Προς το περιεχόμενο

emu 1820


Thanos.k(kapa)

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε φιλε δενε ιμαι επαγελματιας να δοσο λεφτα τρελα τα οποια τηα βγαλς!!!!!!!!!!!!!!!

AYTA ta monitor EINAI POLY KALA. πολυ πανω απο το μετριο.

χομπυστας ειμαι.

ειπα μεχρι 400 ε χωρισ φπα.

εχετε κολιισει με μια motu οπως οι MACΙΔΕΣ ΜΕ ΤΑ mac τους.

εγω αυριο θα την παρω .οσοι την πηραν εμ,ειναν πολυ ικανοποιημενοι φαντασου εγω που θελω συγεκσιμενα στοιχεια της. μελλοντικα θα προβω στην αγορα την RME την 800firewire (συντομα) για το laptop .

σε RME διστηχως δεν βρηκα κατι αναλογο (πολα σε ενα πραγμα).ειναι πολυ ποιο εξιδικευμενα τα προιοντα της για ποιο επαγελματικο σκοπο .

αλλα επιμενετε να βγαλετε την emu σκαρτη....

πωσ μπορω να το συγρινω το front end ?????

koiταξα σε τοσα sites ..δενε ιχε καποιο compare...

 

δηλαδη αν γραψω τυμπανα με την motu. και με emu ακσιζει η ακουστικη αυτη διαφορα (αν υπαρχει αντιλιπτη απο ανθρωπινο αυτι ) 500Ε ????

παραπανω??? εδω εβαλα σε σεμιναριο που ειχα παει περισι σε καποιο σεμιναριο . στον καθηγητη που κορδονοταν να μου πει ποιο ηταν mp3 kai poio to αυθεντικο wav. SE OLES TIS PROSPATHEIS EKANE LATHOS. μερικοι απο εδω μεσα θα ξερετε ποιος ειμαι τωρα που ανεφερα το περιστατικο .το οποιο ερχετε να δεικσει οτι ναι μεν αλλα.... θα εχει πιθανον διαφορα η motu αλλα τοσο πολυ??? poy na aksizei 500e παραπανω? εγω δεν τα ΞΑΝΑ δινω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου