείτε για thomann;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον τελευταίο καιρό έχω κάποια προβλήματα με την χρεωστική μου κάρτα (από τράπεζα πειραιώς) με τις παραγγελίες μου στον thomann, οπότε έχω αρχίσει να ψάχνω εναλλακτικές. Με ποιές κάρτες (χρεωστικές πάντα, όχι credit) έχετε καλή εμπείρία;

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

alpha bank visa electron. H πιο αξιοπιστη καρτα για αυτην την δουλεια(εχω παραγγειλει απειρες φορες και δεν ειχα ουτε ενα προβλημα ποτε ουτε απο ευρωπη,ουτε απο αμερικη, ουτε απο Ιαπωνια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψωνιζω με χρεωστικη απο την ALPHA ΒΑΝΚ και το μονο προβλημα που ειχα ηταν οτι καποια φορα που ειχα βαλει τα χρηματα ακριβως, δεν μπορουσαν να τραβηξουν απο τον θωμα γιατι θελει προμηθεια η VISA. απο την alpha bank μου ελεγαν 100 φορες οτι δεν θελουν καμια προμηθεια και οτι φταιει ο θωμας. τελικα ενω τους εβρισα εμαθαν οτι ναι μεν δεν θελουν αυτοι αλλα θελει η visa(κ ενω επεμεναν σθεναρα για ωρες ¨μα τι λετε κυριε, σας λεμε καμια προμηθεια δεν χρειαζεται......."). εβαλα 5 ευρω παραπανω(η προμηθεια ηταν μερικα λεπτα) κ απο τοτε μια χαρα.

 

ο λογος που ανελυσα το παραπανω ειναι γιατι κατα καιρους εχω διαβασει κ εδω για ατομα που ειχαν το ιδιο προβλημα κ κατεληξαν οτι με την alpha δεν γινεται να ψωνιζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alpha bank visa electron. H πιο αξιοπιστη καρτα για αυτην την δουλεια(εχω παραγγειλει απειρες φορες και δεν ειχα ουτε ενα προβλημα ποτε ουτε απο ευρωπη' date='ουτε απο αμερικη, ουτε απο Ιαπωνια)[/quote']

 

Same here.. No problems so far.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου