Προς το περιεχόμενο

Η επιστολη του Πανου...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ είμαι ζόμπι και σηκώνομαι απ'τον τάφο για να συνεχίσω (μη φοβάστε είμαι χορτοφάγος 8) ):

 

 

Εγώ θα πάω τη δήλωσή σου ένα βήμα πιο πέρα και θα πω ότι προτιμώ τους ανθρώπους που λένε την άποψή τους με τον απαραίτητο σεβασμό στον άλλο.

 

πιστεύεις πως μόνο ο seth δεν δείχνει τον απαραίτητο σεβασμό στον συνομιλητή του?

 

Για το Seth δε μιλάμε τόση ώρα' date=' τί σχέση έχουν οι υπόλοιποι; [/quote']

 

Οποιοσδήποτε δεν δείχνει τον απαραίτητο σεβασμό(με οποιονδήποτε τρόπο έκφρασης) έχει άμεση σχέση

 

Αφού έτσι πιστεύεις άνοιξε τότε ένα νέο thread γι'αυτό το θέμα (γιατί εκτός των άλλων θα μας φάνε ζωντανούς αν μεγαλώσει κι'αλλο το συγκεκριμένο).

 

Τελικά αυτός που δεν σέβεται είναι μονάχα αυτός που βωμολοχεί??

Τώρα να σου απαντήσω γενικά δεν νομίζω ότι έχει νόημα' date=' αυτό που μας ενδιαφέρει είναι για μέσα στο φόρουμ. Ο αρμόδιος να απαντήσει σ'αυτό είναι ο Yameth και σίγουρα όχι εγώ.[/quote']

Ούτε εγώ ρωτάω γενικά φίλε Jasemeister!!

Αν ο αρμόδιος είναι άλλος, άσε λοιπόν να κρίνει ,(και να κρίνετε)αυτός

 

Νομίζεις ότι έπραξα διαφορετικά σ'αυτό το thread; Απ'ότι θυμάμαι δεν σχολίασα καθόλου για τον Seth πρωτού ban(ι)αριστεί. Δήλωσα ότι συμφωνώ ότι η συμπεριφορά του συγκεκριμένου ήταν απαράδεκτη και δεν συμφώνησα ότι απλά εξέφραζε την άποψή του δυναμικά και με θάρρος.

 

Όπως και συ πιστεύεις ότι αδίκως ban(ι)αρίστηκε. Εγώ πάντως προτού μπω στην διαδικασία να σχολιάσω διάβασα και τα παλιά ποστ του (δεν ήταν και πολλά).

 

Σεβαστή η άποψή σου για τον Seth αλλά ιδού το πρώτο του ποστ στο thread:

Επειδη μου ηρθε τωρα' date=' ετσι στη τρελα....Ρε Superfunk δεν ειχες πει οτι αποχωρεις απο το forum? Παλι εδω? Παλι πρηζεις?

 

Μη ξεχασω...Πηρα Tonelab, it sucks!!![/quote']

 

Εντελώς άσχετο με το θέμα, κατευθείαν στην προσωπική προσβολή και επίθεση που συνέχισε μετά, εκτός τόπου και χρόνου...έκανε και το λάθος να θάψει το Tonelab ( :lol: )

 

Και την εικόνα συμπληρώνει το αμέσως προηγούμενο ποστ του:

 

Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 27, 2007 2:13 pm Θέμα δημοσίευσης: ΟΟΟΟΟΟΟΧΙ....ΜΗ!

Οχι SuperFunk μη φυγεις.......ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ....ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΩ!

 

Ρε αντε συνελθετε! Ειπε οτι θα φυγει ο μεγαλος τυπος που λεει οτι παιζουν ρολο μονο οι μαγνητες και οχι τα ξυλα στον ηχο και τρελαθηκατε...! Για αυτο η Ελλαδα ειναι μπουρδελο μουσικα...γιατι υπαρχουν τετοια καδρονια οπως επιβεβαιωνεται απο τα 329743287 post!

 

Λεει ενας αλλος..."ο SF δεν ειναι κανας τυχαιος οπως και εγω αλλωστε και αλλοι εδω μεσα". Τι λετε ρε? Ειστε με τα καλα σας? Τυχαιος δεν ειναι ο Hendrix και ο Hetfield(για να πιασουμε καλη γκαμα). Αντε και ο Philip Sayce. Νομιζουν εδω μεσα καποιοι οτι ειναι και κονιορδοι....

 

Ξεκινηστε το πιωμα γρηγορα(για να πνιξετε το πονο σας για την Τ Ρ Α Γ Ι Κ Η αποχωρηση)!

 

Έκανε δηλαδή 4 ολόκληρους μήνες για να κάνει ποστ και το μόνο που ασχολείται είναι να θάψει τον SF. Ούτε Τζιχάντ να είχε κυρήξει το παληκάρι.

 

Υ.Γ. Μακράν το μεγαλύτερο ποστ μου μέχρι τώρα συγνώμη για την έκταση.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....δυστυχώς έχει πεθάνει' date='και επι τη ευκαιρία,γιατί καλά να λέμε καμμια μαλακία να περνάει η ώρα,αλλά,.....άλλες μπαρούφες ενδεχομένως έλεγε ο χατζιδάκις,και άλλες ο κάθε ...παπαράκης....show some respect.... :?[/quote']

 

Δεν ξέρω αν είδες, αλλά το θέμα με τις μπαρούφες το έγραψα εγώ που τον Χατζιδάκι τον ΛΑΤΡΕΥΩ. Είναι από τους 2-3 αγαπημένους μου καλιτέχνες, αλλά όταν κάποιος λέει κάτι που μας φαίνεται βλακεία δε νομίζω ότι θα πρέπει να επηρεάζεται η κριτική μας από το ότι μας αρέσει η μουσική του ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....δυστυχώς έχει πεθάνει' date='και επι τη ευκαιρία,γιατί καλά να λέμε καμμια μαλακία να περνάει η ώρα,αλλά,.....άλλες μπαρούφες ενδεχομένως έλεγε ο χατζιδάκις,και άλλες ο κάθε ...παπαράκης....show some respect.... :?[/quote']

 

Δεν ξέρω αν είδες, αλλά το θέμα με τις μπαρούφες το έγραψα εγώ που τον Χατζιδάκι τον ΛΑΤΡΕΥΩ. Είναι από τους 2-3 αγαπημένους μου καλιτέχνες, αλλά όταν κάποιος λέει κάτι που μας φαίνεται βλακεία δε νομίζω ότι θα πρέπει να επηρεάζεται η κριτική μας από το ότι μας αρέσει η μουσική του ;)

 

όχι,να πώ τη μαύρη αλήθεια δεν είδα πως ξεκίνησε,αλλά και πάλι δεν μπορούσα να γνωρίζω αυτό που λες τώρα Μενέλαε.Τέσπα,δεν τρέχει και μια,απλά και σαν όνομα μεταξύ άλλων δεν είναι του ίδιου βεληνεκούς με τους παραπάνω..

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε dimicupo....Και εκεί που είχε φύγει απ 'την πρώτη σελίδα το επανέφερες....:D :D

 

 

ε...ναι.....σόρρυ....μαλακία καταντάει....δεν το ξανακάνω :oops:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EyeProtocol κρινεις βαση λαθων στοιχειων. Το οτι εχω κανει 35 posts δε λεει τπτ γιατι ως γνωστον ολα ειναι θεμα ποιοτητας και οχι ποσοτητας. Εγω μεσα σε αυτα τα 35 posts εχω προσφερει απλοχερα γνωση και αγαπη σε ολους εδω μεσα(Οσο δεν εχουν προσφερει ολοι οι αλλοι μαζι) 8) . Ισα με 3500 post των αλλων δηλ. και βαλε!

 

WhiteNoise ξερω γιατι τα λες ολα αυτα...γιατι θες τη πεταλιερα :P

 

Τελος, το να βρουμε στιχους στο περιπου μπορουμε σε παρα πολλες τεραστιες μπαντες κλπ(το μονο ευκολο). Και? Αυτος(?) που θα κρινει τους αλλους για προσφορα ας κοιταξει και τη παρτη του πρωτα. Η κριτικη στους αλλους ειναι το ευκολο οχι η αυτοκριτικη! !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου